• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
To Adýs ráno taky moc nevydrží, ale odpoledne pak v klidu...rekord je asi 8,5hodiny :sweat_smile:
10. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
dobré ránko berušky,

tak abych to vzala popořádku - Dančo klidně si postěžuj od toho jsme tady a já bych byla off po dvou dnech s takovým režimem. Hold jsme zvyklé že děti po 20 hod spí a myslím že je to v lecčems mnohem jednodušší a lepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Markétko - šatičky i kytka nádherná. Krásný výběr, už se taky moc těším na fotečky. Buď přirozená a neboj se, budeš krásná nevěsta a na fotečkách ti to bude slušet :wink:

Lucidku - ahojky - Anička je teda fakt dlouhánek. My nosíme ještě teď oblečení 74 :grinning: a přitom Terka není žádný drobínek :grinning: :grinning: asi je nějaká krátká či co :sweat_smile:

Lucinko - ať už brzo příjdou penízky - tfuj tfuj
10. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Jinak já dneska vařím jen polívečku. Mám od včera ještě rybu a brambor.

Po 9 hod se chystáme do MC ať se malá vyřádí a unaví. :dizzy_face: :dizzy_face: Dneska je tam předškolkáček, herna a nějaký zpívání myslím. To by se jí mohlo líbit :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
kde jste do nechci trpět samomluvou? :frowning2:
10. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Ahoj SImi :slight_smile: Děkuju moc :dizzy_face: snad to dopadne všechno dobře :slight_smile: A 74?? :sweat_smile: tu už nenosíme tak někdy od dubna-května :sweat_smile: :grinning:
10. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Simčo to se Terince bude určo líbit :slight_smile: My teď jdeme na tu poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes: malej tu už řádí moc hlasitě, tak radši zmizíme, ať se ROmča prospí :sweat_smile:
10. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
jéééé hoja simií
10. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Marky - tak dobře pořiď - i když tohle člověk dělat musí a nechce se mu - složenky jsou hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já to všechno radši naházela na účet ať neplatím tolik peněz. Složenky jsou drahý

NO hojá Luciášku - tak co Gojgy už usla nebo ještě řádí?
10. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
řádí nechce se jí...počkám tak 10 min a pak ji vemu nebudu to dřít na silu
10. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
jasně, však ona odpadne, až se jí bude chtít :wink:
10. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
tak už :grinning:
robim si cafito vy už asi vyrážíte že????
10. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
aHOJKY HOLKY :wink:
10. zář 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
no kačooo čauuuuu tak jak bylo?????
10. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Jo super,až na první noc,kdy se malý vzbudil ve 12 když jsme šli spát a do 3 nespal a pak v 6 vztával,takže jsem spala jen 3 hodiny,ale jinak super.Furt lítá normoš ponohách a vymyšlí hovadiny.JE to už hrozné éro a šašek. Já si koupila novou budnu na podzim ve slevách v TimeOutu tka jsme spokojená :wink:

Co tady nového?
10. zář 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
jé kači tak to je fajn
np celkem,nic
marky šla finančně krvácet na poštu, Simča utahat terku do MC
fanuš má náročnou týdenní návštěvu, malej prcek chodí spát okolo 24g,
já nemám ještě prachy a to je tak vše
holky se neukázaly jířa, léňa, veru, renča, martina...... :frowning2:
10. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
tývado za chvilec mám 30 tis příspěvků :astonished: :astonished: :astonished:
10. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
No seš ukecaná Luci :grinning: :grinning:

Ty jo,co je pořád s Renatkou :frowning2:
10. zář 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
kačí nefim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
trápí nás to tu
nechceš za ní zakjet????zvednout náladu???
10. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Asi budu muset....sice nveím kdy,ale nějak to musím vykoumat :unamused:
10. zář 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
jo kači co nejdřív zkus........
10. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
zkusím zkusím
10. zář 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile: Procházka super, vykrvácela jsem na poště, nakoupili jsme a super. Malej by furt lítal, tak jdeme po o bez kočíku, ať se s ním nemusím tahat :slight_smile:

S Renatkou bych dr hlavně nejdřív domluvila :pensive: :zipper_mouth:
10. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Neboj Marky,to bych neudělala,abych s ejí jen tka objevila u prahu :wink:

My taky venku šmatláme,idkyž teda zatím radši za rukce,ale chodí děsně rád :dizzy_face:
10. zář 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
To on ani za ruce moc nechce, jen ¨jde vždycky jinam než já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
tak sem umytá a obídek nachystán gojgy dělá striptýz :grinning:
10. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Mě tu Adýs řádí, tříská dveřma od ložnice, v ložnici tříská dvířkama od skříněk...bože kde je to dítko co jen leželo a čučelo na telku :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Jinak k obídku udělám rizoto, nějak nemám chuť vyvářet, když jsem se jídlem pachtila včera. Polívka zůstala, tak si s malým pak dáme a rizůtko si dá taky :dizzy_face:
10. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Tak ym šli spát,protože zíval a celkově koukal unaveně....já jsem taky nějaká mrtvá,ale je tu potřeba uklidit :unamused:

Na oběd bude jen polívečka an večeři si uděláme těstovinový salát :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
odpo máme pochůzky tak přijdu až večer doufám, že gojgadlo půjde spát v 19.30
10. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
My půjdeme jen po o na procházku, až se vyspinká :slight_smile: Potřebovala bych se stavit ve Vodafonu kvůli tomu mobilu, ale asi to nechám až na příští týden :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Tak u nás už se spinká :dizzy_face: Po dohodě s Romčou budu to rizůtko dělat až k večeři, tak mám volno :slight_smile: Malej si dal polívku a zahučel do postýlky :dizzy_face: Až se probudí, tak se půjdeme podívat do města po nějakém tom mobilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: radost z toho nemám, peněz je málo, navíc ta svatba, ale nemůžu být bez mobilu věčně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak uvidíme...u Vodafonu mi skončilo 2-leté období a nabízejí mi zase nějaký zvýhodněný, tak snad to klapne, poslední dobou teda neplatím extra včas :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: No jo no, co se dá dělat...platím jak jen to jde. Tedy každý měsíc zaplatím všechno, jen prostě některý věci nepočkají atd...znáte to a to ostatní musí počkat, až dorazí další penízky :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to na pikaču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.