• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
u nás je to taky na čas,přestupy se nepočítaj.
Marky,máš to v IP.
Já jen,že to k nějakýmu krámu nemám až tak blízko
Ta mapa prý je dobrá...prý nějak přes družici a vidíš mi až na zahradu,jo :grinning:
16. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Jani ty taky :wink: a fakt super :grinning: Na zahradu ti vidím :grinning: poslala jsem ti ten odkaz :slight_smile: A blízko to určo nemáš :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
TeĎ jsem si všimla, že to není přesna váš dům :confounded: tka to nevím, co mi to ukazuje, ale někde poblíž to bude :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
ty jo,jo je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: ,no jsem 100let za vopicema.
Ninka má třídu,kde jsou specializovaný na informatiku a tu mapu využívají při výuce...jako to je fakt hustý :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
jakou mapu?chci taky odkaz...vím,že to jde klasicky na mapy.cz
16. zář 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Z Ninky bude počítačový expert?? :wink:
16. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Janča mi posílala do IP svojí adresu a já jí přes mapy.cz ukázala, kde bydlí :grinning:
16. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahá..já jen ejstli nemáte nějakou spešl mapu :wink:
16. zář 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Nee :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
zeptám se jí až příjde,ale mi jí doma taky nemáme,prý to je placený a chce to licenci,nebo co :wink:
Ninka má výuku specializovanou na informatiku a druhá třída na jazyky.Na informatiku se nedělali talentovky,tak je tam a nakonec jsem radši :wink:
Dům jsem našla.Když půjdeš Vrolích až na koneculice,je tam poslední odbočka,pak dlouhá příjezdová cesta a jedinej dům s placatou střechou,tak to je on.Na zahradě je tam vidět bazén a pergola :wink:
16. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
JAni oni určo budou mít tu od oolu,tka je super..jsme měla stáhlé demo :wink:
16. zář 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Nevím proč Jani, ale já si myslela, že tenhle dům je váš :sweat_smile: A počítače jsou dneska k nezaplacení, i když jazyky by taky využila :wink:
16. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Kači,je to možný,já tomu fakt nerozumím :grinning: :grinning:
Marky,určo jo,jen v tu chvíli tohho přestupu ,jsem si říkala,že to bude pro ní snažší.Tady je to jen do 5tř.,no a výuku maj taky přes pc,takže v tom jen pokračuje :wink:
Ono je to asi dědičný,že jí to baví a rozumí tomu...jen mě se to nějak vyhlo :grinning: :grinning: :grinning: ,brácha se tím dokonce i živí :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Jo jazyky chcou dneska všude a pc též..tka si nevybereš
16. zář 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
hele Tesco jsem tam vůbec nenašla :wink: ,asi blbě čučím :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Jani to je divný, co?? že to bráchu živí, ale tebe to fakt obloukem obešlo, co?? :grinning: :wink: Kačka má pravdu, teď to chtěji obojí všude, ale Ninka je chytrá holka, určo nebude mít žádný potíže ani s jedním :wink:
16. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Jo můj tatínek též a mě to s pc tkay docela jde...hlavně když chce Tom něco na netu,tka mu to hleádm já :slight_smile: Snad i malý bdue chytrý
16. zář 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
Nebo aspon zručný :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
Ona má anglinu povinnou a maj teď nějaký divný předměty.Př.užité výtvarné umění???? :unamused: Prý je to lepší výtvarka,tak nevím
16. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Jani dneska na školách fakt vymýšlí kraviny :angry: :grinning:
16. zář 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jani já ho tam taky naviděla :sweat_smile: Ale věřím ti, že tam někde je :grinning: :grinning:

My jsme na PC oba, i když já jsem spíš na software a práci s programy a Romča je hlavně na používání a hardware :sweat_smile: čili si to rozloží a zase složí :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
pamatuju si,když byli Nince asi 3 roky,jak s bráchou hledal pod mořem na pc rybičku :grinning: :grinning: ,ona k tomu měla sklony :grinning:
16. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Lepší výtvarka?? :sweat_smile: oni už fakt nevědí co by :sweat_smile: no však uvidíme, až ti naši prďoši půjdou za 6-7 let do školy, co na ně bude čekat :sweat_smile:
16. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
ahojky Janičko,

ráda tě zase po dlouhé době vidím. Verunka už je teda velká kočenka :dizzy_face: :dizzy_face: a ukázkově pase a pobavila jsem se nad pokusy o lezení :grinning: :grinning:

já chci taky odkaz,kde bydlíš. :dizzy_face: :dizzy_face: Příští týden razím asi s manželem směr Plzeň tak by jsme se možná mohli vidět, jestli budeš mít čásek a jestli by mě tam manža hodil, bo pojedeme služebním autem.
16. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Mě to tu pořád všechno spinká :sweat_smile: už bez pár minut 2 hodinky :sweat_smile: Asi půjdu aspoň oloupat brambory na oběd, ať to pak mám bez práce :sweat_smile:
16. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Tesco tu mám určo už tak 3 roky,je prsklé za lesem :grinning:
No je fakt,že se tu staví a asi je to tak ryhclé,že nestačí na mapách.cz aktualizovat. :grinning:
Já už vnikám na pc do tajů úpravy fotek :grinning: :grinning: loonapix.com :grinning: :grinning: :grinning:
Po kouskách mě Ninka učí :grinning:
Ona tu pořád něco mrská,hlavně kluky přes Lidé :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Simi,klíďo se stav.Napíšu adress :wink: :slight_smile:
Spoustu věcí řídím z domu :wink: ,nebo se plácám někde poblíž :wink:
Ať žije pc :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Jani není tesco na konci Plzně směr Vary?
16. zář 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
Kači my tu máme 3 Tesca :wink: ,no a směry jsou pro mě též oříšek :grinning: :grinning: jak neřídím,tak nemám ani oriendaci :grinning:
Ale mám pocit,že je to uplně na druhou stranu.Blizoučko je to právě od Rokycan,kde pracuje Simi mužík :wink:
16. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
TAk to nevím co to tma tehdá bylo za obchod,ale možná Globus :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.