• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Hoja Luci no každé 4 týdny :unamused: , no jo nes je br. kaše
7. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
hoja simi gojgy mi 2x stála a bečela tutynka moje ale taky hned vytuhla
fanuš a kdy ti to sundaj?
7. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Jo holky najděte so mp3 Oceanan cry cry
to je šupa pohodová písnička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
NO to kdybych věděla :unamused:
Mažu, zatím pááá
7. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj Fanuško - ať to moc nebolí a návštěvu dobře zmákni :wink:
7. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
tak pa pa
7. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Nevíte co je s Renatkou, už je to fakt dlouho co se tu neukázala :frowning2: dělám si starosti :frowning2: :frowning2: co s ní je, s kočandou naší
7. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
tak čekáme na gojgadlo až se vzbudí a frčíme
7. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Jsem tu zas :slight_smile: Byli jsme se projít. Je tam krásně...zima, ale krásně :dizzy_face:

Luci on už docela dlouho má režim, jak se vstáváním, tak s tím, kdy jde spát, ale teď před pár dny mi usnul už v těch 18hod a celý se mu to rozházelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak teď musíme zase najet na ten náš zajetý režim, ale asi to ještě chvilku potrvá, páč když brzy vstává, tak chce jít zase brzy spát a podobně...prostě kolečko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simi Renča má potíže doma :frowning2: Až to vyřeší, tak se vrátí :frowning2:
7. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Tak malej uspán, velký ještě nevstal :sweat_smile: a já jdu na ten štrůdl, dokud na to mám klid. Ale budu nakukovat, jestli se tu náhodou někdo neukáže :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Marky - já vím že renča říkala, že až něco vyřeší zavítá, jen je to tůu bez ní smutné, chybí mi tu :frowning2:

a máš to teda doma dobré. Jeden spí a druhej nevstal :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Simi taky se mi po ní moc stýská :cry: musíme to hold vydržet, ono nám nic jiného nezbývá :frowning2:

A ten jeden už vstal a malej pořád spinká :dizzy_face: štrůdly jsou v troubě, tak půl hodinky a hotovo :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Maky - teda s těma štrůdlama jsi mi nahnala chutě, asi je udělám o víkendu u dědy, má tam spoustu jabloní, tak aby to vyšlo levnějc. Takhle bych ty jabka musela kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to je škoda peněz - do štrůdlu
7. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
No já tu jablka měla, tak mě to stálo jen 11kč za linecký těsto :grinning: A už jsem se na ně dlouho chystala...jablka moc nejíme, ale ve štrůdlu se s nima můžeme utlouct :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
nápodobně - štrůdl - mňam. taky se o něj těžko dělím :sweat_smile:

no malá je uložená a spinká a já se za chvilku půjdu pustit do polívčičky. Ať má co dlabat až vstane
7. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
My tu polívku máme ještě od včerejška od tchýňky, tak dneska jen ten štrůdl a hotovo :slight_smile: Bramboračku...já jí teda nejím, ale malej miluje polívky a čím hustější, tím líp :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
tak to jsou na tom stejně. malé taky vyřím hustou. Má to tak ráda. Takže dneska je hustá zeleninová s těstovinou
7. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
tak přepsáno.....ogiko je hany na rodičáku :grinning:
7. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoja, já mám utaženo a vyhlídky minimálně do vánoc :frowning2: :cry: ach jo ,jsem si myslela, že to bude dřív....
7. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
fanuš jak dlouho to máš?
7. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
v dubnu to budou 3 roky :frowning2:
7. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
tývado tak dlouhoooo?????
no já bych to mělatak na 10 let :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
7. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Luci to si jen myslíš! POkřivený zuby srovnaj raz dva, ale mě tahali jeden z dásna, jestě nebyl vylezlej :sweat_smile: , tak to zabralo dost času a malinko nám to zkomlikoval a zapomalil můj porod :wink:
7. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Opět se hlásíme :slight_smile: Mladej je dneska příjemnej jak osina v zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty špičáky už má skoro venku a až vylezou, tak se ožeru :grinning: :grinning:

Dani drž se a ať to brzy nebolí :wink:

Luci tož užívej poslední volné dny :slight_smile:

Romča jde za chvíli pro omáčku k mamče, já pak uspím Adýska a na večer plánujeme nějaký to intimčo :sweat_smile: tak uvidíme, co z toho vyleze :sweat_smile: :grinning:
7. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
marky ja byla vydřeta rano.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Luci ráno to u nás nehrozí :sweat_smile: tak snad večer :grinning:
7. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
tak gojgadlo odpadlo :slight_smile: budu zase čumákovat na superstar
7. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Hoj
Slovačiska ještě nedorazili :angry: čekám je každou chvílí, no jak jsem fááákt odvázaná, že se mi sem budou stěhovat v tuhle hodinu... no co nadělám. Snad mi Adíka nevzbuděj :confounded:
A aby toho nebylo málo, při povlíkání jejich pelechů jsem si urazila nehet, no k nasrání, budu celej tejden bez prstu :angry: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
A dnes mi dávaj první díl Hause a já ho neuvidím :astonished:
7. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Tak Adýsek už přes hodinu spinká, skoro-manželksý povinnosti splněny a půjdu spinkat :slight_smile: Mladýmu jak lezou ty špičáky, tak tuším hroznou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že překvapí a bude dobrá, ale jistota je jistota :slight_smile: Brou a ráno páček :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.