• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
tak gojgadlo nyná a já vařim na zítra ráno rfčím do rachoty, tak tu budou válčit sami
17. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Luci,tak ať se ti zítra daří :dizzy_face:
17. zář 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
jo Kači děkuju snad bude klídek....uvidíme v pondělí psolední šichta apak si dám delší pauzu s rychlou
17. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Luci tak přeji klidnou směnu! :wink:
neděláš znojemskou :wink: :grinning:
17. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
fanuš tu jsem dělala předevčírem a dneska jsme ji dojedli :grinning:
momentálně peču kuřecí špízy
17. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
aha, já jen že se to dobře ohřívá :grinning:
no mňam!!!!! :dizzy_face: Jak je děláš?
17. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
no jo dneska jsou vkv že..... to zase bude odmlka :grinning: já si u nich vyžehlím :sunglasses:
17. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
idu koupat po VKV nahlídnu
Kači pokud budeš vzhůru hodíme odvetu nééé :grinning:
17. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Dančo, dneska asi padnu, ale vzhledem k tomu že je malá marod, noc bude dlouhá a neklidná jak to s ucpaným nosem bývá a navíc ji budu furt kontrolovat, jestli se nezvyšuje horečka :frowning2: ale to si zažije každá máma, takže teď jsem na řadě já.
A Pavel má zítra domluvený pivko s klukama, takže mi doma asi moc nepomůže, uvidím v kolik odejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucinko pošli sem taky špízek, docela bych si dala.

A klidnou pohodovou poslední směnu v RZ :wink:
17. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
fanuš týbáho ty makáš jak já taky mám koš a prkno nachystané k vkv :grinning:
no kupim kuřecí stehenní řízky, špek papriku cibuli napicham trochu okořením grilem a poleju olejem a vodou a necelou hodinku peču

simií poslala bych ale mám jen 4 větší sobě dva na zítra a hanymu taky,dnes vyjímečně opravdu navařeno pro dva :grinning:
17. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
Dani,pokud mě sem Tom pustí tak určo :grinning: :wink:
17. zář 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
no to zase byly nervy :grinning:
17. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
fanuš myslíš že umřela???? :confused: :astonished: :astonished: :astonished:
17. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Kdo?
17. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
jo Lacinka? Myslím že né, pslai, že Krátký má nervy z operace
17. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
ty jo ale tam se ještě budou dít věci! Wágner není otcem a Petr bude ze spaní mluvit o Báře jak jí miluje :confused: :grinning: to bude mazec
17. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
17. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Luci kdy má Hany poslení vysílání?
17. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
fanuš už měl 13.9 v neděli
17. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
jak to víš???????o těch vkv????
17. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Aha tak už se rozloučil.....jak to nesl, chudák :frowning2:
Kupuju si programa tam je to napsané na 14dní dopředu, ale ne všechno :grinning:
17. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
no fanuš mi se ve čt rafli a mluvíme spolu od pondělka či úterka tak ani nevim a nechci se ho znovu vyptávat
17. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
jo ták...tak já myslím že otcem je ten starej strnad
17. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
já myslím že Lukáš....
tak dobrou
17. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
No jo,jak tu není Lucinka a Markétka,tak po ránu nikde nikdo :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Konečně mám chvilku klidu. Babička vyváří jak závodní jídelna :sweat_smile: naši jsou v trapu a vyzvedávají jídlo a Adýsek spinká :dizzy_face: Dělala jsem ty košíčky na výslužky, ale už mám volno. Chtěla jsem svázat ty svatební noviny, ale sešívačka dělá kravál :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jelikož malej spí vedle na posteli, tak musím hlídat, aby nespadl a nedělat kravál :sweat_smile: tak až se vzbudí :slight_smile: Jinak mě včera dohnala rýma a během noci i bolest v krku :confounded: nic moc pocit, ale léčím se čajíčkem s medem a citronkem tak snad se toho brzy zbavím a hlavně aby to nechytl malej a nebo velkej :frowning2: Snad bude dobře :slight_smile: Jdu se natáhnout k Adýskovi, aspoň chvilku si odpočinu. Zatím pa a pokusím se nakouknout později :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Markétko myslím na tebe kočenko! Už s odpočítávají poslední hodiny.... :dizzy_face:
Halvně aby vše vyšlo! Pčaásko vám maximálně přeje!

Já za chvilec odíždím k našim na noc, maminka dnes hlídá.... Danuška jde posedět se svýma kamarádkama z mládí a zapít malounko tu 30tku, páč nám všem letos bude 30 :confused: :dizzy_face: (a je nás 5) :dizzy_face:
Ráno se budu snažit nakukvat, jak nám pokračuje obřad a svatebí veselí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ještě jednou hodně štěstí!!!! :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Markétko,zítra tu nebudu,tak přeji hooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodně moc štěstíčka a stím už se váže vše ostatní,Tak prostě jen to nej nej nej přejí budoucí Mohylovi
18. zář 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
Achoooooj
marky co balíček mamuš má?????? :sweat_smile:
jinak šichta oká
gojgy nyna tutýnka moje milovaná se mi tak stýská no co narobim a bude hůř že....
18. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
achoj
takže marketku
krásné pípravy ti přejem
at seš ta nejkrásnější nevěsta, a´t vám vše vyjde, Adámekať to zmákne....a tož teda užij si toooooooooooooo
19. zář 2009 v 06:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.