• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Kači má ji snad od porodu... jen malou,ale murd říkal, ať jde raději ven..
17. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
bylo dost děžké,zamaskovat u všech to opuchnutí ze smutku,ale myslím,že se podařilo :wink:
Byla jsem spokojená a vše jsem si naplánovala uplně sama a do puntíku podle představ,takže jsem byla fakt spokojená
17. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Jani - nádhera - byla jsi krásná nevěstinka :dizzy_face: :dizzy_face: a usmívej se častěji moc ti to sluší . a Líbí se mi zdobení na autě ze slunečnic. N a tom černém autě to parádně vyniklo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Danuško,tak ať je brzy fit.Tchán na kýle byl předloni :unamused:
SImi termín máme 17.4. 2010 :wink: Pokud půjde vše jak má :slight_smile:

No já taky antiko neberu,nemá to u nás význam,kvůli malé četnosti. Já ybch taky brala dřív..možná to bdue už v listopadu kdo ví. Ona záleží na situaci
17. zář 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
Kačko - tak to je paráda - 16.4 má narozky můj taťka - už bývá i teplo a ledacos už je zelené. Tak snad vám to vyjde a už budeš taky mladá paní :dizzy_face: :dizzy_face: no a jestli vám to vyjde brzo, tak by jsi se vdávala už s pěkným pupíčkem :grinning: :grinning:
Listopad už je vážně za dveřma
17. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
No listopad je jen možná,po novém roce je to jistější.Ale uvidíme.JEště nic na pevno nemáme a Tom zatím nechce. no a datum 17.4. proto,že Tom má narozky :wink:
17. zář 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
A taky co s etýče počasí,tka eltos v dubnu bylo tepleji a hezčeji než v červnu,tka to datum si fakt nevybereš
17. zář 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsme tu opět :slight_smile: Mluvila jsem s mamčou a přijedou kolem 16.hodiny a ten balíček si vyzvedne,ale bojí se, co tam na ní vybafne :grinning:
17. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
marky :grinning: :grinning:
listopad je super,bo mám narozky :grinning: ,věk už tak super není
17. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
marky,jak ti dnes je?naposledy slečna od Kamínků :grinning:
17. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Jani na věk se vyprdni :wink:
17. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
já na něj prdím,ale děsně to letí :grinning:
17. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Tak jsem našla na netu ty šatičky, co má Ančí na svatbu, než vám je fotnu, tak se můžete pokochat tu, akorát to není tak dobře vidět http://www.wojcik.com.pl/index-kol-2008b.html. Jsou ty na straně 2 a tři na té holčičce :dizzy_face:
JAni byla jsi fkat nádherná.Fakt ti to tam moc moc moc sluší...a měla jsi nádhernou bižu :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
hele a jak to bude stěma darama?Budou jen peníze nebo sis něco potřebného vysnila? :wink:
klidně ti spešl pošlu :wink:
17. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
No jo, Janinka je kočka :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
moc lidem se to nelíbilo,prý moc výrazné,zrovna tak šaty,příliš drahé,ručně vyšívané
17. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Jani to s těma darama je na mě?? :sweat_smile: jestli jo, tak budou jen peníze... naši teda nic, neb to celé platí, tchánovci taky nic, neb nás běžně zbytek měsíce živí :sweat_smile: a ono už tam moc lidí nezbývá :grinning: Ale každý kačka dobrá :wink: A kde máš ty svatební fotečky, já je nenašla :frowning2:
17. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Marky a něco bys potřebovala?Fotečky jsou u Veru na rajčeti,ale jen pár na namlsání :slight_smile:
Lucid,já tam mám na tom odkazu errora,sviňáka,tak zas nic neuvidím :angry:
17. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Jani, na ostatní se vyprdni, je to tvoje svatba a ostatní ať ti vlezou na hrb. Mně se líbí i šaty i kytky. Slunečnice jsou krásné
17. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Jani obzvlášť ta korunka byla hezká..tkaová jemná..taky budu muset něco senat...asi budu chtí perličkovou bižu
17. zář 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo a Jani, je mi moc dobře :wink: Ještě zítra budu slečna Kamínková :dizzy_face: bude se mi po tom stýskat...jak jsem to nenáviděla, tak mi to bude chybět :sweat_smile: :cry: :grinning: A jinak se čím dál víc na sobotu těším, ale už jsem taková utahaná z přemýšlení, co ještě nemám :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
no k té naší svatbě,já chtěla být alespoň jednou za život nádherná,na penězích mi extra nezáleželo,bo jsem si na to sama ušetřila.Plánovala jsem už rok dopředu a fakt jsem si spnila sny....jen ten tatí tam měl být taky :unamused:
17. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
http://www.wojcik.com.pl/ - kolekce podzim-zima 2008
17. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Jani, tatínek by chtěl, aby sis svůj den krásně užila a určitě tě seshora hlídal byl na tebe náležitě pyšný :wink:
17. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Lucidku - odkaz mi nejde otevřít :frowning2:

Jani na ostatní se vyprdni, je to tvoje svatba a je dobře že jsi si jí užila se vším všudy a dle svých snů a představ :wink:

já slunečnice miluju a měla jsem teda růže ale taky byli žíhané - červenožluté :dizzy_face: :dizzy_face: takže výrazné
17. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
no jo,já už mám pátek :grinning: :grinning: ,no už se nemůžu vymlouvat na vykojenej mozek :grinning:
Holky jestli chcete,klíďo vám to půjčím,je to mé,koupila jsem to :wink:
Bylo těžké vše uspořádat,bo jsem se vdávala podruhé a nechtěla jsem nic opakovat,no a taky jsem dost pověrčivá
17. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
No nic, holčičky, půjdu se nachystat, dokud Ančí spí, ať se pak může napapat a obléct a vyrazíme. Akorát tu hrozně prší, tak to budou galeje stěhovat kočár a Aničku v tom dešti do auta, když ho máme venku bez přístřešku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
17. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.