• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
to jsem mu raději ani neřekla cenu :grinning:
16. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
ona je klasika rozměr...to může mít klidně do 10 ti let
16. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
no neříkej ani :grinning:
16. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
já vím....
16. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
no že.... :grinning:
nějak se mi přivíraj krovky :wink:
fanuš dnes to balím tak ráno u cafíta před seroucháním nástup ju?
mě takejc tož čus bus
16. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
Tak dobrou holky...dočučím Hříšňák a frčím taky :slight_smile:
16. zář 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
brou, to bylo zároveň co :grinning:
16. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
Doboru KAčenko
16. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
Luci Ip :wink:
16. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz
jo kukám
16. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz
bré ráno :grinning:
17. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Luci,ještě k tomu krámu.Vím,že je to srovnatelné,ale zas jiné....už nestojí někde na tržnici.Cítí se jako veliká holka,když jdou s holkama nakoupit do obchodu.
Marky,ta mapa,kterou Ninka používá k výuce se jmenuje google earth a koukala jsem,že je 5ková verze momentálně ke stažení zdarma :wink:
Čekám,až se Veru vzbudí a jdeme do Normy.Přišel mi letáček,že tam mají být dnes akce v dětském oblečení.Vše je od Disney-overálky 2ks za 129kč,punčocháčky 2ks za 79,90kč,teplé ponožky,bodýčka 2ks za 99,90kč......jdu juknout,co to je za kvalitu a popřípadě něco vybrat.
Chtěla jsem vám hodit odkaz,ale už je tam leták na příští týden,to mě poser,no ale kdyby to někoho zajímalo www.norma-online.cz
Včera jsem byla ještě v zahradnictví a koupila si podzimní kytičky na okno,jsou nádherný,během dne fotnu.
Dnes jdeme s Veru na 6timěsíční ko,a očkování.
Jinak budeme mít Tonyho až do středy od nevidím do nevidím v práci.jak jsem psala,že šéfík má horečky,tak je v nemocnici.On to hovado má otevřenou nohu a dostala se mu tam infekce,nohu prý celou zapálenou,ale nechtěl jít k doktoru,bo by mu zakázali dělat kuchařinu a on už má taky léta :angry: a bojí se,že přijde o práci.Nějak jsem nepochopila,co je to za trotla.Práce bude vždycky,ale takhle si zahrávat se zdravím :angry:
17. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
jani jo jo to je pravda, byla jsem tam na konci srpna na výprodeje a supoer...sice tílko se vytahalo, ale posloužilo a na doma slouží dál....pamatuju eru že terranova byla velký hit a new yorker
17. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Týjo jani on šel s otevřenou nohou do kuchyně, to je fakt trotl fuj dobytek a ještě mohl nakazit lidi že...brrr
17. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahooooj berušky! Tak jsem byla včera u kadeřnice a vypadám zase jako člověk :grinning:
17. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Jo a já ci takyyy vědět překvápko pro Markýtku, písněte mi někdo sím sím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a jsme pozvaní na svatbu a včera jsem Ančí k této příležitosti koupila náááááááááááááádherné šatičky, halenku a punčošky, všechno z jedné kolekce. Sice to stálo nechutné prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nemohla jsem to tam prostě něchat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
luci já jdu v úterý chci ofinu a sestříhat už je to zas megadlouhý a věčně to nosím v tom hovinu
17. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
no právě.On to prý nikdo nevěděl,Tony to zjistil před pár dny,bo mu prosákl obvaz a tekla mu krev,tak na něj uhodil. :angry:
Víš,co,pro mě je to těžký,když tu nejni a nepomůže mi.Odejde v 5ráno a příjde ve 22h,vypije si čaj,ani nejí,protoež jak čuchá výpary celý den,tak prostě nemůže.Vypije čaj nebo kafe a padne.No a já na starosti obě holky,psa.......prostě všechno.
Já jsem pořád nějaká divná,,stále mě bolí ty klouby. :angry: Ráno,než to rozchodím,tak jsem jak postřelená srna
17. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Jo a dnes jedeme s Ančí do poradny a hádejte - chčie a chčie, ale úplně nechutně. :angry: :angry: :angry: Když sedíme doma na prdeli, tak je jasno jak v oku a jak máme někam jet, tak katastrofa :rolling_eyes:
dobré ránko,

no to jsou teda chuťovky takhle po ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: některý lidi jsou fakt hovada :angry:

u nás noc dobrá spinkalo se v kuse od půl osmé do půl sedmé, takže pohodaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
týjo jani to je maras chlap.....
tonymu se možná trochu nedivím.....holt musíte to přečkat tu pracovní krizovku, bude líp neboj
17. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Janinko, vydrž, až bude Verunka větší, tak to zase bude lepčejší trošku. A kukala jsem na fotečky - nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
hoja simi luxusní noc co????
17. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Luci, já jsem byla u kadeřnice po roce, tak si to dokážeš představit. Ale zas to nikdo nepřehlédne :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Bré ránko :slight_smile: Noc na pikaču ale budíček skoro v 8 :sweat_smile: tak co je lepší :grinning:

Já chci taky vědět překvápko pro Markétku :sweat_smile:
Hoj Luci :slight_smile:
děvčátka,já vypadám jak ježibaba :unamused: ,nějak to nestíhám a pak si řeknu,co by kdo na mě viděl doma,že :grinning:
Momentálně nejsem se sebou vůbec spokojená,jsem pořád tlustá jak prasátko :grinning:
Cože,nějaké tajnosti? :grinning: :grinning: Já chci taky vědět,co pro Marky máte za šupu :grinning: :grinning:
Lucid,nezapomeň nám tu tvou krásku vyfotit :slight_smile: ,určo bude krásnější jak nevěsta :grinning:
17. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
luci já taky tak jendou za rok :grinning: jinak tomu nechávám volný průběh, ale na staré roky :grinning: tožim mít nějaký střih, formu......
17. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Janinko, načančám ji do toho a fotnu. Úplně z těch šatiček uchcávám :grinning: :grinning: :grinning:

Luci :grinning: :grinning: Jsem dorazila dom a choť mi řekl, že jsem jak tygřice :grinning:
17. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.