• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Hojky Luci,tak to už jste velicí :wink: Taky bych brala takové malé ležící miminko :dizzy_face:

Marky,mě zase příjde,že malý začíná topit,než půjde spát tka ho přeměřím :unamused:
15. zář 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
Neboj Kačí, se dočkáš :wink: No, ona je navíc hrozně hodná :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Luci dočkám,snad brzo :wink: No Davídek je naštěstí tka yhodný :wink:
15. zář 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
No nic, musím letět neb se mi vzbudila princeznička :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
TAk utíkej,já toho mého prince za chvíli uložím :wink:
15. zář 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci krátí, už abych to měla za seobu :sweat_smile:

Kačí malej je taky jetej :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď si teda naštěstí chviličku hraje sám, ale jinak furt hučí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojky!
Včera jsme si daly se Simčou a ještě jednou naší kámoškou vínečko a malinko jsme popiply a poseděly.... no do půl druhé :sweat_smile: :dizzy_face: , ale krásně jsme si pokecaly :dizzy_face:
tak se z toho teď malinko vzpamatovávám :grinning:
15. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Dani,tka to ej supr,že sjte si to tak hezky užili :wink: :dizzy_face:

MArky,tak ym teplotu nemáme,ale šupajdil spát,tka doufám,že se z toho nic nerozjede,že jen tak "divně" kouká
15. zář 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dani je super, že jste si to tak užili a vyčistili si hlavu :wink:

Mě přišli penízky, tak jsem hned zaplatila telefony a jdu na tu poštu zaplatit ty složenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechce se mi, ale čas letí :confounded: :sweat_smile: Zatím paaaaaa
15. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Kačí ono je to taky tím počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes: je hnusně...sice ne extra zima, ale prostě tak "divně" je venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Marky,nám svítí sluníčko,ale je fkat,že se znatelně ochladilo no :frowning2:
15. zář 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tady taky vylezlo, hned jak jsem odeslala ten příspěvek s divným počasím :sweat_smile: to zkusím v sobotu, třeba to taky vyjde :sweat_smile: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Marky,nebudue v sobotu u pc,ale budu na tebe moc a moc myslet :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí já se k PC s největší pravděpodobností taky nedostanu :wink: nejdřív až doma počítám a to bude bůh ví kdy :sweat_smile: :wink: a za myšlenky děkuju :dizzy_face: bude to potřeba :sweat_smile:
15. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
No ym totiž jeden na hody k babičce,tka půjdem v sobotu i na stavění máje :wink:
15. zář 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsme doma. Prachy co jsem vybrala jsem hned utratila :sweat_smile: ještě se musí zaplatit nájem a mám to komplet :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď jdu udělat oběd :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Tak lečo skoro hotové, brambory se mi taky vaří, velkej hraje a malej mě točí :rolling_eyes: :grinning: Jdu pokračovat :grinning:
15. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
čuste sem doma v kolotoči nástupu pokračuju řpíští týden
15. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tak my se s malým prospali a asi leze něco i na mě,bolí mě hlava a točí s emi...tka asi lehnem celá rodina...no budu doufat,že ne :unamused:
15. zář 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,

zdravím z pelechu. Včera už mi u Danči nebylo nejlíp a dneska jsem lehla. Asi nějaká chřipajzna. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malou mi naštěstí hlídá celej den babička takže se doma můžu trošku kurýrovat.

Tak mi tady omluvte Ačko. Jdu zase do pelechu, šla jsem vás jen pozdravit :wink:

Nakouknu možná večír
15. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj Simi boroku tož se brzo uzdravjá už si angínou prošla tak tfuj tfuj
gojgy šla s hanym ven si spočnu lítala jsem celé dopoledne
15. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
Simi,tak ať jsi btzo fit :wink:
15. zář 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky, marodi ať jsou brzy fit :wink:

My se najedli, hráli si, kafovali a pak spinkali :sweat_smile: Teď asi pofrčí Romča s mladým k rodičům, abych mohla poklidit, ale říkal ASI, tka to ještě není na 100% :grinning: neřeším :grinning:
15. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
To nám snad tatínek brzo dojede,odpolední spaní s enekonalo,teda konalo,ale jen chvíli než se pokadil...tka půjde spát brzo dneska :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz
já vařim na zítra at nemusím večer. a můžu se jen flákat
15. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Holky přemýšlely ste už nad dárkama pro prcky na vánoce?Mě kromě toho nářadí nic nenapadá :unamused:
15. zář 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz
kačí já mám už tu fischer price mluvící housenku a knížku první slova
15. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Taky nad nějakýma knížkama pouvažuju..musím se podívat po knihkupectví
15. zář 2009 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz
a oblečko na zimu a sáňky ty nemáme
15. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
Sáňky máme..tak snad mě něco ještě napadne...teď na knížky koukám na levnéknihy.cz
15. zář 2009 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.