• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no gojgy šla ven štrample podšité rollky,body s dlouhým mikinu a bundu a přijela studená, nohy po kolena, ruce líca....
5. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
malá měla dneska taky takovou vyteplenou mikču a ručky měla docela ledové.

Valím. Jdu chystat Teríska do hajan a povalím za ní. Dorazili jsme z letiště teprve dneska ve 2 ráno a o půl sedmé mě malá budila. Bodejď ne když spala už půl osmé v letadle. Pak v autě a zbytek v noci doma. :grinning: :grinning: takže dítko v poho a mamina na odpis.

zatím páčko a zítra se uvidíme berušky :wink:
5. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
pá simi vyspi se do růžova a ráno nástup kolem 9+h jedu vyklidit sklep po mamuš
5. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
tak vyžehleno a jdu se natáhnout brou
5. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Tak brouček nakonec hezky vydržel spinkat :sweat_smile: takže budíček už v 5:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Spala jsem s ním cca od 19:30 :sweat_smile: to počasí mě zmáhá, jak je takhle hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak docela dobrý :slight_smile:

Simi hotýlek kouzelnej a ty bazénky :dizzy_face: radost pohledět :dizzy_face: :wink: Jsem moc ráda, že jste si to tak užili :wink:

Já si tu vypiju cafíčko a budu doufat, že Adýs brzy padne...i když když se na něj kouknu, tak to nějak asi nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. zář 2009 v 06:00  • Odpověz
čus marky
takže vstáváš jako já :grinning:
no snad se Aďa srovná
6. zář 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
Jo on se srovná, jen včera usnul brzy a tak pokud už nevstal, tak bylo jasné, že bude btzy budíček ráno :sweat_smile:

Jinak my teď byli na procházce a nakoupit a teď snad půjdeme spát :sweat_smile:
6. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Tak my jsme osiřeli,tatínek se jel domluvit na tom vedeljšáku,tak snad mu to nebude trvat dlouho :confounded:

Bych se najedla,ale prcek byhc chtěl taky,ale on před chvílí jedl,tak at ho nepřejídám :unamused:

MY jsme vztávali po 7,tak byhc taky ještě trochu spala,ale není to nic hrozného.JEn mě bolí děsně záda.KDyž předkloním hlavu,tka mě bolí komplet záda kolem páteře :frowning2: Včera jsem nemohla jít ani pořádně na záchod jak mě bolely kříže u toho.Teda čůrat šlo,ale odložit si ne :frowning2:
6. zář 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí tak ať je brzy líp :wink:

U nás místo spánku je taková situace, že jsme probudili Romču :grinning: :grinning: Takže jsme na nohou všichni a asi pak všichni zase padneme :sweat_smile: :grinning: JInak jsem potkala tchýni a k obídku je bramborovej salát :dizzy_face: tak se těším :slight_smile:
6. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Malý si kramaří časopisy a čte si,tka mám pohodu.Ale ty záda mě serouchaj,asi je mám nachlazené,jen doufám,že to nensou ledviny :frowning2:
6. zář 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
tak já tak pokukuju v průběhu dne a tady nikdo, co se to děje? máte při neděli všechny povinné vycházky s rodinou? :confused: nebo jen odpočíváte?

Malá se mi teď probudila, spinkala 3 hodinky, asi dohání spánkové deficity z dovči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3244712&vReferer=

tak tady jsou fotečky z dovči - kdo bude mít chuť může mrknout :wink:
6. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Simi fotrečky krásný, je vidět, že jste si to užili :dizzy_face:

My se poflakujeme doma :slight_smile: Oběd byl fajn, pak jsme se s Adým prošli a podali Sportku a až mi rozmrzne těsto, tak udělám štrůdl a jinak nic nedělám. Jídlo tu je tak na 2 dny, tak mám klid. Jen zítra udělám polívku a bude :slight_smile:
6. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
hoja sme doma
simií no louxusní dovolená ty rybičky jsou boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dneska gojgy padne za vlast poo nespala čavera jedna ted si tu poští dvd potvuř malý ona ví jak to pustit a dát nahlas
myslela jsem , že ji převezu že to stlumim na minimum ...a ona si to otočí nahlas :sweat_smile:
6. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
To Adýs má teda elektroniku zakázanou...umí být jak neřízená střela, tak tohle jsme si radši ujasnili hned :sweat_smile: a naštěstí pochopil a neleze k tomu :slight_smile:
6. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
holky díky za pochvaly :wink: bylo to fakt super

ještě jsem teď jukala na fotečky fanuš a taky jste se měli suprácky. Vyzařuje z vás z chajdy pohoda a dobrá nálada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak já dnes měla pohodičkové odpolko,manža šel s Terkou na prochajdu a já měla klídek :dizzy_face: :dizzy_face:
6. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
bré ráno
včera jsem měla hafo práce a pak nutně superstar
no apak sem vytuhla :grinning:
7. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
valíme na socku přepsat rodičák, teda až se hany probere
to asi stihnu udělat základ obědu hovězí na hrášku s těstovinama
7. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: u nás všelijak...usínání boj vyhraný až po 21.hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: noc dobrý a buděček v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím, je nějakej jetej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Místo aby spal dýl, když je venku tma, tak prostě v 6 kuk a hladí mě po tváří a pořád šeptá máma máma :sweat_smile: :grinning: Ani se na něj člověk nemůže zlobit, i když ze vstávání tak brzy fakt odvařená nejsem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vařit dneska nebudu, jídlo tu je a odpo si jdeme pro kuře na paprice, co dělala tchýňka, tak ani zítra nebudu muset vařit :sweat_smile: jsem fakt ráda :grinning: nějak nemám ani nápad, co bych vařila :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad jen polívku :slight_smile:
7. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
tak mě už top bublá na plotně, vařim i pro gojgy bez cibule hotice...no uvidíme co na to poví
šla hajat vstala v 4.45 čavera a po mlíku ništ jen skákala v pelechu a brblala...takhle bych taky chtěla vstávat s radostí :grinning:
7. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
No já nechápu, kde berou ten elán v tu nekřesťanskou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: pro mě je teda i ta 6. docela krizová, ale líp než u vás :sweat_smile: :grinning:
7. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
jo marky je to sekec v létě to mě tak neva..ale včil jak se den zkracuje a bývá světlo později....
no budud muste přikročit k tomu že véča v 19 koupačka a spát v půl osmé
to taky proto abych si gojgy užila až dojdu z práce
7. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
No bude to těžký :frowning2: ale to zmáknete :wink: U nás je koupačka obden mezi 18-19hodinou, jak stíháme a spát chodí normálně mezi 19-20, ale včera nemohl prostě zabrat, už békal, ale furt dělal u toho cipoviny, no moje nervy...navíc měl zvýšenou teplotu :confounded: tak dostal Panadol a do 15minut padnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
bobek malej přetažnej a to je pak cirkus co?
7. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
No to jo...mám chuť mu zakroutit krkem :confounded: já bych spala až bych brečela a on dělá takový kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vím, že byl přetaženej...spát chtěl už kolem 17:30 ale to jsem zamítla, páč bych vstávala jak vy :sweat_smile: a pak už najednou bylo pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
no marky a nějaká pravuidelnost k ukladání ke spánku nejde?Moc se Aďa šprajcuje????
7. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno!
U nás bude dneska den... za chvilku valim do Litomyšle na utažení a odpoledne očekávám pčíjezd Slováků :unamused: :wink:
7. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
čus fanuš....
brouku ti to nějak často utahujou ne?
mě by tlama upadla.....zase kašička dneska co? :unamused:
7. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
JInak Simi vítám tě!!! Krásné fotečky, je vidět, že jste si to vážně užili se vším všudy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
achojky,

já dneska v noci taky 2 x vstávala. Nevím co se malé zdálo a le dvakrát si mě s pláčem přivolala, ale stačilo jen pohladit a do minutky byla tuhá. Takže ok a vstávačka až v 7,15 tož super. Nestěžuju si :dizzy_face: :dizzy_face:

my dneska vaříme jen polívečku. Jsme všeho přežraní z dovči, takže jednoduchá strava, za to preu jak vzteklá je toho tady hromady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.