• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Tak to máš pohodičku Jani...kde jsou ty časy,kdy Davídek ležel..ted chodí už v podstatě pořád
16. zář 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
já se na chození děsně těším.Každej říká,že jsem blbá,že budu mít honičku,ale já se na to fakt těším,jak malá holka :grinning:
No a na Vánoce.......zrovna včera jsme s Ninkou říkali,jak bude vyjukaná na stromek a světýlka a sníh..... :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Jo ale je fakt lepší chození než když to ejště neuměl a vyžadoval to...ale není nad ležící miminko :grinning:
16. zář 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Normoš mi usnul u prsa v náručí :sweat_smile: Takhle v sedu těžký není, ale těch 12kil mít bude :sweat_smile: hold mu chutí :grinning: Zkusila jsem ho dát do lehátka, ale probudil se a békal, tak jsem ho odnesla do postele a už spinušká :dizzy_face: vedle něj velkej a já mám klid :dizzy_face: Už jsem si nalakovala nehty na nohou, teď si ještě musím oblepit kytičkama nehty na ruce, pak i ty na nohy....no takový cipovinky, ale nějak je nestíhám :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Už to vrcholí co MArky :dizzy_face:
16. zář 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
marky,to jsou krásný starosti :wink: :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
No vrcholí to a najednou mám pocit, že toho ještě hafec nemám a když to mám stíhat v době, kdy Adýsek spinká, tak se to asi ani stihnout nedá :sweat_smile: :grinning: Obzvlášť, když většinou padnu s ním a nebo vařím :sweat_smile: Ale dneska to snad dodělám. Už jen ty nehtíky a načárovat košíčky, ale jelikož mám pravítko v tašce a tašku v ložnici, tak tenhle úkol asi nechám až k našim :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
MArky jojo,s těma prckama je to horší no :unamused: :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
Mám pocit, že s Adýsek obzvlášť...jak se s nikým nebaví, tak se obávám i toho blbýho líčení. Od rána by tam měl být brácha s klukama, tak snad mi nebude Adýsek věčně vyset na krku, ať se aspoň nějak nalíčím. Žehličku na vlasy už jsem vzdala, prostě si je musím pořádně vyčesat, ať jsou co nejrovnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Kdybysme tam byli sami, tak bych to i nějak zvládla, ale Adýs se bojí a já budu ráda když se nalíčím a oblíknu nás oba :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
tak jsem uložila prdíka a jdu si vypít to ledový kafe,co mi stojí na stole už od 9h. :wink:
Marky,je to děs běs,když už jsou prdíkové akčnější.Veru je hodňoučká,fakt zlatá a stejnak nestíhám.Teď pořád někde lítáme s Ninkou,bo co učitel,to jiné nároky.Daj jim vždy něco za úkol,pěkně ze dne na den.....včera bylo pozdě.....a lítáme jak paka.
Zrovna včera jsme letěli do kopírky,koupit papír do tiskárny,bo si úča vymyslela,že nebude děti zatěžovat učebnicí a probírané učivo jim natiskne.Každý měl přinést balík papírů,ale jak to mám udělat,když Tony je od rána do večera v práci,bo šéfkukař má horečky jak kráva a neví si s ním dr.rady.No a on jako zástupce,tam musí být a dohlídnout,aby bylo vše OK.Dovedete si představit,jak lidi řvou,když se pořádně nenažerou :angry:
My se s Ninkou pořád bojíme cestovat MHD a řidičák nevlastním,tak jsem je musela koupit drahý.Kdyby ten řidičák byl,mohla jsem sjet do Teska a koupit obyč,který si myslím,že by stačili :angry: :angry:
No je pořád něco :angry:
16. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
TAk my jsme měli právě menší karambol...spadl a tekla mu krev...si asi kousnul do rtíku,bo zoubky má všechny a ani moc řevu nebylo

Jani no jo,to znám..učitelé jsou fakt maoři někdy :unamused:
16. zář 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jani ty se určo nenudíš :sweat_smile: Mimčo a holčinu v pubertě, no potěš koště :grinning: Škoda, že ten řidičák nemáš, ale já ho mám a stejně nejezdím :sweat_smile: využívám MHD a nemůžu si vynachválit :wink: čeho se bojíte na cestování MHD?
16. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Kačí to Adýs řve vždycky asi tak 10vteřin :sweat_smile: krev nekrev, ale hned je klid...jak kdyby dal vědět, že se něco stalo a za chvíli už sviští zase jinam :sweat_smile: A zoubky jsou na tohle hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: každou chvíli se nějak flákne a krvácí :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Marky,vypadly jsme z busu......částečně to byla moje chyba,ale to člověk vidí až s odstupem.Už jsem jeli jednou k mami,měla jsem potoky potu až na prdeli....dojeli jsme,ale málem jsem v busu brečela,jakej jsem měla strach :frowning2:
16. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Vypadly?? Jak se to proboha stalo?? :astonished: A to ten strach teda chápu :frowning2:
16. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
no a je fakt,že se s Ninkou nenudím :wink:
Momentálně jsme překonávali jednu obr krizi...jak s Ninkou,tak ve vztahu :confounded:
No,ale už je vše v poho......prostě jsem si dupla :wink:
16. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Jé Jani, koukám, že tady se to krizema jen hemží a já se jdu vdávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :pensive: A s Ninkou to ještě chvilku potrvá, ale bude z ní prima žába, až vyroste :wink: ne že by nebyla :astonished: :wink: ale je to teď prostě puboška, čili to se rovná na zabití :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Marky,uplně nevině.
Jeli jsme k Tonymu do práce,bo jsme si dali sraz,že pak pojedem na gyndu(ta je přes celé město),bylo vedro,ze mě chcalo a motala se mi škeble(vedro blbě snáším)
Vlezli jsme s Ninkou a Veru do busu,poslala jsem Ninku s kartou pro lístky a ona nefungovala.To už mě dost vynervilo,bo jsme začala honit drobné,aby Ninka mohla jít koupit lístky k řidiči.Vzala si žabky a pořád zakopávala,tak jsem jí ještě okřikovala.No,koupila lístky,pohoda...jeli jsme dál a před výstupem,jsem zmačkla tlačítko,že budu vystupovat s kočárkem.Řidič se bavil s někým,tak to asy nezaregistroval a nnajel mi děsně daleko od obrubníku.Já vystupovala a jak byla veliká mezera,tak se mi tam zapasovalo kolečko a já přelítla kočárek a Veru v něm skřípla.Ještě,že byla připoutaná,visela,jak parašutista.Jenže jí tekla z pusinky krev,tak nás odvezla záchranka a strávili jsme 24h na pozorování.Veru proklepli a dobrý.Já jsem špatně snášela dětské odd.,ještě teď se skládám,když si vzpomenu,proto říkám,že obdivuji Luci,že dokáže lidem pomáhat jako zdr.sestra.Při pohledu na chlapečka po úraze připoutaného na přístrojích jse se skládala a bezmocně řvala.Už nikdy,bych to nechtěla podstoupit
16. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Jani to je síla :frowning2: Ten řidič byl dost dobrej kretén :angry: U nás se občas taky nějakej takovej objeví, ale já si na něm vždycky pochutnám :angry: Na tohle jsem pes...nejezdím nízkopodlažním, abych pak musela žádat o pomoc!! :rolling_eyes: To mě mrzí a strach chápu :pensive:
16. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
No nakonec se psala stížnost,bo on se ani nešel podívat,co se stalo,to až na něj začali lidi ječet.To já teda nevím,bo jsem byla asi dobře v šoku :frowning2: ,ale říkala Ninka.Nějaká paní mě odtáhla do nejbližší nemocnice cca100m,tam Veru zběžně prohlídli a zavolali záchranku a převezli na specializovanou dětskou kliniku.Bylo to maso,5h jsme čekali na přijetí :angry:
No,ale už je to za náma,jsme obě Ok,teď jen překonat ten strach.Když něco potřebuju,tak jedem s kámoškou,ta mi pomůže s kočárkem.Já jsem celou cestu bílá.
Ale to postupem času dám,musím.
Budu si teď zařizovat brýle,bo bez nich mě řidičák udělat nenechaj a půjdu do toho.Knížku už jsem si koupila,tak se můžu učit. :grinning:

No a pak nastřádat :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
marky,tady by si mě nikdo nevšiml.....nikdo nepomohl.Prostě ti každej řekne,že k převozu jsou určený nízkopodlažní a i ty jsou na pi*u :angry: ,když ti stejnak neumožní výstup :angry:
16. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
No já bych začala tím střádáním :sweat_smile: :grinning: A strach překonáš neboj :wink: i když to třeba potrvá, ale já si na MHD opravdu nemůžu stěžovat (když nepočítám takový podobný blbce :stuck_out_tongue_closed_eyes:) dojedu kamkoliv a za 8,- co mě stojí lístek, bych auto ani nenastarstovala :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Fakt?? :astonished: to tady se mi každou chvíli někdo nabízí, i v tom nízkopodlažním :sweat_smile: kde to nepotřebuju :sweat_smile: musím říct, že nejaktivnější jsou důchodci :sweat_smile: když teda nemají hole :grinning: Koukám, že opravdu máme MHD super...lidi ochotný, řidiči většinou taky v pohodě, když jedu trolejbusem (máme tu blbě zastávku v zatáčce, tak se občas nějakýmu nepodaří zastavit blízko) tak se ale většina snaží dostat se co nejblíž a vždycky někdo pomůže :slight_smile: Fakt super :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
To u nás to řidiči taky moc neřešej,ale lidi jsou ochotní tak si neztěžuju :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Hele Marky,Ninka mi říkal,že existuje nějaká mapa,kde prý můžeš juknout,kde bydlím,tak jukni :grinning: ,je tu naprosto *ovno,z jedné strany pole z druhé les a za lesem Tesco...tak na ten nákup by mi to stačilo.
Ta karta,co tu máme,na kterou jezdíme,jsem měla prasklou tím pádem z busu.Tak mi jí teda udělali bez placení novou a říkal mi paní,co mi jí vydávala,že existuje tarif pro maminky.Prý se jen předloží rozhodnutí od socky,že jsi na mateřský a tarif máš pak za 195kč měsíčně a můžeš ho využít i když s mimčem nejedeš,což si myslím,že se vyplatí.
U nás se jezdí ještě za 6kč,plná je za 12kč.Za 8kč mám hodinovou s x přestupy :wink:
16. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
mohla bych něco sníst :wink: ,když malá spí.Ona už začíná dobře somrovat :grinning:
16. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
U nás je za 8,- na 30minut přestupní a klasicná je za 15,- na 30minut. Za 10,- mám na hodinu :grinning: Jinak u nás je lítačka za měsíc pro maminky s dětma za 240,- ale platí jen když jedeš s tím dítětem :slight_smile: Já nad ní uvažuju teď po svatbě, abych to vyběhala s novým jménem, páč jezdím docela dost, jak bydlíme na kopci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak mi písni do IP adresu a já juknu :grinning:
16. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
U nás je IDS,tkaže máme za 18 na 45 minut po 2 zonach na kolik chceš přestupů,tarifi nevím,to nevyužívám! :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Malej taky brzy somroval :grinning: a teď už si regulerně a hlasitě říká o žvanec :grinning:
16. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
To u nás je to prostě na čas a je jedno, kam jedeš a kolikrát přestoupíš :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.