• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no chůvička na baráku užiješ to je fakt
gojgy kaká :grinning: je rudá jak indián :grinning:
19. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
jejda Dani, copak to s Adámkem je? takovou dobu už se mu to táhne :frowning2: :frowning2:

Ale je fakt že i u nás se často střídá suchý s vlhkým kašlem a malou to občas natáhne tak až se pozvrací je to normální, když toho mají plné bříško, tak je to nadavuje. Nám pomáhala udržovat ta zvýšená poloha a pořád pořád odsávat rýmu, ještě že malej hodně pije, to je důležitý. Ať je mu brzo líp broučkovi, posíláme pohlazení.

chůvičky máme philipsky - jsou ok, spokojenost cena cca 1200,-
19. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
no to je správne po jídle.. :grinning:
19. čer 2009 v 11:29  •  3 děti  • Odpověz
Jsem to taky mudře říkala, je to podrážděná sliznice a jak mohutně odkašlává, tak to jde i z krví,, je to jako stará krev :confounded:

Já mám chůvičky Bravo, dosh 800 m a dva kanály :wink:
http://www.averecord.cz/index.php?idzbozi=%7B02F06382-3BCA-4BB6-929E-37073EF2E0A4%7D&sklad=1
19. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
lucinko hodmi prosím jeste odkaz na ten typ chuviček co bereš díkes :dizzy_face:
19. čer 2009 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz
Díky,
19. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
jo a holky chceme začít s malou v létě odplenkovávat, tak jí začínám posazovat střídavě častěji na nočník a velký záchod - s dětským prkýnkem ať má změnu. NO a dneska jsem jí tam posadila a simuluju tlačení :grinning: :grinning: :grinning: a vysvětluju a vysvětluju a ona se opravdu poprvé vykakala do velkého záchoda. Tak jsem na ní hrdá :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
holky, nechcete někdo plavky litex? Zadáčo, já už je neužiju, to litex se kapku olupuje, ale nosila jsem je asi 3x
19. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
tu jsou, ale na mě moc nekukajte, nejsem učesaná a jak vidím, kilča už nabírám :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2913285&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
19. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Simi tak to je super, já bych to taky chtěla přes léto malého naučit, ale nevím nevím, Anička měla lepší vlohy :grinning: ale je fakt, že jí byl rok a půl a kubovi je rok a měsíc :wink:
19. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Reni, díky teď mám plavky 3 takže stačí :grinning: :grinning:

a jestli budeš malého učit přes léto taky, můžem si tu vyměnovat typy a rady :grinning: :grinning: . Já tomu taky chci nechat volný průběh, ale léto je na to nejvhodnější doba a malá je celkem rozumná, tak uvidím, kdy příjde na to co po ní vlastně chci :grinning: :grinning: doufám že do konce srpna jsme v plínách jen na noc :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Reni teda ty jsi šťapajzna!!!
Ne díky já mám troje :zipper_mouth: :sweat_smile:

Simi jste šikovný, to nám tohle bude trvat hodně dlouho :rolling_eyes: :confused: s takovým množstvím, co vypije.... nevím jak to budu dělat. Včera vypil skoro 2 litry :confused: :sweat_smile:
19. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Dančo buď ráda, že pije...... máš to bez stresů a trápení přes léto, tohle ti můžu jen závidět :wink: my se vším všudy počítám i polívku a mlíko vypijeme cca 900 ml s bídou, někdy i míň. A nic s tím neudělám, je to její limit přes kterej nejede vlak :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Reni a jak ty prasa? Srovnaly se ti, když už nekojíš?
19. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
žene se na nás pěknech chcanec, to zase bude odpoledne :confounded:
19. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Dani srovnali se hezky, nebude potřeba operace :grinning: jen jsou maličké :grinning:

Simi to je ještě dobré, Anička vypila kolem roka tak 500ml i s polévkou a ovocem a pak měla zánět ledvin :cry:
19. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Jinak Dani hezký překlep, nebo to bylo úmyslně, že jsem prasa? :grinning:
19. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Reni - když rostou zuby taky vypijem jen kolem toho půl litru,ale pak se to zase zlepší :wink: teď už to tolik neřeším, hledám nové metody. :grinning: :grinning: Teď dělá ráda na zdraví a vždycky si trochu lokne :grinning: , pak se naučila krásně pít z brčka, tak to má taky jako zábavu a vypije třeba za den kolem 2 deci přes brčko a ráno, večír trochu mlíka, a tu polívku a ovoce též. zbytek z lahvičky od jupíka, přes tu se jí pije nejlíp.
19. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
takže teď máš Reni pěkné dvojčičky jo? :grinning: :grinning: lepší než předtím :grinning:
19. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
jestli pěkné to nevím, ale nevisí to, tak je to dobré, psí uši z toho nevzešly a dvoječky, asi 75B, musím si zajít koupit podprdu :grinning:
19. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
tak když to nejsou věšáky, tak jsi z toho vyvázla dobře :grinning: :grinning: :grinning: a podprdu si kup, odměn se :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
nam právě tlačím..bramboráčky
19. čer 2009 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz
jiři to jsou ty co má fanuš ten odkaz
19. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
renii hned bych měnila náhodou si kočka.. :grinning: já plavky sice mám jedny a to decal staré ale nemám v plánu oblbovat místní starousedlíky na zahradě tkaže si dalsí plavky nebudu kupovat.. jo a asi bych je mela malé... :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz
jj sem pochnapala.. díky holky :sweat_smile: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz
simi moc gratuluju a tiše závidím náš malý mistr plínkáč na nočnajz háže bobek.. a na záchod jsem jeste nezkopuseli..on totiž jeste jaksi celkove neví že curá :confounded: ale to prijde :grinning:
19. čer 2009 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz
renat mám dvoje :grinning:
simi no super :grinning: :grinning: :grinning: kakanec do velkého záchoda
19. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
jiřo zas se tam mračí..vypadá to na lijavec :unamused:
19. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
no Luci jak to tak sleduju dneska nám to počasí nejak nepřeje sem zvedavá jestli nebude zase pršet
19. čer 2009 ve 12:07  •  3 děti  • Odpověz
Jiři díky :grinning: a bramboráčky bych teda dala :dizzy_face: klidně i s masíčkem :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.