• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
kačií...neber to špatně, psalas, že má Tom dvě či dokonce tři práce.....se mu nedivím víš..... hclapi nezmáknou takovou nálož co my ženské, a takhle prostě vypínaj......zas nedělá to každý týden ne? :confused:
Ahoj Leni, to je fajn, že jste si užili, doufám že u vás vše oká :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Luci má jednu,na ten vedlejšák s eještě ani nemkl(rýsuje doma). Víš,já chápu,že musí dělat věci na baráku,vedlejšák atd,ale přeci nemusí furt sedět na pc,když už je doma. A taky velice říká,jak už je unavený,a že bude odpoledne odpočívat a jde chlastat!To,že je mu zle mu přeju :angry:
13. zář 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
ahá já myslela že už jako maká.....
už chápu
13. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tohle mu nevyčítám,práci beru vedlejšák beru....i na baráku cháou(ikdyž když já něco potřebuju udělat tak to ne....už měsíc potřebuju udělat zábranu na schody)..ale to,že mi sotva dá pusu.NEtulili jsme se ani nepamatuju....max co chce je sex a když není tak je takový divný..ne přími oražený,ale divný
13. zář 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
Holky ani netušíte jak strašně dlouho jsme neslyšela,že mi to sluší či něco podobného
13. zář 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz
Hehe,ta poslední byla dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
Kačí s těma pracema to znám taky, hanyuž 2roky!!!lepí segře do komody šuplik....
já chci zalištovat přechod předsíň koupelna a taky to je furt ve vítru...a to je furt doma že.....
13. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
kačí holt chlapi sjou někdy hluchoni a sleponi, musíš mu to říct...... :wink:
13. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jo jo...snad je to jen přechodná krize....
13. zář 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
Luci nejhorší je,že mu to říkám.Žádné naznačování...i to,že si někoho s takovou nandu jsem mu řekla a ništ :frowning2:
13. zář 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
No kačí snad bude líp a dojde mu to.......
13. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Luci v to pevně doufám,třeba si fakt budu muset někoho najít aby mu to došlo
13. zář 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
kačí símtě takový řeči......vklidu..hele stavbu chystáte, tak se do toho ponoř, promluv si s tomem, takové "vyhrožování" není na místě
13. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Luci víš kolikrát jsme si promlouvali....no,já ybch to stejně neudělala..to je jen ze zoufalství...zítra bdue zase líp :wink:
13. zář 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
Někam to vyžbreptat musím...tak mě třeba přeskakujte :grinning:
13. zář 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
Jsme si pustila HArry POttera,to je pro mě balzám na nervy...to sleduju vždy,když mám fakt krizi :wink: :grinning:
13. zář 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
bré ráno
14. zář 2009 v 07:18  • Odpověz
jo to je dobrej balzám kači
musím fičet na poštu pak se ukážu
14. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
v albu mám gojgynku jak sama snídá, výsledek jsem radši pak nefotila, jistě si dovedete představit, kolik zbylo v žaludku a kolik kolem :grinning:
14. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Noc ušla, i když už byli lepší :slight_smile: Čekám na mateřinu, ať doplatím zbytek složenek a ono ništ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: nu což :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačí to mě mrzí, že máte takoé poíže :frowning2: normoš mi nefunguje několik písmenek :astonished:
14. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
ahojky holky..

kačí tak se mi chce říct jednié " na tohle téma jsme souložili už před třemi dny" :grinning: taky jsem si musela s jirkou řádně pormluvit,páč začal děla tto stejné co Tomáš, místo aby se me večer věnoval kdžy už celý den lítám kolem detí a baráku, tak se radši pokecal se sousedem, nebo s klukama co tu právě pracovali.. takže měl proslov a zabralo to... držím pěsti.. ty se fakticky musíš něčím zaměstnant, bud to přípravou na školu, nebo někam vyrazit, na púojíždky s malým po okolí, prostě ponorka vztahu nesvědčí, to pak totiž i zapomeneš na tak v podstatě malicherné hádky.. a nebo vybouchnout... :grinning: tak se drž..

Leni super že jsi byla u Renči a copak jsme ji rpovedly že se na nás ani nekukne.. :confounded: :zipper_mouth: Dani doufám že budeš dneska večer řádně "naložená" a oslavíš odjezd návštěvy.. :grinning:

jo ináč u nás je Lazarov,přes víkend se ondra fajně rozkuckal pak přestal mluvit a tak zůstane aspon na 2 dny doma... takže hurááá dětičky mi zase dají zabrat... :grinning:
14. zář 2009 v 08:03  •  3 děti  • Odpověz
hoja jiřo
14. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Bré ráno!!!
Mám šťastný den!!!!!! :dizzy_face: Slováci dnes odjíždí domů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prý okolo poledne, tak jsem zvědavá :grinning:
14. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno babulenky moje,

Danuško - ať už návštěva brzo odjede, to co zažíváš je teda návštěvní očistec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad už budeš mít doma zase svojí pohodičku a klídeček. A jestli je tam ještě máš, vypadni odpolko ven. :wink: Máme taky volno, tak když tak ti udělám vrbu a vykecáš se a jestli bude velká krize, cukrárna je blízko . Obalíme si nerva :slight_smile:

Kačenko - ať máš doma taky zase brzo veseelo, chlapi jsou občas takoví a mezi rodinou a prací si občas potřebují zajít na to pivko, i na úkor volného času s tebou a malým. I on občas potřebuje od všeho vypnout, povznes se nad tím. MM jde taky v pátek sotva přijede z Plzně na pivko s kámošema. Ale beru to i na něj toho bylo za poslední dobu dost..... bude s námi doufám použitelnej v sobotu a neděli

Jinak my si užili fajn pracovně zábavný víkend, bylo to tak fajn, že jsem vůbec nechtěla manžu dneska pustit do práce tak daleko, chtěla jsem aby bylo normální že bude s námi co večer. Ale bohužel to normální stav není, takže odjel :frowning2:
14. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj Simi, souhlasím :dizzy_face: , půjdem si postěžovat do cukrošky :wink:
14. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
tak to je super že odjíždí, to bude nádhera - hlavně ten klid a vlastní pohodový režim :sunglasses:
14. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
čau hoclkýýýý
fanuš to je na šáňo ne?
14. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Luci no pomalu jo :grinning:
Já to oslavím se Simčou v cukrárně! Dáme si pořádně do čumáku :sunglasses: :wink: , jo?! Jako za starejch časů :grinning:
14. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Souhlasímmmmmmmmmmmmmmmmm, sice jsem si přivezla už půl kilčo domu od dědy, ale dneska to dorazíme, hubnout můžu jindy :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Toť!!!!!!!! :wink:
14. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.