• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marky když jsme byli s Romčou po svatbě vyřizovat OP a říďáky, tak jsem si tam mastila s asi 5 let starou foutkou a Romča měl asi 2. Jeho baba poslala znova se vyfotit a mou přijala :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Roman má, vypadá na ní furt stejně :sweat_smile: ale já nemám ani omylem. Když jsem se přehlašovala asi před 4 rokama k Romčovým rodičům, tak jsem někde vyhrabala poslední a už ani omylem :sweat_smile: tak mě to bohužel čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
ještě mám chvilku...
Jak pokračuje těšení a příprava na svatbu? :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
No těšení je čím dál větší :sweat_smile: jak už mám všechno zařízené, tak už si to užívám :dizzy_face: Mamča už má taky skoro všechno, tak už se těším...i když pořád vede to, abych to už měla za sebou :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Se těším na fotky!!! Budete mít profi fotografa? Nebo někdo z rodiny bude dokumentovat?
9. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
máš to na beremku?
9. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Ne profi nee :slight_smile: Na obřadu bude fotit bráchova přítelkyně, si kvůli tomu koupila nový foťák :sweat_smile: a pak už bráška :slight_smile: Jde mi za svědka, tak jsme to museli řešit všelijak :sweat_smile: Já se celkově na focení moc netěším, nesnáším to páč se všude tvářím jako blbec, ale na tu památku se těším :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
9. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Nááááááááádhera!!!!!!!!!!
Jéééé já se tak těším!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Musím letět, zatím pááááááááááá :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Pa pa :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
krásná kytka ta modrá kala...na kolik to vyjde marky?
9. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Ty modrý nevím, nakonec budu mít klasické bílé, bude jich 5 a vyjde to kolem 500,- , ale byl to můj sen :dizzy_face: Jen to platí naši, tak si zase tilik nevymýšlím :sweat_smile: :grinning: Ale nádherná je :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
jo je moc krásná
9. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Nu což...asi bych jí opravdu chtěla, kdybych měla bílé šaty, ale zase k těm modrým se víc bude hodit ta bílá :slight_smile: a bude to ovázané modrou mašlí :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
no to je fakt s tou kytkou :wink:
9. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Hooooj holky! Tento týden mají naši dovolenou, tak sem nějak nestíhám chodit, se omlouvám, ale snad to pochopíte :wink: Jinak jsem Aničce přetřídila skříň s oblečením, některé 62 už jsou jí malé - je dlouhán. Tak jsem vytáhla krabice s oblečením, které jsem si nasyslila za poslední dva roky ve slevách a už jí to bude dobré - většinou jsem kupovala oblečení na 6-9 měsíců, ale co, ohrneme a aspoň to vynosíme.

Markétko, se těším na foto, úplně tu u toho slintám :dizzy_face:

Simi, kukala jsem na fotky, pohodová dovča - taky bych si dala říct. Super, že jste si to celá rodinka pěkně užili.

Danuško, myslím na tebe se zubkama, úplně mě rozbolely zuby, když jsem si vzpomněla na utahování a svoje rovnátka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám ještě nosit nasazovací, ale během těhu a ekzémů jsem se na to vyprdla a asi už je nosit nebudu.

Lucinko, tebe a Gojgynku zdravím.
9. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Jsme zpátky :slight_smile:

Adýsek se probudil, najedl se a jak jsem řekla, že půjdeme ven, tak mi donesl tepláčky a stál na chodbě u kočárku a halekal jak na lesy :sweat_smile: Zeptala jsem se ho, jestli chce jít ven a začal neskutečně kývat, tak ač jsem měla právě udělanou kávu, oblíkli jsme se a vyrazili :grinning: :dizzy_face: Zlatíčko moje :slight_smile: Stavili jsme se ve městě pro papíry na občanky a brzy to vyplním, ať to po svatbě můžeme rovnou odnést :slight_smile:

Lucidku děkuju, moc se těším a fotečky dodám brzy :wink:
9. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
tak gojgyna poo nespala je ready od 10.30 a já na odpis.....
uvidíme jak dloho to vydržím já a uložím
9. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Luci vítej v mém světě :grinning: Tohle já mám na denním pořádku :grinning: Adýs tu teď řádí jak černá ruka, se vším tříská, fakt super :sweat_smile: taky se těším, až padne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
marky mě už gojgy padla v půl sedmé
takže budík v půl šesté no co nadělám, prostě dopo nepůjde spát no....někdy jde jindy ne celkem v tom máme trochu bprdel noooo
9. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
To my už dlouho spíme jen jednou denně a je úplně jedno kdy :sweat_smile: jestli padne v 10:30 nebo ve 12:30 :sweat_smile: už spinká :dizzy_face: brouček :slight_smile: Velkej spí taky, tak se tu v klidu najím a půjdu si číst :slight_smile: už mi to chybí :slight_smile:
9. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
holky normálně sem off totálka
jdun tedy hajan bude brzo budíček
9. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
bré ráno je tu někdo????
10. zář 2009 v 06:45  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Jsem tu. Adýsek spinkalhezky. Kolem šesté mělchoutky vstávat, ale nechal se ještě ukecat a spinkali jsme do 7:15 :dizzy_face: A netuším, co dneska uvařím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky jdu na poštu poplatit pár složenek :confounded:
10. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
já mám ze včera fr. brambory a hany sekajdu
ačekám na prachy z rychlé jak na boží smilování
10. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Romčovi došla včera nemocenská, jinak bysme se už pásli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
no my se asi popasem brzo
10. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
Jo to znám :confounded: hnus ty prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A do kolika gojgy spinkala, když padla tak brzy?? :sweat_smile:
10. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
do půl 6 :frowning2:
ale to teda pujde hají ještě dopo, 6 hodin v kuse do oběda nevydží ani náhodou
10. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.