• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
http://berunka1103.rajce.idnes.cz/nase_slunickova/
tak jsem to tak nějak dala popořadě,popsané to není.
Kdo bude chtít vysvětlivky,ráda zotpovím a teď už mažu
jo a hesla máte v IP
17. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Lumpi - já heslo nedostala pleas ho chci

Dani -tak to je super že už to má tchýňka za sebou. A za chvilku už bude doma ve svým :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Tak ym sjme šli podruhé spát,tka sna duž nám to vydrží..nějak s emu přestává v postýlce líbit :unamused:
17. zář 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jani fotečky kouzelný :dizzy_face: Byla jsi opravdu krásná nevěsta a vypadalo to všechno suprově a uvolněně, doufám, že se nám to taky podaří :wink:

Jinak Adýsek spinká, byl fakt jetej a co jsme s Romčou nestlihli včera, stihli jsme dnes :sweat_smile:
17. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Marky :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz
a u nás se spí gojgy už 4dny spí jen poo
tak ťuk ťuk
janičko fotky na zahradě jsou super..... :wink: a já měla stejnou čelenku jako ty, ale pak jsem ji třelila....
17. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Kačí jo na staré :wink: a neboj, vše co přijde je suprový :dizzy_face: :dizzy_face: to ti říkám už předem :wink: Je to totiž ze srdce, víš :wink: :dizzy_face:

Jani lehčí jo?? :sweat_smile: to nevím, být to po druhé, tak mi asi hrábne :grinning: :grinning:

Dani to je dobře že to má za sebou :dizzy_face:
17. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Já an fotky mrknu jindy,mám dneska pomalý net :unamused:
17. zář 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsem ráda, že Adýsek padnul, aspoň bude použitelnej, až dorazí naši, i když to už zase bude nanovo jetej :sweat_smile: ale co, nějak to s ním musíme ty zuby přežít...ty špičáky má už bílý a jen se proříznout, ale i na to čekáme týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to bude teprve 10zubů...při tom zbytku mě asi odvezou :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Marky,nejhorší je,že člověku nezbude nic jiného,než to přetrpět...ale za chvilku budou mít prcci klídek :wink:
17. zář 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí přesně tak :confounded: jenže pak začnou návštěvy zubařů a vrtání :sweat_smile: zuby jsou svinstvo a jakmile vylezou, bolí dokud nejsou klapačky :grinning: :sweat_smile:
17. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
jo marky souhlas...klapačky :grinning:
hany jel na ryby jsem osiřela, peru gojgynce ale nevim kam to pověsim když už tři dny mám prádlo na sušáku a furt vlhké
17. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Luci taky mi to tu mizerně schlo 3 dny :confounded: Naštěstí mám vypráno a nic moc na vyprání není...to mě čeká až se vrátíme od našich, to bude mlaďas zase jako prasátko :sweat_smile: Potřebuju venku teplo, nebo aspoň topení :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
no právě, kdyby začali topit v noci už bývá venku 10C :angry:
17. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Luci u nás co vím, tak musí být 3 dny pod 15stupňů :confounded:
17. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
A přes den je relativně teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
ach jo, tak maličká to fakt asi odnesla, teď jsem jí odsála rýmu a rozčílila se u toho tak, až mi pozvracela půlku děcáku :frowning2: :frowning2: tak jsem jí převlíkla nakapala do nosánku, dala napít, udělala zvýšenou polohu z polštáře a snad už usne beruška malá :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo, že musí ode mě vždycky všechno chytit. Teď bych tu manžu tak potřebovala, abych k ní furt nemusela chodit když jsem nachcípaná :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
simií bobeček ted už je to jedno.....máte to obě...tak se koukejte vykurýrovat
17. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Simčo neboj, ona to zvládne :wink: Hezky obě odpočívejte a brzy bude dobře :slight_smile:

My ani neodsajeme nic :confounded: Buď mu to chroptí nahoře v dutinách, nebo teče a pořád utíráme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já vím, že se z toho dostane, jen to vždycky trvá tak dlouho :frowning2: :frowning2: nemůžu vidět ty dětičky trpět :frowning2: a už jsem skoro zapomněla jaký to je, to marůdkování, malá byla nachcípaná naposledy zlehka najaře a před tím někdy v únoru...

Malá ty hleny polyká, měla toho zase plnej žaludek :frowning2: :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Simi to mě mrzí chuděrka malá!!!! Pája zítra přijede a bude líp!!! Hlavně se z toho vykurýrujte!!!! Ukliď na chvilku boty a odpočívejte :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Simi,chudinak amlá :frowning2:

Jsem Danču drtila v kámen nužky papír :grinning:
17. zář 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Simi to my to máme vodnatý :confounded: když saje mlíko, tak to v něm chrčí a nemůže se ani nadechnout :frowning2: Taky to nemám ráda, ale neboj, brzy bude fit :wink:
17. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
to budete dnes raději doma, viď :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Kačí takže vítězství?? :grinning:
Kačáku zlobivej :angry: :grinning:
autor
Dani :grinning: :grinning: to máš z toho, že jsi chtěla hrát :sweat_smile: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
noooo mě drtila jak o závod, jednu hru jsem se ani nestihla rozkoukat a měla mě! :angry: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: teda vy se fakt nenudíte :grinning: Já jdu vařit brambory, dneska konečně na ně dojde řada :sweat_smile: včera jsem si je oloupala a vrazila nakonec do lednice :sweat_smile: :grinning: pak jen ty nugetky a půjde se baštit. Adýsek pořád spinká, už skoro 1,5hodinky, tak počítám s brzkým budíčkem :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
já jdu vyhlížet tchýňku, nakonec pro ni jel děda... :wink:
17. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.