• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Luci super :wink:

Jinak u nás už se spinká, jsme po jídle a popíjím kávičku :slight_smile: :dizzy_face: Počkám na mamču na skype, potřebujeme něco probrat a půjdu se zhroutit. Jsem utahaná a promrzlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebyla jsem za celý den schopná se zahřát, ani sprcha nepomohla :confounded:
14. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
marky tož utíkej do pelechu :wink:
já mám hanyho už doma :frowning2: včera vysílal naposled....
14. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Luci nesmutni :wink: Teď se bude starat o Sáru a to pro něj bude tak náročný, že brzy zapomene, že se užíral :wink: Nechápu chlapskou ješitnost :sweat_smile: ještě že tohle se u nás doma neřeší :zipper_mouth:
14. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
no marky spíš mě je z toho smutno víš....
14. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Ale doufám, že jen z toho, že jdeš do práce a nebudeš s gojgy a ne kvůli té jeho práci :confused:
14. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
jp i kvůli jeho p=rávce...17 let je doba že.....mě to taky mrzí že ji nemá
14. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Luci jasný, ale spíš by vás to mělo štvát než mrzet :sweat_smile: 17 let je dlouhá doba, proto bych ani vteřinu nesmutnila, páč s ním skončili dost hnusným způsobem...a tobě aspoň zbydou pěkný vzpomínky na jeho práci, ale určitě ne smutek :wink:
14. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
marky já to beru jinak
prostě děal co ho bavilo já ho poslouchala
no finito.....
14. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Jasný, že dělal něco co ho bavilo, a kde je psáno, že už nemůže...prosím tě nejde do důchodu :wink: jen si dá 2 roky pauzu a houby víš, co bude za 2 roky :wink: Určo najde zase dobrý místečko...nikde není psáno, že už se do radia nevrátí :slight_smile: Zkus trochu pozitivního myšlení a ne hned takovýhle myšlenky :wink:
14. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
marky já to myslím jinak....
taková zajímavá práce.....dostal se do jiných kruhů,nové příležitosti
jasne msuíme jít dál a bude holt makat ruakma, ale takhle rádoby HOT práce zamrzí....
valím do duchen ráno mám lítačku
14. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile:

Luci já na takovýhle smutnění prostě nejsem, přijde mi to zbytečný, obzvlášť kvůli práci :sweat_smile: :wink: přijdou jiný... ale hold to prostě každý bereme jinak :wink:

U nás noc nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad usne během dne brzy :sweat_smile: k obědu lečo a jestli dorazí peníze, tak cesta na počtu a platit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahojky holky

my dneska vztávali před 7,tak jsem hafec nedospaná.Tom sice jel do práce,ale prý mu není pořád dobře,takže je fakt asi marod :unamused:

Jiank já dneska budu asi péct kuřátko,mám na něj chuť :slight_smile:

Luci,chápu,že je vám to líto,ale jak píšeš musíte jít dál a časem to "přebolí" :wink:
15. zář 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak složenky jsem si vypsala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice jsem koukala a prachy tam zatím nejsou, ale až budou, tak budu připravená :sweat_smile:
15. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
JAsné MArky,připravenost je důležitá :wink:
15. zář 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Bohužel bych to potřebovala mít už i zaplacené :sweat_smile: určitě mě ex pochválí, že jsem připravená :grinning: :grinning: No naštěstí je relativně normální :sweat_smile:
15. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Jo my taky včera platitli různé věci..je hrozný jak ty oenízky mizí
15. zář 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Luci když nějaká životní etapa skončí je to člověku líto,ale na druhou stranu se zase otevře jiná.. a třeba lepší.. Hlavu vzhůru.. :wink:

já nemám na účtě tež nič, dneska jdeme práve odpoledne do banky zeptat se na nové DUO účty, tak uvidím jak pořídíme, páč platíme měsíčně za vedení,m já 200Kč a jirka 400Kč..tkaže společně s DUo účtem bychom mohli ušetřit až 400Kč měsíčně..tak dobrý ..tohle je jenom částka kterou platím (spořím) Ondrovi takze se to hodí... a kUbikovi budu zase platit ze svého ale to nevadí.. no řeknu vám na tom spoření fakticky něco je.. teďk a je náš rozpočet zančně omezený a tka jsem musela :frowning2: ač nerada ale zase je to pro dobrou věc, šáhnout an penízky které mají deti na Beruškách, no a světe div se, koupila jsem si digestoř a plynovou desku a ještě jim tam něco zbylo..takže se to fakticky někdy hezky sejde... a teď jsem se vykecala a jdu si tradičně odložit :sweat_smile:
15. zář 2009 v 08:20  •  3 děti  • Odpověz
Taky bych chtěla malému začít spořit,ale nějak jsme s ek tomu ještě nedostali,ale musím to konečně dát do pohybu
15. zář 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
nno já ondrovi spořím teprve 2 roky a kubíkovi jeden rok.. a Berušky jsou fakt perfektní věc, nic se neúročí, ale zúročuje se.. takže fajn
15. zář 2009 v 08:27  •  3 děti  • Odpověz
Jo já přemýšlale nad stavebkem,tka uvidíme co nakonec vyberem
15. zář 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
ty já ti nevím ale stavebko nje blbé v tom že když neplatíš nemáš statní podporu a když platíš moc a máš nízkou cílovou částku tak to přespoříš čož taky nemůžeš.. takže optimum je dát stavebko aspon na milion a splácet aspon 20tisíc ročně při plné státní podpoře 3000Kč.. no a peníze se myslím dají vybrat až v plnoletosti nebo za souhlasu obou rodičů po 6ti letech.., nejlíp založit dětem stavebko a pak mít i své no a když si budete zařizovat bydlení(stavba,koupě), tak se ty stavebka dají použít všechny a dohromady udělají hezké hodnotící číslo :wink: a vy budete mít nižší splátku a nižší úroky...
15. zář 2009 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz
jo a navíc se stavebku paltí docela vysoké poplatky, za vedení účtu, minimálně to vychází 600-700Kč ročně.. :wink:
15. zář 2009 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz
No tka jsem zase o něco chytřejší :wink: AJAk říkám,ještě jsme se vůbec o to nezajímala...tak musím vyzjišťovat všechny možnosti :wink:
15. zář 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
každý finanční poradce ti určitě poradí, my měli štěstí na šikulu... :wink: no a jak jste na tom s bydlením, rýsuje se něco??
15. zář 2009 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz
Jiři vůbec nevím jak to bdue s bydlením....v realitce to je,tak uvidime :wink:

My máme taky fajn poradce,hlavně přes poradce je to lepší brát,protože člověk to má pak výhodněji :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj děvčátka!

Jak se daří? U nás nového nic. Zítra jdu po roce ke kadeřnici, tak se těším jak malé dítě :dizzy_face: :dizzy_face: . A ve čtvrtek jdeme s Aničkou do poradny.

Jinak dnes mám v plánu úklid, tak budu sem tam nahlížet.
15. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Tak jsme tu zase :slight_smile: Skočili jsme si do krámu a už tu snídáme :slight_smile: Malej mi začíná nějak nudlit :confounded: zatím jen malinko, ale snad se to nerozjede :frowning2: to ta nedělní návštěva u známých, jejich synáčkovi to teklo z nosu proudem :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Ahojky Lucidku :dizzy_face: Tady se nic extra neděje :wink: pořád je to tu nějaký mrtvý :frowning2: Kadeřnici si moc užij a pak nahlaš, jaké míry má Anička :dizzy_face: :wink:
15. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Jooo, nahlásím, ona je dlouhánek, už nosíme i 68. :grinning:
15. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Už se ti krátí titul slečna, co? :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.