• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jo cholkýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi budemem mít druhé miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jako ne ted ale hany jako že aji jo ale až bude lepší fin. situace cca za 3-4 roky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já su tak ščasnééj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
no kde ste kdo?????
19. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
jo máme tu slavnosti babího léta...dneska krásně svítí slunko tak půjdem dopo ven......bo tu nikdo není
19. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdu sem popřát Markétce ať se jim ten den D vydaří a vše klapne na jedničku. Hodně štěstí :dizzy_face:
19. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahojky kočky :slight_smile:
Markétko,přeji ať se vše povede,dle vašich představ :slight_smile: ,ať vše klapne a přežijete v poho :wink: .Jsem zvědavá,až budeš povídat,jak to Adámek zvládl atd :wink:
U nás je též akce,už je od včera.Jmenuje se Plzeňské ohýnky,celé dva dny jsou akce pro děti,šermíři,ohnivá show,kapely...prostě mumraj.Dnešním dnem vše vrcholí a večer budou tři soutěžní ohňostroje,soutěží Plzeň,Praha a Opava o nejkrásnější ohňostroj.Každý trvá 15min a je s hudbou,je to rok od roku krásnější.Letos je novinka,hudbu budou pouštět online na rádiu a lidi budou moc koukat z domu.
Luci,jak je v práci?Nebo jsi ještě na rychlé?
Veru už je dnes lepší a tohle očko zvládla asi nejlépe.Je jen rozmrzelá,ale jí a spí,tak je to paráda.Od očka se mi spravila o100g,pořád chlemtá mlíko :grinning:
19. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
No a ještě k Markét :wink: :wink: :wink: Hodně ŠTĚSTÍ :wink: :slight_smile: užijte si to,je to nezapomenutelný den :wink:
19. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
tak za chvíli už jdou na "to" :wink: :slight_smile:
19. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
jsem tu. kde jste kdo.
19. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
cože nikdo no to snad ne..... ťukáme si na Markétku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
cože fakt nikdo? :frowning2:
19. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
tak a teď už jste asi svoji - a proto Blahopřeji :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Oči se lesnou a pálí...
a svoboda mizí v dáli.....

Však pluješ Markétko do přístavu manželství
a doufejme, že bude jen o štěstí...

že bude plné lásky, souznění i pochopení
že láska se nikdy v trápení nepromění...

Zvedáme sklenici k přípitku ,
moooooooc gratulujeme Romčo, Markétko a Adámku.

Jen to nej co společný život může přinést ti ze srdce přejí a k tomu pusinku posílají Tvoje tety koníkovky :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
také připíjím na "Badove" :grinning: ,blahopřejeme"Muťáci" :grinning:
Ahoj Simi,jak je Vám?
19. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Simi,bod pro tebe :wink: ,moc krásně jsi to napísala :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky Jani,

ale jo jde to, m alá už se z toho celkem dostala a já skoro taky, jen šílená rýma přetrvává,ale jinak ok......

Takže Verunka očko zvládla v pohodě, to je fajn a že jí chutná je jedině dobře :wink:

Lucinko - gratuluje k úvaze o druhém mimouškovi, to je dobře že Gojgy nakonec nebude sama, i když to nebude hned, vžedycky je dobré mít sourozenci :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
tak já si tu připíjím ostružinovou medovinkou a je tůůůůůůůůůze dobrá. Tak snad takhle sladké bude i Badovic manželství :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
jééééééééééé,já to přehlídla :slight_smile: Luci,už aby to bylo a mohla jsi nám dávat info.A zas se budeme sázet,co to v bříšku schováváš. :wink: Jako kdyby to byl klu,to by byl Hany asi měsíc nezvěstnej,co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Simi,to je dobře,že se lepšíte :wink:
U nás vykoukl oskárek :wink:
19. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
já zapíjela multivitamínovým čajíkem,neb mi není nejlépe :wink:
19. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Já se tady taky těším na každou tipovačku , co kdo nosí v bříšku.

My si chceme nechat druhé miminko jako překvápko, tak jsem sama zvědavá na tipovajdu, protože pro mě to bude stejnej adrenalin :dizzy_face: :dizzy_face: a doufám, že po vánocích už by mohl někde špuntík v bříšku být i když ještě tuuuuuuuuuuuze malinkej :dizzy_face:
tak čin čin paní Badováááááá
hky děkuju fakt se těšim až to přijde..uvidíme jak na tom bude hany s prací, , jaké budou finance a tak
19. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Simi :grinning: ,když se to tak vezme........žádný miminka už nemáte,jsou to už veliký ženský :grinning: :grinning: ,tak proč ne.
Tony by si taky ještě moc přál Kluka,ale já už se necejtím :frowning2:
19. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Jani, dokud nepříjde další miminko, Terinka bude miminko pro mě pořád, i když pořádně přerostlý :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
jani uvidíš pokud se necítíš, tak to nedělej...ty musíš být na 100%přesvědčená
19. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
a že jim vyšlo skvělé počásko že? :dizzy_face:
19. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
já jdu dál pokračovat v úklidu,dala jsem se do odprachovávání :unamused: ,nevím,kde se to tu pořád bere.
Holkám jsem převlíkla peřiny.Ty tu dělají bengál,Veru zas zpívá na celej Újezd a koukají na Hanah Montanu :wink:
Dnes nevařím,dojídáme.Ninka má rybu a br.kaši a Veru mrkev,brokolici a brambůrek.Je docela možný,že si dá zas jen mléko,bo ho teď nějak "miluje" a nic jiného nechce :wink:
19. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
jani tak ať jde úklid od ruky...já zítra budu mýt okna
19. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Luci,jasně :wink: ,už nejsem žádná mladice.No a porod Veru byl na pikaču.Myslela jsem,že chcípnu
19. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
no to je fakt to se pak do dalšího nehcce
19. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Já už okna umyla,dokonce už mám i podzimní výzdobu,dráčky v oknech a nové kytičky lazené do žluto-bíla. :wink:
19. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.