• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Luci on má jen jednu ruku a já, jako člověk který nepije, bych se tam mohla po chlastu nevhodně uculovat a podobně :sweat_smile: :zipper_mouth: panák vodky by mě asi zabil :grinning: :grinning:

Simi fotit se bude, neboj a vyzkoušet si to musím, ať tam v den D nestojím jak trubka a nevím co se sebou :sweat_smile:

A na očkování v 15měsících jdeme v listopadu. Teď v srpnu na roční prohlídce jsme si s mudrou domluvili termín, kdy máme přijít na očkování. Radši tam brnkni, i když ono čím dýl tím líp prý :wink:
8. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
no já právě vím, že jsme to měli mít už v sobě, naše doktorka to dává později, tak kolem toho 18 měsíce ale proč nás nepozvala na tu 18timěsíční fakt nevím. No uvidíme. Stejně chci malou nechat dát zase plavat tak budu potřebovat na přihlášku potvrzení tak si to taům rovnou pořeším
8. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Tak my dostali 4.hexu na té roční prohlídce. Být tebou SImi tak radši zavolám. U nás ani pozvánky nechoděj, vždycky dostaneme další termín, když jsme tam
8. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Marky - nám další termín psala do průkazky ale na prohlídce v roce nám řekla, že si nás pozvou a nic.

a s panákem vodky bys měla veselou svatbičku :grinning: :grinning: byla bys tuze vyřechtaná nevěsta :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
jo ahá
už chápu...no však já se tlemila...mám to na dvdv maras neukážu nikomu
8. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
SImi aha, tak to jo...nám právě pořád píšou termíny :slight_smile: Měli jsme jít 11.11 ale volala mi koncem týdne sestřička, že by potřebovala, abysme přišli až 25.11 tak jdeme později :sweat_smile: :grinning: Nic nám neuteče :slight_smile:

A panák vodky by mi mohl dost rozbouřit svatbičku :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Luci :grinning: :grinning: úplně tě vidím :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
marky v klidu nepij...ale nervoza budeš to ti řikám, i když říkaš že nebudeš :grinning:
Simi nám to dělaj taky jako marky co návštěva to další termín jako očka takproohlídky, ted koncem září jdemna hexu 4, pak se domluvíme na priorix a mezitím chci synflorix
8. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Luci pít nebudu, ale nerváček určitě jo :wink: :sweat_smile:
8. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
no pak naklusat a všechno vykecat jasný jo?
8. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
jj. fotit a vše popsat. Taky už se těším . svatbičky miluju :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
já taky mě čeká už jen jedna v životě možná a to segra, jinak kámošky jsou vdané všecky noooo
8. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
tak moje kamarádky jsou vesměs svobodné, ale žádná se vdávat nechce, takže mám stejně smolíka :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
simií třeba něktrerá překvapí :grinning:
8. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
třeba - mě by to nevadilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já byla teď v červenci zvaná na svatbu - ale jen na obřad, to už mi škrundalo v žaludku tak jsem pak na náměstí uspala Terku a šup do restauračky na žvanec :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
co je s tím koněm sakra furt :angry:
8. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Hoja, zběžně dočítám....
Simi naše mudra je nemocná má zlomeninu, na 18ti měs. prohlídku si nás budou zvát :wink: bude ještě tento týden mimo
jinak u nás v celku hcaos, ale pohoda, prcek je super a Adík je z něj vydřenej :grinning:
8. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
ted na očku jsou 5angles skupina 5ti holek od 9-12 let masakr zmalované děcka skáčou u mikrofonu a zívaj o čarodejnickém světe to mě poser
8. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile: Koupila jsem všecičko co jsem potřebovala a mám komplet :dizzy_face: Jen to nahážu do tašky k těm ostatním věcem a můžu jet :sweat_smile: Teď si jdu udělat nehtíky, tak snad se zadaří :slight_smile: Adýsek hned usnul, tak na to budu mít klid :slight_smile:

Luci ty holčičky už jsem taky viděla, fakt hukot :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jinak já bych vás všechny pozvala na svatbičku, ale jelikož to fakt bude jen v rodinném kruhu, tak škoda, ale být to větší, tak jste zvané všechny :dizzy_face:
8. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
rky bejt tady se řijedu podivat takhle přes celou čr to je nereálné

jo fanuš a simi už to dorazilo
8. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Luci - OK

Dančo - díky za info - vůbec jsem netušila, tak jsem aspoň v klidu že na nás mudra nezapomněla. A jak starého prďolku máte ne návštěvě že se Adíkovi tak líbí? :dizzy_face: :dizzy_face: a nechtěl by sourozence :grinning:

já teď uložila terku ke spánku ale řádí vedle jak černá ruka, tak jsem na to zvědavá, kdy usne a to vstávala o půl sedmé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já chci dneska klííííd bolí mě hlava jak střep a tady sousedům vyměnujou okna, dělají nový výtahy a celej barák se co chvíli otřásá - pomooooooooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
tak malá spí, juchů - byla jsem nahlídnout do děcáku a malá je zase rozcapená, jednu nohu zamotanou ve šprušlích a klíďo si chrupe, no to je poloha
8. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
tak my nespíme a nám pro změnu pod barákem fukaj trávu tím fukarem
8. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tak dělníci jsou po obědě a začali nanovo vrtat, jsem zvědavá kdy mi malou probudí, to zas bude den jestli nebude vyspalá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Simi je mu 14 měs. ještě nechodí.... ale Adíko ho zacvičí :grinning: :wink:
8. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
čus bus byli jsme na rodinné prochajdě
dnes opět natahujem už je gojgy po večeři koupačka v sedm a v půl spát :wink:
8. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
mám žehlendo přidá se někdo do klubu???
holky já bych tu tak chtěla už renatku je to tu na pytel.....
Jiřa plno starostí s baráčkem, veru s martinou se taky moc neukážou, kačka tu taky nebyla..... :frowning2:
8. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Tak u nás už se taky spinká. Snad se mu bude dobře spinkat :slight_smile: Romča si dneska konečně koupil oblek, tak mám radost. Už jen boty a máme to komplet!! :dizzy_face:

Luci Kačka je v Břeclavi u mamči (myslím že u mamči :sweat_smile:) a holky nevím, kde váznou :confounded:

Jinak já vyzunknu kafčo a půjdu vedle Adýska, dneska jsem nějak utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mě na žehlendo nečekej :grinning:
8. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
marky tak jo jdi nynat :wink:
to je fajn že oblek je vyřízen...holt ten jen čekat co? :dizzy_face:
8. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Jsem ráda, že ten oblek má a nakonec si ho ani nepůjčoval, ale rovnou koupil :dizzy_face: Tak mu zůstane a vyšlo to ještě levněji :sweat_smile: :dizzy_face: Tak fakt spokojenost, jen ale aby tý radosti nebylo moc, tak se nám dneska posralo auto :confounded: a to jsem s ním příští týden měla odjet k našim :stuck_out_tongue_closed_eyes: no naši pro mě přijedou a domů se pak snad nějak dostaneme :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.