• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
luci slavili jste ted druhý svátek malé????
17. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Luci, neslavili. Bude mít svátek jenom na Aničku. Zas tak rozmazlovat ji nebudeme :grinning:
17. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
no já chhci razantně zkrátit už to zas mám skoro do pasu, hlava a krk bolí, denně to myju páš se mi to šíleně mastí a stejně to stočím do hovina a tak je to furt.....
17. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Já už mám vlasy taky do pasu, a to jsem měla naposledy jako malá holčička :sweat_smile: ijnak je mívám na ramana :sweat_smile: taky jsem včera hlásila Romčovi, že jdou po svatbě dolů a už se na to fakt těším, jak bude hlava najednou lehoučká :dizzy_face: :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
jo marky to bude úleva co...vyfot mi vlasy...chci tě vidět nahnědo :grinning:
17. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
No já jsem to taky měla furt v culíku, aby mě ty vlasy nelezly do ksichtu, páč mě to šíleně dráždilo ty ekzémy, ale teď už se to dá vydržet. No a já jsem si zase nechala vlasy delší, páč čím kratší, tím víc práce. No umývám si je každý druhý den, dávám si tam tužidlo a lak - tak se mi mastí mnohem míň.
Lucid,malá je Anna Marie,nebo Anna Maria....nutně to potřebuju vědět :grinning:
Luci,Ninka si teď koupila ten Syoss z reklamy a má po něm tak nádherné vlasy...momentálně asi nejdelší v životě.
tak teď jsem se od srdce zasmála, šla jsem dát malé čaj z hrnečku s brčkem a malá na mě au au. Hrnek ještě trošku pálil ale na pití byl tak akorát. Tak Terce říkám chytni to za ouško - a ona se chytla za ucho a začala pít :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Luci uvidíš na svatebních, já teď nějak nestíhám :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Simi,to je krásný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
koukám, že tady je čas zkracování - taky se už musím objednat. Je to uží víc jak nutné,naposledy jsem byla někdy v zimě. a to už je sakra dlouho. takže zase bude prostřih a melíry :dizzy_face: :dizzy_face: aby byla mamča kočanda
17. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Janinko, Anna Marie. Choť chtěl Marianu, ale já jsem nechtěla, páč by jí všichni říkali Maruško a to ee. Tak jsem mu navrhla Anna Mariana a to zas neprošlo mně :angry: Páč Mariana je spojení Marie Anna a Anna Mariana prý už bylo moc :angry:
17. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Simi :grinning: :grinning: :grinning: To dětské myšlení nemá chybu :grinning:
17. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Marky,se divím,že tu dnes jsi :grinning: Mě už by se klepali ruce.Jo a novinka.....budu dělat naše album svytební na rajčeti,pak vám dám odkaz,aby jste mě viděli taky krásnou a vysmátou.To už teď fakt moc často vidět nejni :wink:
Půjdeme se oblékat :wink: ...teda já jsem motovidlo....nejdřív jíst :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
holky - bylo to super, ty dětičky jsou úžasné :grinning: :grinning:

Lucidku - a ty už taky dopln albíčko - ať vidíme maličkou jak krásně roste a tebe s novým účesem :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
já chci taky vidět tygřici :grinning:
Verunka zas zpívá na celej Újezd....ež by nějaké geny přeskočili? :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky,tady to koukám žije už od rána!Malý se vzbudil o půl 8,ale vztávali jsme v 8!

Tak já to mám zkracované před pár měsíci.Ty konce jsme měla už opravdu hrozné,ale ofinu bych si měla zkrátit,už přes ni nevidím :grinning:
17. zář 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Anička je krásná holka :slight_smile: ,taky umí dělat pěkný ksichtíky :grinning: :grinning: a bude z ní nejspíš modelína :grinning:
17. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Simi úplně vidím terezku :grinning: :grinning: :grinning: dobeček malej :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Kačko - ahoj a neprovokuj s tím vstáváním jo :grinning: :grinning:

Juchů budou i nové svatební fotečky. Jani doplň - budem se těšit :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
čus Kači :slight_smile:
tak dej bacha,ať nenabouráš :grinning:
Jste mě teda přemluvili a taky se objednám ke kadeřnici,abych nedělala holkám ostudu :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
To jo, furt se kření na všechny a miluje, když jí někdo zpívá :grinning:
juáj to budem všecky krásné :grinning:
Simi mám jich asi 1000,tak budu muset vybrat :wink: ,ale dnes to chci udělat
17. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Kačí, cos to chtěla za tu medaili? Jsem si to nějak nenapsala a paměť už v mém věku neslouží tak, jak by měla :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
týjo no já sem v dupě s tipem :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
17. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Lucidku - krásné fotečky - malá je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: pro mě jsou to dojáky vidět ty malé uzlíčky, jsou tak bezbranný a krásný. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lumpi - vyber jich pár a dodej ať tě vidíme v plné kráse :wink: :dizzy_face:
Tož napiště mi někdo to překvapéní nebo nebudu moct jet do poradny a prasknu zvědavostí :angry:
Simi já neprovokuju, jen konstatuju. TO by neudělala vás provokovat :wink:
17. zář 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.