• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dančo to je pohoda, taky bych to brala. To je lepší varianta, když hned zase usne. Taky jsem zkusila hnedka dát mlíko. A aby ještě spala, ale smůla, má vyspáno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani - super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak jdu lehnout, zatím pááááá
Simi šťastnou cestu :dizzy_face:
Kači vinobraní si taky užij! To musí být mňamka :dizzy_face: :grinning:
11. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
jsem tu ale koukám že tu asi nikdo nebude.. jé na vinobraní bych šla všema desetima, hlavně když by někdo mě kluky... :sweat_smile: už mám složenou skřínku a jsou v ní hračky docela se dařilo ,jenom jsem se peknee spotila,tak už jsem vykoupaná a svěží :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 13:12  •  3 děti  • Odpověz
tak a my jsme readya půjdem ven
11. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
no ženy
hany někam šel bunčák nabučený dneska bude divoko ho sprdnu na tři doby už mě tim sere :angry: :angry: :angry:
11. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Luci se ti nedivím...kdyby se mi Romča takhle nasíral, tak byhc ho zjebala okamžitě...takhle se pak nedá normoš fungovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mlaďas usnul až ve 12:30, spal 1,5 hodinky a to se zvládnul ještě každých 30minut budit :confounded: Fakt jsem se vyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem hotová, on neskutečně ukňučený a protivný a když se dneska zadaří, tako ho konečně ostříhám :sweat_smile: Uvidíme. Zatím musím letět, kvičák kvičí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
jo kvůli takové kravině fakt, já sice jsem taky bunčila kvůli capině ale spoustu věcí přecházím....bože můj
11. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
ahojky dobré ráno, tak dneska jsem první a asi do večera na posled, páč jdem k mojí mamce, mají tam otevírání nějakého hřiště pro deti odpoledne tak se spon torchu dostanu mezi lidi :wink: užijte si sobotu..já se asi večer ukážu
12. zář 2009 v 07:37  •  3 děti  • Odpověz
bré ráno
my v tom počasí asi nic ,možná odpo ven do cukrošky
Jiřo užijte si to a večer poreferuj
12. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Tak Adýs včera padnul až v osm :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já hned s ním. Byl ukvičenej a hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a co vím, tak se začíná nějak pravidelně budit kolem 3. a pak kolem 6. :sweat_smile: Což je dobrý :sweat_smile: :dizzy_face: A kolem té šesté se začíná vrtět a běžně kolem 6:30 otevře oči :sweat_smile: dneska dostal mlíko a ještě je na hodinu zavřel :dizzy_face: miláček můj :grinning: Takže snad bude konečně klid :slight_smile: možná by se ani kolem té 3. nebudil, ale to leze do postele Romča :grinning:

Jinak tady počasí taky nic moc, u nás asi jen procházka, nebo pokud bude mít mlaďas dobrou náladu, tak je vyženu k babičce, abych mohla konečně uklidit :slight_smile: Včera jsem ho chtěla ostříhat, ale jak neměl moc náladu, jak když viděl nůžky, tak začal neskutečně vřískat, tak to radši zkusím nějak jinak :sweat_smile: :grinning:

No a co se týká jídla, tak dneska budou určitě brambory a tatarka, ale co k nim se musíme ještě dohodnout :sweat_smile: Buď jsou tu kuřecí nugety a nebo obalovaný sýr :slight_smile: Takže jinak pohoda, obojí skoro bez práce...teda ty nugety úplně bez práce :grinning: A holky...mám to za týden!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci to my se s Romčou nehádáme...občas jo a jediný důvod je Adýsek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Romeo nehne prdelí, ale pak kritizuje...to je něco na mě, ale my si to hned vyříkáme, vydejcháme to a do 10minut je klid :slight_smile: To jak u vás by mě ničilo, aby byl nabrušený třeba celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Tý jo takovej román po ránu :sweat_smile: pardon :grinning:
12. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
marky no víš jako co já se mu mám ospravedlňovat že.....prostě nedopatřením se to dozvěděl a i přes upozornění to vykvikal...Hany je v tom zase egoista...víš jak chlap přijde o práci baba jde maka t a on na rodičáku...chápu tu ránu, ale to chování ne.....
týden týjo kurnik doufám, že bude počásko...máš nějaký ten pléd nebo něco????
12. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Tý jo Luci, to by mě jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám naštěstí doma těžkýho flegmatika na tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby se mi takhle užíral, z toho bych se pos*ala :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jinak nemám nic...pokud bude zima, tak obřad nějak přežiju a pak nějakou mikinu :grinning: Neřeším :grinning: :grinning: Stejně se budu brzy převlíkat do civilu :slight_smile: umíš si mě představit jak v korzetu kojím?? :sweat_smile: :grinning:
12. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Hele a co budete dělat, až vám vyprší ta dvouletá rodičovská?? to půjde gojgy do jeslí??
12. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
marky to nedovedu :grinning:
jako sem našla na svatbě babu comělakojnou pro dceru to byl teprv maras a ještě to vyfotila...já bych cizímu nakojit své dítě nedala
12. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
No přesně na tu fotku, co jsi nám posílala jsem si vzpomněla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak já si to odkojím sama :grinning:
12. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
ne marky, hany holt bude doma a já si přiberu záchranku....a bude rok na pracáku, než ja budu moct zvolnit, jesle jsou ta nejzašší varianta
12. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
No to chápu, pěkně se vám to zkomplikovalo :confounded:
12. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Jo a jinak u nás vylezlo sluníčko a je krásně :dizzy_face: Chladněji, ale jak je sluníčko, tka je hned o moc lepší náladička :slight_smile: Hlavně, ať příští týden neprší a není extra zima...tak sluníčko oželím :sweat_smile:
12. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
no...co naděláme...ten rok holt zmáknem nějak musíme
tu je na blití
12. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
My jdeme nakoupit a asi se i projdeme, ale pak jsme zpět :wink: :slight_smile: Zatím paaaaaa a neboj, to zvládnete :wink:
12. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
pa pa...a sem tu sama....kdo dojde na cafito
12. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Jsme zpět :slight_smile: Nakoupili jsme, prošli se, pokecali a jsme tu :slight_smile: Koupila jsem si barvu, tak si nabarvím vlásky a budu už komplet připravená :dizzy_face:
12. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
u nás se chrápe teda hany.... gojgy v ohrádce a tu nudáááá bych šla ven ale prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Romča taky ještě chrní :sweat_smile: Adýs tu šmejdí a já půjdu asi oloupat brambůrky, ať je mám připravený a halvně dokud je Adýsek docela v klidu :sweat_smile: i když jak mu lezou ty špičáky, tak je protivnej a ukníkanej až hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: je jak počasí...chvilku se směje a najednou otočí pusinu a kvíká :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt maras :astonished: nikdy nevíš, jak se bude na co tvářit :stuck_out_tongue_closed_eyes: já chci zpátky svý flegmatický dítě :astonished: :cry: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
no a lepší už to nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
No mě bude stačit, až bude mít všechny zuby venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Právě jsem umyla aspoň nádobí a jdu na ty brambůrky, ale hned jsem zpět :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
tak vidím, že nidko nedošel
12. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
Tak se hlásíme :slight_smile: Malej mi dneska usnulaž ve 14:20 a spali jsme přes dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: chci vidět, v kolik půjde spát :sweat_smile: Vypadá to, že ani spát moc nechce, tak to zítra zkusíme bez, možná už nebude spát přes den :stuck_out_tongue_closed_eyes: On byl vždycky spíš nespavec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uspávání přes den je pooslední dny krize (co spí hezky v noci) tak zítra zkusíme tu variantu bez :slight_smile: Jinak jsem si konečně obarvila hlavičku a je ze mě brunetka :slight_smile: jsem spokojená :dizzy_face:
12. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
marky foto foto....
jdu do vany hans tu srká čaj, nesnáším srkání čaje , polívky, kuva všeho co se srkat dá.....
12. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.