• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
teda ty seš šikovná...a to máte barák....
19. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
jj,bydlíme s Tonyho rodičema.Oni nahoře a my dole :wink:
19. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
tak já mažu,pa pa
19. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
fuuuj okna já nerada a už je mýt asi ani nebudu, budou nám je snad ještě letos vyměnovat tak si umeju až ty hezký nový :dizzy_face: :dizzy_face:

a ad miminko - musíš být o něm přesvědčená hlavně ty, protože ty budeš tak která ho bude převážně vychovávat a někam vést :wink:
19. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
simií tak to bych se na to taky vybodla
janí pá
kde je fanuš? že by přetáhla včerejší ejchuchů?????
19. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
jo a Ninka skončila ve čtyřboji druhá,hurá :grinning: je šikovná
doufám, že marky se těší na dárek :grinning: :grinning: :grinning: za chvíli ho dostane :grinning: :grinning: :grinning:
Jani - tak to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face:

No jestli neobjímá Fanuš mísu jak já minule, s těma jejíma kamarádkama je to asi divoký :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
no asi :grinning: borok
19. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
No na dárečkovou reakci jsem taky tuuuuuuuuuuuze zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
no markyýýýý????
19. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Hooooj Nebliju :grinning: spal tu Romča, ta jsem sem nemohla....
Adámek mi odmítnul spát po obědě!

mARKÉTKO GRATULACE!!!!!!!!!!!!! Už jste svoji, tak si to užijte a hodně štěští :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
JAkpak asi svatební dar :grinning:

Luci gratulka! :dizzy_face: Jena aby ho ta myšlenka už nepustila :wink:
19. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Makynka mi ráno posílala sms, že je slušně nachcípanaá aAdámek taky, tak snad už je jí malinko líp....
19. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
No kde všechny jste? :confused:
Budu se snažit nakukovat :wink:
19. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
čuste já se vykreslovala...jdemem kolem 14na návštěvu :grinning:
19. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
tak manžel šel s Terkou na prochajdu a já jdu trošku odpočívat a lenošit. Mám nějaký spánkový deficit za poslední týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dančo - jsou asi nějaký erupce, malá taky vůbec nechtěla spát. Byl to boj, uspala jsem ji až v kočárku a to už se mi sakra dlouho nestalo, abych musela takhle uspávat, většinou odložím a než zavřu dveře spí....

a jaká byla včerejší kalba? :slight_smile: bylo kuba libre nebo jste to ustály na vínečku? :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
Ahoj berušky!!!!! Bylo to úžasný a dárek luxusní :dizzy_face: :grinning: Víc popíšu až asi zítra, páč je mi fakt mizerně, asi nějaká chřipajzna, tak jsem si den ani moc neužila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a začátek byl katastrofa, ale pak to bylo krásný a obřad Adýsek celý prořval :sweat_smile: jako fest, slzičky a pořád z mojí náruče k ROmčovi, kytka ke svědkovi a ke mě a pořád dokola :sweat_smile: Oddávající naštěstí pochopil, že to asi jinak nepůjde a ani ne za 10minut už jsme byli pryč :sweat_smile: :grinning: Jak jsme se dostali ven, tak Adýsek nasadil úsměv a od té doby už byl naprosto zlatý :dizzy_face: No děkuju za všechny gratulace, já si dám čajík a budu doufat, že Adýsek brzy padne, páč jsem totál hotovson :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Markétko - ještě jednou velká gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a hlavně že potom byl Adámek zlatej :wink:

Jdi se pořádně vyležet a vypotit, ať jsi brzo fit a my se budeme těšit na tvoje vyprávění třeba zítra, mladá paní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Simi :dizzy_face: No jo, už jsem mladá paní :sweat_smile: Připomíná mi to hlavně Romča, který je dneska extrémně pozorný a milý :dizzy_face: ne že by jindy nebyl :sweat_smile: ale taky si to moc užívá :slight_smile: a taky mi to připomíná prstýnek :wink:
19. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Marky ještě jednou velká gratulace. :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak vítej v klubu - kroužkovaných ale šťastných a spokojených :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a až budeš mít chvilku a budeš se cítit, budeme se moc těšit na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
jééé markýýýýý takže hipi hip hurááááááá
hlavně že jste to zmákli...abude na co vzpomínat, ono , kdybyb vše proběhlo vklidu a přesně podle plánu....tk by nebylo na co vzpomínat......fotenky chcem vidět, hlavně tvůj výraz na dáreček :grinning:
19. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
všeci spíte?
já asi dnes padnu takejc
tak brou a ráno nástup
19. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: I když u nás nic moc :confounded: Mizérie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc už definitivně padnul i Adýsek, chrchlá neskutečně, až mě z toho v noci zvonilo v uších :frowning2: Je mi ho líto bobečka malýho :frowning2: tudíž nás zítra oba čeká cesta k mudře :frowning2: Jen nevím, jestli jít dneska vůbec s Adým ven :confounded: No a jelikož jsme včera přivezli jídla jak pro nějaký zájezd tak, světe div se, nejdeme dneska na oběd :sweat_smile: :grinning:
20. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
no hoja paní Badováááááá :grinning: :grinning: :grinning:
broukub tak jste nakonec padli třičtvrtě rodiny jo?
tož nikam nechodtě a buďte doma, citronek, med a čajíček
20. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Jééé na to paní Badová si budu muset zvyknout :sweat_smile: :grinning:

Já to tušila, že by dneska nikam neměl a toho má vzít dneska tchýně ven :sweat_smile: to bude brát jak naschvál :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
A čajíček mi už leze ušima, ale mám na lince uvařený, který trochu chladne, Adýsek taky a ještě v termosce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
Tý jo Luciáši, kdo měl ten nápad s tím dárkem?? :grinning: :grinning: Jinak mám poslat pochvalu od Romči, prý jste fakt vybrali super :grinning: :wink:
20. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
jo upřímně dárek že i něco pošlem napadl fanuš,a co to pošlem napadl mě :grinning:
20. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.