• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dani,no to radši ani nevědět!

A pokud zítra nepojedou,tka je zítra slušne vypakuješ :grinning:
13. zář 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
já doufám, že pojedou....
děda mi dnes říkal, že až odjedou, jestli se náhodou neožeru :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
že by jsi to oslavila? :grinning:
13. zář 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
ožrat se :grinning: :grinning: :grinning:
dámy já vytuhla sorryrazíme ven
13. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Hola hej :slight_smile: Tak hlásím, že na obědě se Adýsek choval kultivovaně :sweat_smile: nakonec jsem šla taky, byl takovej ukníkanej, tak pro jistotu, čili na úklid nedošlo a na účes taky ne :grinning: snad zítra :sweat_smile: Nakonec jsme dojeli domů a malej mi na chodbě usínal v kočárku :sweat_smile: tak šel chrupajdit...usnul v 15:10 :rolling_eyes: chci vidět, v kolik půjde večer, zase v deset jako včera a já s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale co nadělám, nějak to musíme přežít :slight_smile: Jinak tchýňka se chystá péct v úterý a ve středu koláčky, tak se těším :dizzy_face:

Dani beruško moje drž se...taková rodinka umí fakt potěšit a slováci jsou snad nejhorší v tomhle :stuck_out_tongue_closed_eyes: vlastní zkušenost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
MArky,no jo,vy to máte vlastně už za pár :wink:

Jo a ještě s emusím pochlubit,že malý byl včera na kolotoči....byli jsme spolu na labutích...no teda spíš na mickey mousích :grinning:
13. zář 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí jo jo, máme to za pár :sweat_smile: :astonished: :dizzy_face: Už aby to bylo :grinning: (promiň Dani :sweat_smile: :grinning:)

Taky už jsem Kačí přemýšlela nad kolotočema, ale nějak to nechci riskovat :sweat_smile: vím jaký Adýsek je, že ho po minutě všechno přestává bavit a neumím si představit, jak mi dalších x minut ječí v nějaký labuti :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
To Dáda byl v poho...seděl a koukal...bude kolotočovej...všechny kolotoče okukoval,zvlášť ty,ze kterých se mi dělalo zle :grinning:
13. zář 2009 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Adýs tyhle věci nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: na houpačku je jak nadrženej, dám ho tam, zhoupnu, on pusu od ucha k uchu a po druhým zhoupnutí už na mě haleká, že chce ven :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Já ti nevím, co z toho kluka bude :sweat_smile: doufám, že když už to bude morous po tatínkovi, že bude aspoň chytrej :sweat_smile:
13. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Jo nejhorší je,že fakt nevíš,co z těch dětí bude :grinning:
13. zář 2009 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
Pravda :grinning:

Tak malej si dáchnul 2hodinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dneska jdeme asi pozdě spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc se probudil s šíleným řevem a utěšovali jsme ho skoro 5minut :confounded: má i teplotu :frowning2: ty zuby nás snad zničí :frowning2:
13. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
tak jsme zpoět
dalal sjem si výnorné lattečko :dizzy_face:
fanuš brouku ty se z nich budeš min 14 dní léčit...to by chtělo relax wellness víkend...masage, bazén, aromaterapie , zábal, kadeřnice, kosmetika.....co? :grinning:
13. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
no cholkýýý v osm jdu na superstár aj žehlendo si k tomu vemu, zas peru opět mám plnej koš :angry:
13. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
ahojky lásky moje, dneska jsem spárovali za kuchynskou linkou, docela mazec na to ze jsem si to skoro celé odřela.. ale i jirka pomohl.. jenom musel odjet někam pryč tak sem měla náskok :confounded: .. no a pak se nečekaně ohlásila kamarádka s detmi a deticky sedeli na písečku, hráli si někdy se mlátili :sweat_smile: ale jinak to bylo fajn odpoledne.. no a já si dalal trochu vinka do nosu a je mi hej, tedka jsem dodělala kuřecí řízečky s br.kaší, máme spapáno, děti už spinkají a jirka taky nějak vytuhnul, no taky mě čeká společná chvilka s prádlem,ale jenom pověsit a poskládat to suché, tedka tadyk to žehlení moc neřeším, páč jsou kluci furt jako čunata, takze to nemá valný význam..

jináč u mamky bylo fajne, deti se krásně vyblbli, něco málo jsem vyhráli v tombole, ale jinak bylo hezky... :dizzy_face:

ty jo Dani uplně tě dokážu pochopit, je to mazec, já jsem si to myslela už na začátku a to je neznám , už jenom z ohlášení návštevy mě přišli "divní" ale neboj do zítra to vydržíš a pak uýž máš zasejc klid, jenom doufám i za tebe že se jim u Vás moc nelíbí, a nepoctí Vás nějak moc brzy návštěvou :sweat_smile:
13. zář 2009 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz
hoja jiřoty tež furt jedeš
spomal
13. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
:dizzy_face: luci dneska už to bylo klidovější a neboi už jsem si a tempo zvykla :sweat_smile: to víš háruju abych to tady měla hezkéa mohla tě pozvat na kafíčko :dizzy_face:
13. zář 2009 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz
simtě jiřo si nerob hlavu z toho...
Kubík spí ještě v malé postýlce? resp. jak dlouho ještě v malé postýlce bude.....
13. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
kubík spinak zatím v malé postýlce a vidím to tak že tam bude asi tak do vánoc nejpozději, teď mě to vyhovuje páč ho nemusím honit po schodech, kdyby se náhodou v noci vzbudil ale zase kvůli místečka to pak bude lepší.. :wink:
13. zář 2009 v 19:50  •  3 děti  • Odpověz
jj díkec za info :wink: :grinning:
13. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
ondra v malé postýlce spinkal do 2 let taky, za 1. ti nikam neuteče, ale jakmile je ve velké posteli tak vymýšlí a to ho teprve naháníš spát a tak dokola, no za druhé stejně tam taková zástěna nebo zábrana musí bát páč by vypdnul takže á jsem ráda že je v postýlce... :sweat_smile: nu nic já už jdu na to prádlo a jdu se pochychnávat u superstáru a co vy doma, už je to dobrý?? :wink:
13. zář 2009 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz
jiřo ee ale už mě zdraví normálním tonem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky idu , máme stejný program
o pauze nakuknu
13. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
AHojky Jiři...jé já ti tka závidím(samo v dobrém :wink: ) taky ybhc chtěla novučký baráček :dizzy_face:

Jiank já jsem naserouchaná a odnesl to i chudínek Davídek,jsme na něj byla protivná :pensive: Ale už několikrát jsem Tomovi říkala,že se mi vůbec nevěnuje a co sjem si psali naposled takže jo jo,že to napraví atd..no a dneska dopo dělal boudu,ale to v poho,měl malého,tka jsem poklidila a prala..no a odpo chtěl odpočívat,už toho měl za týden dost,tka jsem si myslela,jak s ebudem celá rodinak tulit a válet se.No jenže on si šel milostpán za sousedem posedět a chlastat a když s evrátil,tak byl v dobré náladičce po vínku a za chvíli vytuhnul a teď je mu zle,takže stejně pořád spí..tkaže odpoeldne v pr.. :angry: Ježiš já jsem naserouchaná!!Ons e bude divit až si najdu nějakého chlapa :angry: :angry: :angry:
13. zář 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
já mám za sebou super odpoledne...byly jsme na návštěvě u Renatky...dítka si pohrály, my pokecali...no pohodička ;)
13. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jé Leni a jak se Renatka má...taky bych brala zajít za někým na návštěvu
13. zář 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
jo super..má se fajn a vše je ok :wink: tak přijeď k nám rádi tě uvítáme ;)
13. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Leni i ybhc přijela,ale není jak :unamused: Busmo by to bylo asi na dlouho a sedačku na kolo nemáme :unamused:
13. zář 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
jo a Kači na mě taky ten můj nemá už hoooodně dlouho čas...ale už je to taková normálka a dlouhodobá záležitost, že jsem si zvykla
13. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tak při vhodné příležitosti přijedeme mi, teda pokud bys chtěla :wink:
13. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
No já Toma už několikrát varovala...prostě potřebuju vědět,že sjem taky něčí přítelkyně a žádaná.....jdu azs ekoukat na super star,ale o reklamě jsem zase zde
13. zář 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem tu!!Leni,no já jsem moc ráda návštěvy nezvu,máme to tu fakt provizorní :pensive: A taky bych potřebovala vypadnou ze známého prostředí!Ani neviš jak s etěším na ten týden do školy.SIce bez malého to bdue záhul,ale apsoň si krásně vyčistím hlavu
13. zář 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.