• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Kde jste? Nemám si komu stěžovat :grinning:
7. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Marky brou
7. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
no to je morálka :angry:
7. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
hoja já čučim na superstar je reklama :grinning:
7. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Nažďár Luci
7. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Momentálně mě požádal mangel o nakrmení, tak zase pčíjdu, teda pokuk už nedorazej
7. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
no koukám, že mi to je stejně prd platný.....
tak já jdu pa pa a dobrou :wink:
7. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak taky brou všem
7. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Beý den :slight_smile: Tak mám zpátky svoje dítko :dizzy_face: 19:15-7 je krása a konečně jako dřív :slight_smile: Vstávando jen 2x tak co víc si přát :sweat_smile:

Dneska nás čeká cesta do města, potřebuju nakoupit poslední blbinky na svatbu, tak ať to mám z krku :slight_smile: A Romča jde odpoledne konečně na zkoušku obleku :sweat_smile:

K obědu máme na paprice, tak jsem taky bez práce, páč už je to hotový :sweat_smile: :slight_smile:
8. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
čus bus
gojgy šla súpát v půl osmé a vstávala v půl 7 no oajada,akorát mě se zdály psychosny fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marky a codokupuješ????
kurnik od polití klávesnice kafem mezerník blbne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
No tak to jste taky měli super noc :wink:

Potřebuju koupit mašličku na svázání těch novin, zavírací špendlíčky pro děti na myrty a čtvrtky na košíčky :slight_smile: Nehty jsem si teď už koupila :slight_smile: Víc mi snad nechybí :sweat_smile: Musím juknout na seznam :grinning:
8. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Ještě jsem měla na seznamu ubrousky, ale ty už koupila mamča :grinning: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
ahojky prdelky.. dneska se u nás bude zase pracovat, hurá snad se neco porádne porobí,měla bych mit dneska dveře ve špajzu, včera nám navozili nejakou kupku hlíny asi 5 tatrovek, máme zase trochu pro zasypání před domem...¨
z jiného soudku,kubík má rýmu jako trám,ale zvládáme to.. nevím co mám uvařit por horu chlapíků co tu dneska budou.. no nic uvidíme se dneska ještě nakouknu,,zatím :wink:

simi fotečky z dovči jsou fakt k závidění :dizzy_face:
8. zář 2009 v 08:21  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Jířo :slight_smile: Tak ať vám to hezky odsejpá :wink: moc se těším na fotečky :dizzy_face: a udělej guláš :grinning:
8. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
dobré ránko,

tak u nás noc taky dobrá :wink: vstávando jednou kolem půlnoci. malá byla moc omotaná kolem šprušlí, vzbudilo jí to a vyžádala jsi mě. Ale jinak oki.
8. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
jiřo gulage :grinning:
marky no za chvilu je svatba to sletělo jako blázen co?
8. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Jiří ať je malej z rýmy brzo venku

a lůca má pravdu - gulage je vděčný jídlo pro víc lidí :wink: knedlík koupíš nebo k tomu nakrájíš chleba a je to :wink:

Markét - pěkně sežeň drobnosti na svatbičku ať jsi kočanda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nás dneska nečeká nic zvláštního. Jen budu volat na ortopedii malé na kontrolu kyčlí, doufám, že už poslední :slight_smile:
8. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Luci uteklo to až moc rychle :sweat_smile: Když si řeknu, že se příští týden vdávám, tak se mi svírá žaludek :zipper_mouth: :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
hoja simi tak at je kontrola poslední :wink:
U mě taky nif mof v plánu jen na poštu se dvěma balíčky
mě se taky svíral žaludek, před obřadem sem kopla vodku :grinning:
8. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Simi pro sebe už mám všechno, teď jen vyzkoušet účes a líčení a můžu se vdát :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Luci tak to mě nehrozí, ale asi nad tím taky zauvažuju :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Simi držíme palečky, ať je poslední :wink:
8. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
marky mě to pomohlo, pak sjem se chlamala páč řeč byla k pláči...jako společný život v dobrém a zlém milovat se do smrti mít milované děti atd atd
8. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
No naštěstí už jsme se předem domluvili na hodně ořezané řeči, kvůli Adýsovi :sweat_smile: a já radši chlastat nebudu, páč pan oddávající má jen jednu ruku, tak to bych nemusela vydejchat :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
8. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
?????ted nechápu :astonished:
8. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
markét - no zkouška musí být abys byla fešanda. My se budeme mocinky těšit na fotečky, takže foťte jasný? :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky už mají vaše dítka v sobě očkování v 15 měsících? my ještě ne :confused: , a to nám za chvilku bude 19 měsíců, tak nevím, teď jsme měli jít na konci srpna na prohlídku v 18 měs. a taky nepřišlo žádné pozvání. Tak nevím - ještě počkám týden a když nic nepříjde asi si tam zavolám nebo zajdu-.......
simi měla by mít MMR a 4 hexu :wink:
a nemá ani :unamused:
8. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
a nemá ani jedno - se mi to odeslalo dřív :unamused:
8. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
No Simi to je blbé..MMR ted prej celopolšně není..Teda Priorix, ale určo zavplej.....i v očkováku je vzadu v obalu taková knížečka..průvodce...a tak je i to očkování vypsané :wink:
8. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.