• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jo rok od roku bude ntežší a fin.náročnější kupovat prckům dárky
15. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Jo to jo...proto se chci podívat už teď...Vánoce jsou fkat za chvíli
15. zář 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
to jo.....já mám dva dárky pro gojgy a pro hanyho nic, ale na to je ještě čas
15. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Jo pro ostatní ještě vůbec neřeším
15. zář 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak mám pár minutek :sweat_smile: Kluci šli vynést odpadky :sweat_smile: :grinning: Navečeříme se, dáme kafčo a mlaďas snad padne :slight_smile:

Jinak k Vánocům zatím počítám jen s motorkou (to odrážedlo) a určo chci taky nějaký knížky, ale zatím mě nic víc nenapadlo...
15. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
gojgadlo úspěšně uloženo
hany šel napivko a já se vrhnu na koupání nany
15. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Tak kluci si hrajou s autem a já mám chvilku klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Adýsek usnul až před půl třetí a vstával ve čtyři, tak uvidíme, v kolik padne, ale trochu i utahaně vypadá :sweat_smile: zase mi dneska dělal scény před usnutím a to jsem se včera radovala, že to víkendový spaní odpoledne už je pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: na jednu stranu by mi i vyhovovalo, kdyby šel takhle později spát v sobotu :sweat_smile: člověk si nevybere :grinning:
15. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Dneska jsem nevyspalá, Adýskovi se ta rýma rozjela, tak se pořád budil a ani najíst se pořádně nemohl :frowning2: Ale odsát nic nejde, má tu tekutou nahoře :frowning2: takže mám fakt radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 06:49  • Odpověz
bré ráno
marky tož se uzdravte, u dětioček co neumí dýchat pusou je to peklo.....
16. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Koukám,že to tu začíná marodět!Tak Marky ať jste brzo fit :wink:

Jiank krásné ráno :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko,

tak já jsem už docela v pohodě, ne že bych byla zdravá, rýmu mám ještě solidní ale krk povolil a jsem bez horeček, tož jak říkám - jsem použitelná :slight_smile:

Malá je zatím ťuk ťuk zdravá, ale v noci nespala vůbec dobře. Včera jak byla u babičky na hlídání, tak splácala páté přes deváté a v noci se mi budila, asi jí bolelo bříško, takže dneska je dietka. Ani sama nechce moc jíst.
v noci se budila co 10 min od půl dvanácté do 2 no katastrofa, jsem se zas vůbec nevyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Simi,tak ať jsi brzo fit :wink: Rýma je kolikrát horší než kde jaká nemoc :frowning2:
16. zář 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
Kačí to máš recht, z nosu už mi co chvíli valí krev jak to mám všechno předrážděné tou rýmou, ale nestěžuju si :wink:

a co u vás nového?
16. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
U nás nic nového..malý lítá po svých...je akčnější a kačnější...ale teda moc nemluvíme.....a všechno podle nás dělá haf haf :grinning:
16. zář 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsme zpět :slight_smile: Došli jsme nakoupit, zkloubili to s procházkou a jsme tu :slight_smile: Malej tu pochoduje a furt žvatlá :sweat_smile: ale rýma je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby se aspoň uměl vysmrkat, nebo mu to aspoň teklo, ale takhle nezmůžu nic...tak aspoň vytírám Nasivinem a snad se to moc nebude zhoršovat :frowning2: Jak často se s ním vůbec může?? Jinak nechápu, jak někdo může být tak blbý a zvát si návštěvu s dítětem, když má sám nemocný dítě :rolling_eyes: Já to nevěděla, tak jsme šli a byli jsme tam sotva půl hodinky, ale stačilo to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
MArky no jo,někteří lidé neberou ohledy
16. zář 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Kačí - tak to už pohodička skončila, když už malej sám lítá, co, se máš teď co otáčet s tím hlídáním :grinning: :grinning:

Markétko, ať to malému do svatbičky povolí a je zase spokojenej a bezrýmečkovej :wink: :wink:
16. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
No Simi,jeho nejoblíbenější činnost je po mě lašovat a běhat po gauč :angry: i
16. zář 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
tak to májí Kačko s Terkou stejnýho koníčka. Naše mladá po gauči lítá co chvíli a domluva na ní moc nefunguje :confounded: už i spadla přímo na čumák a stejně se nepoučila. Zrovna teď teda sedí a hraje si , to je až neuvěřitelný :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Fakt tupci :angry: :angry:
16. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
No já teď nechávám auč rotáhlý,ať s emůže víc válet a běhat...jinak když jsem tu seděla u notebooku,tka mi lozil málem po hlavě :angry: :grinning:
16. zář 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Mě dítko leží na dece a hraje si s vlhčenýma ubrouskama :sweat_smile: právě jsem umyly smrdutý zadeček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pustil to tam :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
A děkuju, snad to povolí a když už ne, tak ať se to aspoň nezhoršuje, už takhle ta noc stála za pikaču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
ahojky kočičky :slight_smile:
zdravím po hooooooooooooodně dlouhé době.Už jste mi moc scházeli :wink:
Nahrňte novinky,nemám šanci to dočíst :unamused:
Jen jsem v obraze,že se to Marky blíží,to si pamatuju :grinning: Nacvičuješ už si "mladou paní"? :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Ninka mi dala do alba foto,"jak mě Veru pase" :grinning: tak můžete kuknout,jestli chcete :grinning: Pokusím se něco aktuálně dodat.Na rajčeti aktuál je :wink:
16. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Ahoj Jani :slight_smile: Netrénuju :- D ale těším se :wink: Fotečka krásná, Veru roste jako z vody :astonished: :dizzy_face:

Mě právě Adýsek usnul v náručí :sweat_smile: musím vymyslet, kam s ním, aby se moc neprobral :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
A novinek tu moc není, většinou vše při starém :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Jani malá už je veliká..toto eltí viď? :wink:

MArky,kdyby i ten náš rarach chtěl tka usnout!Dneska je fkat na ranu..furt něco tahá co nemá,háže něčím enbo ječí :angry:
16. zář 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
Adýsek usnul? :wink: To je šikula,ale tobě,aby ruce upadly.Kolik už váží? :wink:
16. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Kači,jj.Je to šikulka,už válí sudy....začínáme nacházet taktiku lezení,zatím jsme jak pštros. :grinning: Vystrčí prdku,vsune nohu pod sebe a zaboří pusu :grinning: :grinning:
Pořád se řehní a fakt je to zlaté dítě,je moc hodná.V 10h jde spát,má to tak už natrénovaný :wink:
16. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.