• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Adýs je klidnej, páč se bojí lidí :sweat_smile: ale jak jedeme sami, tak kuká a haleká a pořád brm brm na auta :sweat_smile: Taky mě to dřív moc nebavilo, když Adýs hned usnul :sweat_smile: a celý to prospal, ale teď už je to fakt droga a neumím si bez toho představit den :sweat_smile: Taky nejezdíme jen podél silnice a to mu pak ukazuju všechno kolem...jeho by to po chvilce přestalo bavit, ale musím ho zabvit a je to super :slight_smile: A navíc si popovídáme a užíváme si to :dizzy_face: Zahrada je fakt super, u našich se vylítá, ale stejně i tam chodíme s mamčou na procházky :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
a les máte? já bych tak chodila do lesa a tu není..... :frowning2:
11. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Já bych taky chodila do lesa, a i ho tu máme, ale do kopce a na to se můžu víte co :grinning:

Jinak jsem si dneska zkoušela líčení na svatbu a super :dizzy_face: Jsem spokojená :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
TAdy les je hodně daleko a plný komárů :unamused: No nějak to teda spytlíkuju,když říkáte :wink:
11. zář 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
kačí zkust to, za to nic nedáš, mě pomáhaj ty čistky hlavy taky...dneska zrovna akutně potřebuju, neb včera volal hanymu soiused z chaty (danča ví) a ptá se jhestli fakt přišel o práci, takže je nasranej na mě ...že takové kecy nemám říkat kdekomu na potkání, to víte jen vy, my se o tom bavili venku u krbu když přišel a pak mu to došlo že, ještě mu říkám Radku ani slovo, leda, že by hany sám začal....no a ten bob mu zavolá...
takže je tu dusno, včera kdyby nešel sáře říct pá pá tak ani nevim že šel, pán uražený
11. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
dneska pěkně fučí asi vytáhnu nánožník
11. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Jo tady taky fučí :angry: Zítra jdeme na vinobraní tak s emoc těším...tka musím malému nabalit oblečení,protože tam bude až do noci.

Luci,tka to je fakt na ... někteří lidi jsou hrozný slepice :unamused:
11. zář 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
kačí a chlap ještě k tomu no...co nadělám
11. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Obě jsou supr Luci. Já malému tkay plánuju oteplováky a bundičku :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
ta tchibo je prďácká moc..... :dizzy_face: ale cena
11. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
No jo,je to děs jak na těch dětech rýžují :angry:
11. zář 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
jo no a je to jen na sezonu že.....
11. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
No právě....ale něco koupit musím,nic nemám.Kombinézu moc nechci v té se musí blbě chodit,ale uvidím na co narazím.Ale ještě počkám jak vyrostem,abych věděla jak velkou kupovat. V CaA mívají,tka asi počkám,abych mu to mohla i zkusit
11. zář 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
já taky uvidím co bude v obchodek mě se líbí že ta tchibo je 86/92, valná většina je bud 86 nebo 92, takže s marky máme celkem úproblém
11. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
No já to an velikost 8692 taky vidím.Tak uvidíme
11. zář 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
no vlastně ty taky :grinning:
11. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
No já vůbec netuším jak to bude.Hlavně ani envím jak jsme velicí,budu ho muset přeměřit
11. zář 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
sára má tu 86 větší ale to je ted bud ví jak na tom budem za 3m
11. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojky holky.. jdu si složit skřínku detěm do pokojíku, tak mi držte palec at to zvládnu :grinning: dneska už je tu klidneji, teda až na to že sjme ráno zaspali, a jak na schvál měl ondra divadlo ale stihly jsme to :wink:
11. zář 2009 v 10:30  •  3 děti  • Odpověz
autor
U nás to bude spíš 92/98 :sweat_smile: 80 měl loni :sweat_smile: Jinak se pokouším toho malýho draka uspat a bez výsledku...a to bych spinkala i já :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: No snad se brzy zadaří :sweat_smile:
11. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
jiřo tak držím pěsti páč já skládala šuplik stylem že nešle a už jsem nevěděla jak, tak jsem ty boky k sobě svázala šňůrkou :grinning: :grinning: :grinning: a držel :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
marky adik je obřík...80 jsme měli v létě i ted..... :grinning:
11. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
luci abych taky tak nedopadla.. :grinning: jdu na to.. zatím pá jak dám spát kubíka tak se stavím, to bude cca za hodinku..pá :wink:
11. zář 2009 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz
tak jo...f¨gojggy sleduje očko a pak oběd a nynat dopo dneska nešla
11. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
My jsme sice velicí,ale hubení...ať jí co jí,tak byhc mu mohla počítat žebra...jen teda břušek má,ale to má asi z těch ochablých svalů :unamused:

Jinak máme :unamused: aky 80 už dlouhou dobu :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
kačí až začne davídek běhat tak bude svalovec....uvidíš
11. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
No my už běháme doma jak o dušu...venku jak kdy,ale radši za ruku ještě venku :wink:
11. zář 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
tak dítko uspáno, zabaleno, poklizeno, uffff ufff

jdu si k vám asi uvařit kafíčko a něco zobnout. Obídek na nás čeká až u dědy tak do té doby to musíme vydržet

Luci - krásné kombinézky obě. Já budu taky kupovat taky kalhoty a bundičku zvlášť - bo malá už chodí po venku čůrat i když jsme ještě v plíně. Tak abych jí nemusela v zimě celou svlíkat kdyby už byla celá bez plín.

Je to maras ty děti. Teď musím koupit kožené botky na podzim. Gumáčky splašit. A v zimě druhé kolo. Nějaké pohodlné sněhulky a pěkné botky na ťapání. .......

Ještě že aspoň nějakou lítací výbavu na sáně máme po synovcovi, teď za to děkuju
11. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
BAF!!!!!!!! :grinning:
11. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.