• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
týjo marky a nejede????
mám dopžehleno dopráno asi pandu za vlast
8. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
bré ráno kaj ste?
9. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Luci to jsme nějak vstávali, jak jsi psala kaj sme :sweat_smile: :grinning: Noc ušla, tak dobrý :slight_smile: Dopiju cafo a frčíme na sociálku. Mudr Romču nutí aby si zažádal o invalidní důchod, jenže on nechce,chce zpátky do práce, tak jdu zjistit, co se dá dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci a auto je na tom jako před dvěma měsíci než jsme ho dali na opravu...jede kdy se mu chce a přestane jet kdy se mu chce :confounded: Včera to Romčovi chcíplo na kruháči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
marky ted důchod no musel by přesrevizáka a jde o to jestli by ml částečný nebo plný...ti revizáci jsou kokoti všichni...mamce třeba dali jen částečný, že může makat s nádorem na mozku ochrnutou půlkou těla....aepi záchvaty...kokot, sehnala jsem po doktorech zprávy kde psali prognoza nepříznivá atd...znovu jsem ofotila ty samé lek zprávy, které měli již k dispotici a vzala si zvýrazňovač a jela......pak došlo teda znbovu přezkoumání, že mamce poklesla schopnost péče o sebe o 66%...
to jen at víš kdyby Romeo do toho šel co to obnáší, pak co rok přezkoumání stavu, plno zpráv od doktora..., pohovory atd.....je to hnusná byrokracie....takže se Romanovi nedivím
9. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
Luci já vím jakto funguje, ale taky vím, že ho mudr nemůže nutit, ale chci to slyšet od někoho zmocněného :wink: A vím, že by mu ten důchod min. na rok dali a plný, ale ty prachy by byli ještě horší než teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ono jde hlavně o to, že se cítí dobře a především o ty peníze :confounded:
9. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
marky plný měla mamka10tis a to dělalauklízečku v DP
9. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Luci ale časy se bohužel mění...nový zákony, který lidem občas ani moc nepomáhají :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My frčíme do toho města, zatím paaaaaaaaa :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
jo nutit ho nemůže ale asi není tak špatný, když mu toto nabídl
9. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Luci on ho může jen poslat před komisi, která rozhodne co je pro něj nejlepší a kde by se i Romča mohl vyjádřit, co by rád, ale to on odmítá udělat a chce, ať si rovnou vyběhá důchod, aby se ho zbavil...to prý obvoďáci rádi dělají, že se zbavují těhle dlouhodobě nemocných :confounded: To, podle mě, není dobrý doktor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
A on mu to nenabídl, on po něm prostě chce, ať si to vyběhá a jiný argumenty nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
no v prvé řaděten mudr musí poslat žádost na oszs
a stejně se ho nezbaví neb jen evizák rozhodne co a jak a nadále zůsává v péči svého obvodáka
9. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
dobré ránko,

teda to jsou starosti hnedka po ránu. Marky ať to dobře dopadne - jenže co je dobře.....

A u mě dneska pokračuje bolest kebule, fuuuuuuuuuj už nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aspoň že malá je docela hodná
9. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
hoja Simi broroku z čeho? trpíš na migrény?
gojgy uslav kleče :grinning: tutyna jedna
jo spaní v 19.30 se osvědčilo.....vstáváme v 6.30 to je pajada děvuchy
9. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
občas, ale ne nijak často ale dostala jsem to. Takže to si vždycky jeden dva dny užívám, bolesti všeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci to vyfoť. my takhle taky jednou usly. Malá klečela dudlajdy v rukách hlavu opřenou o šprušle a brala ho :grinning: :grinning:

a se spaním to máme stejné. Od půl osmé do půl sedmé. Ale vydrží vykecávat v postýlce až do 7mi pak volá mámo a hned jak příjdu tak mńam :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
simi ted nebudu riskovat mam foták co nahlas cvaká...no holt starší kusanec
juj to bolení nezávidím teda
už by mě mohly dojít prachy je potřeba
9. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
tak to jo, to jí radši nebud to za to nestojí :wink:

a nám by mateřská měla dorazit každým dnem. toť myslím zítra :dizzy_face: :dizzy_face:

mě teď chytá doma rekonstrukční mánie. Chci vyměnit do vánoc okna za plasťáky, vyměnit všechny vnitřní dveře a pokud vyjdou prašulky tak nechat udělat na míru skříň do chodby. Je tu nějak málo úložných prostor a už to nemám kam dávat. S prckem je všeho nějak moc. :slight_smile: Tak doufám, že to klapne :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
já usla :grinning: po kafi....
gojgule řádí a hany vysává tak jdu dělat pobídek
9. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Achoj :slight_smile:
Je toho na mě nějak moc... nechci aby to vyznělo, že si pořád stěžuju, ale ta představa, že to bude ještě tolik dní.... mám hrůzu
Adámek je šikulka a zatím jsem si režim nenabourala, jen vždy, když jde spát a malej Tomík si tu hraje (podotýkám, že takhle klidné a hodné dítě jsem ještě neviděla :astonished: ) tak si chce samozřejmě hrát s ním a spát se mu nechce, tak vyvádí.... Jinak to zatím zvládáme....
Režim (teda, pokud se to tak dá nazvat) Tomíka je vstávat po deváté, do půl jedenácté snídají, oběd okolo druhé a chodí spát okolo půlnoci :astonished: , nevím, jestli tohle ustojím celý týden....Budu muset
Budu se snažit nakukovat. :wink:
Zatím pa
9. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Tak jsem tu :slight_smile: Na socce jsem nepochodila, páč ta pipina na info ani nevěděla, za kým mě poslat, kdo by mi odpověděl, tak jsem se sebrala a šla do řiti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až jsem zapomněla vyzvednout papíry na nové občanky a řidičáky, jak mě vytočili :angry: Malej usnul až ve 12:25, ale jelikož vstával dýl, tak se to dalo čekat :slight_smile: a na jednu stranu jsem fakt ráda, páč k obědu byly hranolky a přírodní plátky se sýrem, tak to by stejně nemohl :sweat_smile: v klidu jsem se najedla a až vstane, tak půjdeme ven :slight_smile: Ještě jsem uvařila polívčičku :dizzy_face: tu si dal k obědu mladej a hotovo :slight_smile:

Dani nic ve zlém, ale máš právo si postěžovat :wink: týden je fakt dlouhá doba a ještě s tím jejich režimem :astonished: já padám, když mám dobrý den, tak nejdýl v deset a jít spát o půlnoci by mě zabilo :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím pa a drž se beruško :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Marky Díky
9. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Dani není zač, opravdu se drž :wink:
9. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Dnes na ně prdím, ať si jsou vzhůru sami, jdu spát nejsdýl do deseti.... Ikdyž Aďulka je zlatíčko, dnes vstával o půl deváté :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
No vidíš, aspoň k tomuhle dobru to je :wink: My vstávali před půl osmou, tak taky dobrý :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
To mě ještě přišla sms z gyndy, ať si zavolám a obědnám se na kontrolní stěr! :confused: Tak jsem si tam z hrůzou volala, tak mě uklidnila, že poslední stěr byl v pořádku, že jim tam pože chyběla nějaká bakterie z čípku, tak chtějí udělat pro kontrolu ještě jeden.... Tak jsem radostí bez sebe....
Marky co jsi byla zařizovat na socce? Slepiec seděj všude :angry:
9. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jen Romča má dnes chudák denní, tak je nevyspalej.... myslím, že půjde spát rád se mnou :grinning:
9. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Chtěla jsem se jít zeptat, co se dá dělat, když mudr nutí Romču jít do invalidního důchodu, ale on nechce a chce jít po novém roce do práce. Takhle...vím, co se dá dělat, ale mudr to odmítá udělat, prostě se ho chce zbavit a já to chci slyšet přesně od nich, abych se s ním pak mohla hádat :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
aha, taky to tam nemáte lehké! Tak ať pochodíš.... :wink:
9. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Já byh spala.........
9. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
No asi se na to vyprdnu a nějak to dopadne. Romča měl jít k doktorovi dneska, ale volala sestřička, že ten mudr je nemocný, tak půjde asi až příští týden, čili mám ještě čas :slight_smile: Uvidíme...dneska se stavím pro ty papíry na občanku a řidičáky a hlavně se budu muset nechat vyfotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: z čehož teda radost nemám, vždycky vypadám jako kretén :astonished: :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Já taky, ale musela jsem dělat jídlo a jak znám mlaďase, tak ten za chvíli vstane, čili stejně budu mít smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.