• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
tak počkej musím je naklepat obalit a udělat ještě klepat nemůžu hany chrní
5. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ty jo tam je hnusná zima :confounded: 15°C a zataženo :angry: nesnáším podzim
5. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
To má SiMča návrat :unamused: z teplíčka do zimy, jen aby to neodmarodili :confounded:
5. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Tak jsme zpět :slight_smile: Prší, je chladno, ale zases ne tolik :slight_smile: super prochajda, kdybych neměla v botách hned při šlápnutí do první kaluže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Luci já jsem sice zmrzlík, ale nerada se nabaluju a Adýs to už vůbec nesnáší. Už od začátku je dost horkokrevnej :sweat_smile: Kolikrát toho má na sobě míň než já a je spokojenej :sweat_smile:
5. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Marky Adk je taky, podědil to po dědečkovi a tatínkovi.... v noci se odkopává, je mu teplo, nepotřebuje deku, na něj šáhneš a z něj sálá teplíčko. Ven ho taky nebalím, jen když má sedět v kočárku, tak o trošku víc :wink:
5. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Půjdu si asi uvařit tu omajdu na špagetky, ať pak mám o práci míň :slight_smile: Adýse jsem se pokoušela uspat, tady pokníkává, ale bez úspěchu, tak snad se to dneska zadaří dřív než včera :astonished: :sweat_smile: :zipper_mouth:
5. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
On teď měl jen tepláčky a ponožky a botky...přehodila jsem přes něj, pro klid svý duše, lehce deku a hotovo. Nožičky měl teploučký :dizzy_face: A v noci spí zásadně bez přikrytí :slight_smile: Naposledy jsme ho přikrývaly někdy v zimě a jakmile se trochu zvedla teplota, už se nenechal a budilo ho to, tak jsem přestala a už ho nepřikrývám vůbec. Paradox je, že my jsme zachumlaný až po bradu a on jen v tričku a tepláčkách, bez ponožek a je šíleně spokojenej a odchrupuje :sweat_smile:
5. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Adámek v létě spal v těch tesco overálkách bz capáků a krátký rukáv a teď už mu dávám s dlouhým rukávem a s capákama. Nechci aby měl studený nožičky... to by mi vadilo
5. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
No on má právě nožičky horký :sweat_smile: A v létě, když bylo teplo, spal jen v tričku a plíně :grinning: Jakmile byl oblečenej víc, tak se potil a budil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
A dneska spinkat v dlouhým rukávu a tepláčkách a už se budil a byl trochu zpocenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidíme, v čem půjde dneska. S ním je to fakt těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Ale zjistila jsem, že nejvíc mu vadí právě ty capky a nebo ponožky na noc
5. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
tak koukám už po zimních botách a tyhle se mi líbí, jen je otázkou, pokud je seženeme v reálu, chtěla bych je vyzkoušet.... http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-zimni/detska-obuv-zimni-1843301.html
5. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Ty se mi taky moc líbí, včera sem na ně dávala odkaz Kačka, ale museli bychom je vyzkoušet, bez toho to nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
taky tak MArky.... :wink:
5. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
no jo už tě to taky čeká, viď
5. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Taky taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jelikož má ty tlusťoučký nožičky, bude to boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad něco seženeme, ale chtěla bych něco na tenhle způsob :slight_smile: I když teď nás ještě čeká nákup botek na podzim, tak mě nestraš se zimou :astonished: :grinning:
5. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
neboj, dělaj i na vysoké nárty, myslím, že seženete :wink:
5. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
i my budem muset koupi ještě podzimní :unamused:
5. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
máme botasky,ale mám pocit, že mu jsou jen tak tak
5. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
tak jsem z5
teda tady se vyčasilo sluno svítí je teplo....no pajada
ake ráno bylo jen 8C holt to bude tak že na ráno štramplíky a odpo už ne....hlavně z plavča pokud nepojedem autikem
5. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Luci a jak ti je?
5. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
No my máme zatím jen takový capáky s pevnější podrážkou a sandálky, jinak jsme boty ještě nekupovali. :sweat_smile: on venku chodit nechtěl, tak mě to nenutilo :slight_smile: A ty mu budou doufám aspoň ještě do svatby a pak už nás čeká nákup. Vyhlídla jsem si vyšší botičky u Deichmanna, tak snad mu budou :sweat_smile:
5. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Luci jo jo, 8 stupňů už je něco jiného, než 15 :wink: aspoň u nás :sweat_smile: :wink:
5. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
už je mi fajn atb zabrala bez nich bych se trápila do pondělka
5. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky holky,

tak u nás je hezky,ale chladno a taky mokro jak včera lilo,tak se asi bduem válet a po obědě na procházku.Ale nebudem dělat boudu jak jsme chtěli,bo je to všechno vlhké :unamused:
5. zář 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Kačí :slight_smile: My se prošli teď ráno a po obědě uvidíme, jak bude. Znova se mi v tom lijáku ven nechce, tak snad pršet přestane :sweat_smile: Teď jsem dovařila omáčku na špagetky, tak pak už jen ty špagetky a můžeme obědvat :dizzy_face:
5. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Já mám na oběd uvařené od včera kuře na paprice a mám tam gulášovku uvařenou,tak vaření dneska enřeším :slight_smile:
5. zář 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
No já včera dělala jen tu kaši a večer už jsme se odbývali, tak jsem musela uvařit. Což mi nevadilo, baví mě to, ale horší bylo vymyslet co vůbec koupit a uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
zítra si udělám fr. brambůrky :dizzy_face:
5. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Mě taky baví vařit :wink:

Zítra budem mít těstovinový salát :wink: :dizzy_face:
5. zář 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.