• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
čauky broučci, jsme tedfka na domě, pan stolař delá zábradlí, tak supééééééééérrrrrrrr.... konečně se nám něco snad podaří... :grinning: dodělat :grinning: no a já pak valím do poruby mám tam kluky , jdu tam ke tchyni na obed, pak s jirkou a KUbíkem valím k mojí mamkce jdem tam na nározky od Mirdi, takže dneska bude klid a pohoda... :sweat_smile:
5. zář 2009 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem uložila dítko a půjdu něčo robit..
J9ři tak pak fotos :wink:
5. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Mě tu dítko taky spinká :dizzy_face: oběd napůl hotov, Romča už je taky na nohou, tak mám klíde :slight_smile:

A co budeme mít zítra netuším :sweat_smile: ale francouzký brambůrky byly ve čtvrtek :slight_smile:
5. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
my jsme po O i po spánku.....
sice je tam všelijak ale vyženu je ven...... gojgy je tři dny doma
5. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Tak Adýsek spal přes poledne 2 hodinky, pak jsme se najedli a teď tu řádí :slight_smile: Jestli půjdeme ven nebo ne, to nevím, ale spíš asi ne...je tam zima a hnusně fičí :stuck_out_tongue_closed_eyes: chvílema prší, tak se na to dneska vyprdneme :slight_smile: ještě že mlaďas nijak netrpí, když se nedostane ven :sweat_smile: i když mě pak ty prochajdy děsně chybí :frowning2:
5. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
tak já mám vyšurováno všechno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to tu voní to miluju a dneska spim v čistých peřinách t je taky boží
5. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
I já mám vyšůrováno!Ufff taky mi to tu voní :dizzy_face:
5. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
dneska je asterix se budu koukat a žehlikovat u toho se na ten film těšim byly skvělké ukázky
5. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Já uklízela včera, dneska byl relax :slight_smile: Adýs už spí, to počasí mu dává zabrat :sweat_smile: Dali jsme spršku a hned padnul :slight_smile: Nedělám si naděje, že to bude až do rána, ale třeba jo :slight_smile: Jdu se natáhnout vedle něj, páček :dizzy_face:
5. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
achooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj tak jsme zpátky, vyrelaxování odpočatí a moooooooooooooooooocinky spokojení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
Ahoj Simi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Rády tě vidíme zpátky, živou a zdravou a odpočatou :dizzy_face: Chyběla jsi nám :wink:
5. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
hoja simií tak pfidej jak bylo a ták????
Do somi jsme tu pak ee
5. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
holky díky za přivítání :wink:

a bylo fakt báječně, nádherně, za celej pobyt jsem neviděla mrak, hotel na úrovni, čistý moříčko teplíčko minidisko pro Terku no prostě paráda. I výlety jsme absolvovaly dostatečně. Takže nemůžu říct nic jinýho než že to bylo báječné
5. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Dodám pak fotečky jak jse stáhnem. Ale nevím kdy se k tomu dostanu, tak mějte strpení :wink:
5. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
simií takže to je super a kde přesně jste to byli????
5. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
Luci - Řecko - Rhodos - hotel blue Star - sousedící se 4 hvězdovým Blue sea beach - tam jsme využívali veškerých služeb
5. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
odkaz odkaz odkaz chi vidět foto
5. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
5. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
jéééé nídheraaaa
5. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
bylo to žůžo. A hlavně v tom termínu co jsme jeli tak ten 3 hvězdičkovej hotel byl o 5000 levnější než 4 hvězda a přitom jsme měli služby jako všichni ostatní
:wink: takže docela solidní úspora :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
za ty prachy jsme si koupili lodní výlet, objeli historická města a zašli do Aquaparku :dizzy_face: :dizzy_face: takže to nejzajímavější z ostrova jsme viděli i s Terinkou
5. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
tak to joé.... nám dojdou peníze přelom září říjen a od října makám takže u nás leda tak v červnu
5. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
no a co chajdec? jak bylo a jak jste si to užili? povídej :dizzy_face: :dizzy_face: a co Gojgynka?
5. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
tak to je škoda, že to letos nevyšlo ale příští rok už to určo vyjde a i Gojgynka z toho bude mít trošku rozum a bude si to užívat. :wink:
5. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
no simií bylo fajně...fanuš se opila a volala do rádia hanymu na písničku na přání...a my se s romanem řechtali v garáži...však ona ti ten záznamm pustí......
do noci jsme seděli venku a dřistali u krbu, na koupání to nebylo...ale i tak bylo suprácky, zašli jsme do lesa......no pohoda......příští rok až bude písek atd....bude to zase o něčem jiném
5. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
tak na to se těším. :grinning: :grinning: :grinning: to musela být prča. Se nám Fanuš nějak rozjela :grinning: :grinning: no a příště se snad ukážu taky, mohlo to být super :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
no příští rok s váma počítám...kéž by se nás slezlo víc.....fakt je to super
5. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
určo to klapne, my nejet pryč ta frčím taky a ráda. :wink:
5. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
a coteplotní skok? síla co? :confounded:
5. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
koukla jsem na fotečky z chajdy - vypadají pohodově

a teplotě mi nemluv jsem dneska totálně zmrzlá. Před chvílí jsem se musela jít naložit do horké vody a rozmrznout se. Je to teda solidní facka z těch veder :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.