• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Tak malý šel před chvíli podruhé spát,tak snad zaspinká,ale vypdal unaveně.

Já mám dneska divný den,chce se mi spát,ale nějak na to enní nálada ani čas..no prostě den na ho.no
10. zář 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz
tak my jsme doma,
kačí a se tak projít ven na pořádnou prochajdu, ted v babím létě to bude super...sluníčko, jiné myšlenky...přijde mi že jste furt doma.....

marky tak co mobil jakej?????já ti ukážu co se mi líbí jo?
10. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
10. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
Hoja Luci mám :slight_smile: http://eshop.vodafone.cz/hs.htm?detail=88&nso=&lang=cs&hsName=Nokia 1661 naprosto obyč, ale je moc hezkej...myslím na vlastní oči :wink: A hlavně si konečně přečtu a napíšu sms :sweat_smile:

Dovařím rizůtko, uspím hádě a pšidu :dizzy_face:
10. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
jo marky já měladlouho takovej...ale co mám gojgy chci si občas fotnout a music posloucháme noooo
10. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
ahojky holky moje

normálně mě je po vás fakticky smutno, jsme neskutečně unavená, mám toho od rána do večera až nad hlavu, jsem moc ráda že je Ondra ve školce ale pokud si ho vezmu po obede tak i tak me ti kluci dají pekelně zabrat.. navic je kubik nemocný tak ej protivný, celý den se tu něco dělá takže na spostu věcí děti nemůžou šahat nebo někam chodit, furt je okřikuju ,hlídám a lítám za nima no síla! jo a navíc se proapdám do mírné ponorkové nemoce :frowning2:

z lepšího soudku stahuji nějaké fotečky tak snad budou hezké a ukážu je.. :grinning:
10. zář 2009 v 19:19  •  3 děti  • Odpověz
hoja jiřo......tývado ty jedeš zvolni.....
a co je Kubíkovi????
10. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
LUci večer necítím nohy, a to si pak ještě jirka !vymyslí" nějaké pracovní záležitosti a padám na hubu.. resp usínám užý za letu do postele.. myslim že lepší to bude až semka po baráku nebude chodit tolik lidí a jirka se bude konečně věnovat rodině jak přijede z práce domů a ne jenom těm chlapům co tady něco dělají :unamused:
10. zář 2009 v 19:24  •  3 děti  • Odpověz
kubík má docela blbopu rýmu, a pokuckává jinak v normě ale ta rýma ho jaksi prudí tak je protiva :pensive:
10. zář 2009 v 19:24  •  3 děti  • Odpověz
ajaj jiřo to je zápřah ty z tohoi lehneš....
tak trochu zkroť jiřanan no
my jsme na štěstí ťuk ťuk zdraví
10. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=238623&vReferer=
tak se kuknite, technický bordle přehlížet ale fotila jsem to v době kdy jsem relativně poklidila :grinning:
10. zář 2009 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz
no Luci řeknu ti zlatý byt,ale to bude asi i tím že je tu průchoďák, hooodně roboty pro jednoho a já bych chtěla mít všechno v cajku ale to jaksi fakt nejde.. :unamused:
10. zář 2009 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz
jiři to fakt nejde ulid jen klukům v kuchyni na chodby a spodek se vykašli až budete tam sami.....
jdu kukat na foots
10. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
jéé jiřo kuchgynka a stůl naprosto luxusní a pokojík od kluků chci vidět to se to mjusí panečku obědvat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
no pokojík je zatím velmi stroze vybavený, majkí tam jenom to nezbytné ahlavně kupu hraček, jinak kuchynka není stále zaspárovaná, dělali se bodovky takže já ji pak fotnu až bude zapárovaná a plná spotřebičů :grinning: díky za pochvalu
10. zář 2009 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz
jdu na růžovku tak dobrou s kobrou..pááá :grinning:
10. zář 2009 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem tu :slight_smile: Adýs konečně padnul, dneska se se mnou trochu pral :angry: :grinning:

Luci já přes narozením Adýska měla tenhle http://www.nokia.cz/produkty/telefony/nokia-1600 ... podobný tomu, co mám teď, jen ten teď je o trošičku lepší, ale na stejný úrovni. Pak mi ho ukradli, tak jsem dostala tenhle http://samsung.katalogmobilu.cz/mobilni-telefon/samsung-j700/ ... absolutní spokojenost, měl všechno co jsem kdy od mobilu chtěla :dizzy_face: Jen teď prostě těch 1500,- na nový nemám, tak snad časem a ten co mám teď necháme jako rezervní :slight_smile:

Danuško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Děkuju, ani nevíš, jak jsi mě dostala :sweat_smile: normoš mi vyhrkly slzy :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face: Jsi fakt poklad, to jsem nečekala :wink:

Tak já jdu naházet kontakty co mám do toho nového mobílku a půjdu se asi zhroutit :slight_smile: Ale ještě se ukážu :slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Achoj
Markétko není zač :wink: , jsem ráda, že to splnilo můj účel a ať přinese štěstí, beruško :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Tak u nás noc dobrá :slight_smile: a budíček v 6:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co bych chtěla, když spal mlaďas skoro bez přestávky :sweat_smile: Jinak dneska u nás bude to rizůtko. Nakonec jsem si včera dala jen trošku a Romča si dal u rodičů řízek, když byl pro brambory :sweat_smile: tak to máme na dnešek :slight_smile: Pak musíme do krámu pro plíny...nejblíž mám Penny, tak zkusíme ty z Penny. Jsou levný, tak uvidíme :slight_smile:
11. zář 2009 v 06:52  • Odpověz
bré ráno....u nís noc klasika, v 6 uaua
ted brble v pelechu gojgy jedna
je tu hnusně a prachy furt nikaj nič
se picnu asi
11. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
dobré ránko, u nás taky klasika v 6,30 ale vydržela ležet a kecat do 7 pak mlíko a hraní v posteli a to bylo do půl osmé, takže nádhera.

Musím se začít balit odpolko jedeme k dědovi do Jeseníků na pracovní víkend. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jiřínko - máš toho teda hodně, ať je malému brzo dobře a ty trošku spočni, nebo to s tebou sekne.

Luci ještě pořád nič, to jsou hadi....jak jde o prachy tobě tak nespěchaj ale běda jak sami potřebujou něco zaplatit to musí být hned :angry:
11. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile: Procházka hezká, nakoupili jsme a hotovo :slight_smile: Dneska bude lážo plážo den :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahojky holky, my vylezli z postele v 9,ale mylý si tma už nějakou dobu povídal :wink:

Jinak Luci,my jsme na zahradě,nám to stačí :wink:
11. zář 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí ahojky...my bysme se na jednom místě ukousali :sweat_smile: malej potřebuje jezdit a koukat na všechno kolem :slight_smile: A hlavně mě strašně procházky pomáhají...pročistím si hlavu a můžu zase v klidu fungovat :wink: pak mi nehrozí depky :wink:
11. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Mě samotnou procházky nebaví..to max s tátou,když donde :wink:
11. zář 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí já si je právě nejvíc užiju sama. To mám čas popřemýšlet nad vším, co mě "trápí" v klidu si to probrat a hned je mi líp :slight_smile: Malej kouká jak jezdí auta a je naprosto spokojený. Určitě by to tobě i Davčovi prospělo, kdybyste se aspoň jednou denně na hodinku šli někam projít. My chodíme 2x denně min na 1,5hodiny a jak nemůžu, tak mi to děsně chybí...je to jako droga :sweat_smile:
11. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Malej sice procházky nevyžaduje a kdy není, tak to na něm není znát, že by byl protivnější a tak podobně, ale neumím si představit nechodit s ním ven, nebo apsoň na hřiště na chvilku :sweat_smile:
11. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
No na hodinku asi nepůjdem,ale možná s eprojít po svých půjdem....když tady auta nejezdí,tka to prcka moc nebaví :grinning: V Břeclavi ej to jiné,tma vždy chodíme do města a z města pěšky,tma to prcka bvaí podél silnice :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
marky mám to s prochajdama přesně tak..
kačí nebaví, tak to zkus :wink: vyčistit hlavu bude líp, zahrada je super a k nezaplacení, ale asi by mě jeblo bejt tak furt....sára je to samé o aďa...taky kukat na kde co a v kočáru je extrémně klidná
11. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
No jenže tady v polích na nic koukat nende :wink:
11. zář 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.