• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
tak Veru půjde na poledne obědvat a pak tu budu až večír.Musím si jít vyzvednou do lékárny objednaný Synflorix,bo zítra máme píchando grando.3Hexu,3Synflorix a 6měsíční prohlídku :wink: .Pěšky mi to bude docela trvat,cca45min.Koupíme mlíčko,plenky,Chvilku pro tebe....ať má mamka co louskat :wink: .Pak budeme řešit přípravy do školy,vyslechnu si puberťácký novinky a bude večer :unamused:
16. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Kači,jj,prý je to Globus.Jsem měla taťku na telefonu :grinning:
16. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Jani,no nejsou to nádherné starosti :dizzy_face:

Tam jsem se stavovali,když jsme jeli do MAriánek před 2 lety
16. zář 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
Já tam taky jezdím ráda,líbí se mi to tam.No a hlavně tam skoro pokaždý ulovím nějakou pěknou orchidejku :grinning:
No a ta škola,ono je to někdy dost na palici :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Marky,jaký jsou ty pleny z Penny?
16. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Jani já jsem s nima spokojená :slight_smile: Jen bych je brala kratší, ale širší :grinning: ale jinak super :slight_smile:

Adýsek je vzhůru a ani jsem se k těm bramborám nedostala :sweat_smile: nu což :grinning:
16. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
já jsem je chtěla koupit k mami,když tam jsem.Sice sebou pořád nějaké vozím,ale znáš to........
Veru nejni nijak moc silná,ale má macatý stehýnka :grinning: ,tak jsem si říkala,aby jí to netlačilo :wink:
16. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Já už jí mám taky vzhůru :wink:
Já ještě nejsem ani učesaná....jsem jak čarodějnice,včera jsem usnula s mokrou hlavou :grinning:
16. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Neboj, Adýsek má echt macatý stehýnka a netlačí :grinning: jen na bříšku bych brala pro jistotu tak 2 cenťáčky :grinning: Ale jinak jsou fakt dobrý :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak to jo :grinning: :grinning:
Mě teď udělali pošťáci děsnou radost :grinning:
Přinesli mi dopis z práce,a po přečtení jsem zjistila,že mi proplatili dovču a na účet poslali skoro 13tisíc
No a Veru přišla první pošta-od Sunaru dvě tyčinky Corny,jablíčková a zahradní ovoce :grinning: :grinning:
Penízky schovám na Vánoce pro holky :wink:
16. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Jé Jani,tka to fkat potěší :dizzy_face:
16. zář 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
no ani nevíš jak :grinning: ,já to ani nečekala.Už mám fakt ve všem zmatek
16. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
jdem na ten oběd,pa pa
16. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Veru už je po o a "pase se" :wink: ,dělá hají,tak asi ještě budeme spinkat.
16. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Achooooj!
Janičko děkujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dnes dorazily :dizzy_face: mňam
16. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj Danuško :slight_smile:
už měli dorazit dááááááááávno,ale nějak se jim ode mě nechtělo.To bys koukala,jak to bylo těžký je uhlídat,aby mi je doma nesežrali :grinning: :grinning:
Teď jsem dočítala,teda ty sis užívala :confounded: ,jak se znám,asi by už se mnou nemluvili,bo bych jim řekla něco od plic.Nesnáším takový chování :angry:
16. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
no a zas mě pošta šokovala....posílala jsem včera,skoro v 17h večír....to je rychlost :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak u nás se spaní nekoná,mladá zpívá na celej Újezd :grinning: :grinning: :grinning: ,je jak nakřáplej hrnec :grinning:
Jdu poklidit a razíme směr lékárna,začal dokonce svítit oskárek :wink:
16. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
16. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
tak zase změna,Veru dozpívala a usnula.......dnes jsem jí asi pro srandu :wink:
jdu dělat aspoň nějakou tichou práci :wink: ,beztak si tu plácám játra :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Tak mě tu vstalo už všechno, velkej si dává už druhý kafčo :sweat_smile: a my půjdeme ven. Stejně nebude chtít jíst dřív jak za 2 hodiny (myslím velkej :grinning:) tak se nehoním :grinning: asi budou brambůrky a nugetky až k večeři :sweat_smile: K obídku se nějak odbyde a já se právě odbyla dvěma krajícema chleba s máslem a se salámkem :sweat_smile: Zatím pa a nakouknu později :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
čaute dámy
janinko no huráááá už sem tu po tobě brečela
to je fajn, že tě nika učí co a jak s fotkama, za chvíli budeš profik :wink:
jdu ti prošmejdit album
mám cafíto gojgy nyná poo bobek padla jak najatá, ráno jsme vyrazili do ulic a až se vyspí chystám se na hřbitov za mamuš
16. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
želva je hodně oblíbená že?
ty fotky scrapabooky..jsi dělala sama???sešdobrááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
týjo a Nika už má podprdu jo? takovou fajnovou :grinning:
16. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
čussssssssssssss Luci :slight_smile:
To víš,už mám doma velikou ženskou....i s podprdou.Už jí to tam raší :grinning:
Jak je pořád teta?
16. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
podprda je od větví(vietnamců) :grinning: :grinning: ,jinak je to samá značka :grinning: :grinning: :grinning: ,ona je děsná na ty značky.divým se,že to na sebe vzala :grinning: :grinning: :grinning:
Nej kram je Teranova,to je u ní top 1 :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahojky holky.. janí tě vítám..kde se flákáš... :wink:
16. zář 2009 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz
ahoj Jiři :slight_smile:
já ti ani nevím :grinning: ,dítě mám hodný a stejně nestíhám :grinning: Mám asi moc vysoké nároky...no a když můžu,tak pracuji :wink:
16. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak já už táhnu pro ten Synflorix,předpokládám,že tam na mě nebudou čekat věčnost :slight_smile:
mějte se pa
16. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
jani terranova už je kvalitou jako ťamíci.....
hoja jiři
sem si udělala cafe a valila serouchat
16. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.