• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no když kojíš nedá se nic jiného...jetště homeopatika, aletomu já nevěřímmoc.....
20. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
No Danuška mi poslala ještě podvazek :wink: Měla jsem ho celý den :dizzy_face: Ale mobil za ním nedržel :sweat_smile: :grinning:
20. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
jo jo vím, ptala se esli ho máš..... :wink: no a fotenky??,aspon pár na ochutnávkuuuuuu
20. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
jo marky símtě byly slipy romeovi??? :grinning: jako nekoukala jsem dovnitř jo...ale jako...přišly mi malé...jako celkově :grinning:
20. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
Fotenky zatím nemám, ale snad mi jich bráška aspoň pár pošle, páč to bud házet na DVD, tak doufám, že to bude brzy :slight_smile:
20. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
jo jo tak hned sem s tím pak jasný.....????
20. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
Luci ještě jsme to nezkoušeli :grinning: nebyl čas :sweat_smile: Včera jsme přijeli vyflusaní a malej padnul až po devátý a já hned s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Neboj, dodám je co nejdřív a taky jsem moc zvědavá :sweat_smile: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
jo tááák tak až vyzkoušíte dejte echo :grinning: :grinning: :grinning: doufáme že budou chutnat
romeo je okej?aby to nechytl
20. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno!
Paní Badová vítám :dizzy_face:
Je fain, že ste si to užili i přez vaši nemoc! A dáreček, že se líbil :grinning: :dizzy_face: :grinning: a taky podvazek držel :grinning:
Brzy se z toho vykřesej a těším se na fotenky :dizzy_face:
20. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Jsem tu zpět :slight_smile: Skočili jsme pro rohlíčky a dali pidi procházku, doma ječel :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už může :grinning:

Luci Romča je okej...sice jsme se včera párkrát líbli kvůli focení, ale jinak jsme se snžili moc nelíbat :sweat_smile: snad to vydrží a nic nechytí :zipper_mouth:

Danuško :dizzy_face: Podvazek držel perfektně...jen jsem si nestihla nějak vzít stranou brášku, aby mi ho vyfotil :frowning2: ale měla jsem ho :grinning: Romča dosvědčí :grinning:
20. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky holky.. předně Markétce přeji do manželství,spousty pohodoy, úspěchů a taky zdraví to patří všude.. Ať jste šťastní a máte se moc rádi až za hrob. :dizzy_face: :dizzy_face: se omlouvám že jsem nemohla být u toho ale taky se moc těším na fotečky... :wink:
20. zář 2009 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo děkuju mockrát :dizzy_face: a neomlouvej se :wink:
20. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Marky to nevadí, hlavně že tam byl :wink: :grinning:
20. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Byl :dizzy_face: :grinning:
20. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Ale povím vám, že jsem fakt ráda, že to mám za sebou :sweat_smile: Byl to blázinec, ale naši byli perfektní hostitelé, jídlo byla výborný, udělali jsme si u tchána bod k dobru, páč jsme mu objednali dia dort :sweat_smile: :grinning: pár much to samo mít muselo, ale celkově úžasný a pomalu mi dochází, co se to včera stalo :sweat_smile: :grinning:
20. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
dobré dopoledne paní Badová :grinning: :grinning:

podle vyprávění a nadšení, to muselo dopadnout dobře a je to super. Ahá tak podvazeček ti fanuška poslala, :grinning: :grinning: no bať to musí být. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vím že jsi tu písala, že jí mocinky děkuješ, ale nevěděla jsem za co, tak už mi to došlo :grinning: :grinning: a snad fotečky budou brzo, se nemůžu dočkat a na fotečky dárku se klepu :grinning: :grinning: :grinning: ale chápu, že to bude až ti bude líp :wink:

jinak u nás noc fajnová, až se divím s tím jakou má malá rýmu, ale jinak je Ok, řekla bych,že líp jak já, tož jsu ráda.
20. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
čuste byla jsme nakoupit a vařim
dneska jsou v plánu okna tak du máčet záclony neb mám jedny......takže na výměnu nejsou.....
tož zdar robotě
20. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Simi bylo to dobrý :slight_smile: a na fotečky se klepu i já, snad budou brzy :dizzy_face:

Luci tady je dneska chladno a já sice mám záclony na výměnu, ale stejně ty co mám hned peru a zase věším zpátky :sweat_smile: aspoň nešpiním další :grinning: Adýsek mi před chvilkou usnul, tak mám klid. Nějak se mi otevírá pusina, tak asi padnu vedle něj, ale jistý to není :sweat_smile:
20. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
http://boty-mustang.cz/cz,product,222270,dmsk,boty,mustang,shoes,6z,c42.html
ty jsou co??? a v obchodě min za dvojnásobek
marky já musím do ložnice aspon jednu koupit neb sem ji šila ručně a dovedeš si představit jak vypadá, takže stávající poletí pak do koše noo.....páč kdybych ji dala na zkrácení tak už je moc krátka
20. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Jsou krásný Luci :dizzy_face:

Jinak já záclony neřeším...do kuchyně jsem jí ještě ani nedala :sweat_smile: Romča tu hraje a furt otevírá okno, akorát by byla ušmudlaná :sweat_smile: Teda já jí tu chci, ale nejsou lidi, znáš to :grinning:
20. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Asi si jdu ohřít jídlo...sice moc hlad nemám, zkrz tu rýmu, ale aspoň se najím v klidu, dokud Adýsek spinká
20. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
marky ty máš žaluzky já ne..a v 1.p to bez záclon by nešlo :grinning:
zrovna jim a půjdu na to....venku je teploučko...nádherné babí léto :dizzy_face: máme tu slavnosti babího ,éta kolotoče, turecký med, srdce z marcipánu...no pajada, akroát zatím žádne vyžití pro nás
20. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
No tak bez žaluzek bych do toho taky nešla :grinning: U nás je dneska zima :confounded: ale to včerejší počasí nám vyšlo krásně :dizzy_face: Bála jsem se, ale fakt super :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
jo tady pral oskar takže hlavně že počásko bylo super.......
20. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
No u našich taky svítilo. Ráno teda foukalo, ale kolem poledního to ustávalo a pak už to jen svítilo a bylo krásně :slight_smile: Ne přímo vedro, ale teplo...prostě příjemně. :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
a co fotečka mamky..teda byla zaúklopvaná at tě vyfotí jak se tváříš na dar-nedar :grinning:
20. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
No fotili když jsem to vyndala, tak určo budou i tyhle fotečky :grinning:
20. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak joooo :grinning: :grinning: :grinning:
mám kuchyn a obývak okna hotové ložnici až se gojgadlo vzbudí...porfčí ven a já tu budu pokračovat
20. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
hola hej už mám skoro vše hotovo jen večer šuflata a vysmýčit linku a hotovo a ještě chci péct štrůdl
20. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.