• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Tak se opět hlásím :slight_smile: Kluci jsou u tchánovců, já uklidila, teď jsem vylezla z očistné sprchy :slight_smile: Komplet jsem sundala srst :sweat_smile: hold nás dneska čeká poslední "svobodný" sexík :sweat_smile: :grinning: Seru se pořád s vlasama, nějak nechtějí poslouchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: dala jsem je jinak než jsou zvyklé a furt dělají kraviny :astonished: :grinning: no snad zabere tuna vosku a laku na vlasy :grinning: :grinning: Jdu oloupat brambory na tu večeři, ať mi brouček neumře hlady :slight_smile: ten malej si dá svojí baštu a bude :grinning: Za chvilku nakouknu :slight_smile:
16. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
Tak brambory oloupaný, nakonec jsem umyla nádobí, kluci dorazil, tak jsem převlíkla Adýska a už spinká :sweat_smile: a velkej šel do sprchy a já se cpu :dizzy_face: :grinning:
16. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
U nás se taky spinká,velkej se sprchuje a já budu dlabat za chvíli :grinning:
16. zář 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak u nás už je všechno vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: malej si dal 30minut a hotovson :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak jsme se aspoň najedli gulášku a dáme cafito :grinning:

Luci až tu budeš, písni mi, jak to mám udělat, aby si mamča vybrala balík na poště, když má jinou adresu?? :sweat_smile: ty lumpe, co jsi to vymyslela?? :astonished: :grinning: Snad jim bude stačit jméno, máš štěstí, že zítra přijedou, jinak by mě asi zabila, kdyby si musela do ústí pro balík :sweat_smile: co v něm je, povídej :wink:
16. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
hoja
marky.....kuva...s tim sem nepočítala psalal že si necháváš poštu posílat k rodičům......
a neřeknu
a nebuď zvědavá
16. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
no nevim... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako je životně důkležité ab si ho tvoje mamka vyzvedla do pátku
16. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Marky,tak si to nechej znova dovézt,ale mě tady v podvorově taky normoš dají balík,idkyž mám v občance jinou adrsu :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
teda aby jí ho dali......sakra musí jí ho dát
16. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
kačí to je obchodí balík doporučeně...uf uf...no snad jí to dají
marky a tebe at ani nenapadne se tam kukat
16. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Luci to je pravda, ale k Romčovým :grinning: :grinning: A snad jí to dají, i když na jméno by to snad mělo jít :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Luci,mě to taky chodilo doporučeně a když jsme nebyla doma,tak sjem si to na poště s tím papírkem normoš dala.Nbeo když zavolá na poštu,tka jí to dovezou znova a doma po tobě občanku enhctějí
16. zář 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí ale mě pošta chodí k Romčovým rodičům, nikdy tam nejsem, když pošta dorazí, tak je mi nanic nechat si to poslat znova, ale naši zítra přijedou, tak si to mamča vyzvedne. Vyšlo to akorát :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
ježiš tos nemohla říct???????????????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tývado
16. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Aha,já myslela,že je to na vaši adresu!Mylsím,že jí to djaí,jak jsme psala mě to taky dali,když jsem měla ten papírek. :wink:
16. zář 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
síma s fanuš mě zabijou :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth: že se to procáklo včilek.....ty marky tež musíš být konkrétní příště jako k rodičům...
16. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
No mě to ani nepadlo :sweat_smile: když naši bydlí tak daleko a tchánovci tak blízko, tak mě nenapadlo něco říkat :sweat_smile: Mělo mě to napadnout, kdy jsi se ptala na její jméno :grinning:
no....prřostě jí to musí dáti noooo
autor
Luci neboj nezabijou :wink: ale jsem napjatá jak kšandy :sweat_smile: Tak si pamatuj, že jsem hlášená u tchánovců a tam mi chodí pošta :grinning:
16. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
nop a jak se jmenuje romanova mamka???? :grinning:
16. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Inka Badová...pro příště :grinning: to už budeme mít stejný příjmení :grinning:
16. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Nebojte holyk dají!! :wink:

Luci napiš mi pls do IP co to je!Jsem napjatá jak malé děcko :grinning:
16. zář 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci a já se to někdy dozvím?? :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
zvědavec zvědavec...neboj dozvíš ve správný čas
16. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Tak to jsem ještě napjatější :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Marky,já ti tka závidím(samo v dobrém),já se chci už taky vdávat :dizzy_face:
16. zář 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no ale nemělas to doposlední chvíle vědět nebýt ted toho fopa :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Luci no jo, hold trošku nám vázla komunikace :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
no dej hlavně echo jak to s balíkem dopadlo.....a ne že budeš přicmrndávat.,..jen at to maka hezky rozbalí sama bez tvé přítomnosti jasný?????
16. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Luci jasný že dám vědět :wink: a slibuju tu před váma oběma, že nechám mamču samotnou, až to bude rozbalovat :slight_smile: :wink:
16. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Malýmu jsem teď musela dát panadol...topí a ječí :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc mu šíleně teče z nosu...to zase bude noc :frowning2: ani na ten sex nedojde, já už to vidím :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.