• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no tak asi udělám jen štrůdl smyýčit budu jindy už sem fakt grogy gor, když si sednu a sedim to už se pak nechche
20. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
čauky tak já jsem dnesk ataky grogy, sem spárovala 3,5hodiny schod, přes dobu kdy Kubík spinkal púak jsem ještě dělala všecko kolem jao jindy no a tedka už josu kluci v postýlkách a uvidím kdy zaberou páč si ještě vyspáruju dlažbu pod krbem.. :wink: ale te je jenom kusek :wink:
20. zář 2009 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojky, tak u nás už se spinká a já půjdu brzy za malým :slight_smile: Jsem ráda že spí, páč jsem hotová :slight_smile: Zítra ráno k doktorkám (mojí a malýho). Jistota je jistota, už kvůli Romčovi :slight_smile: Sice mě konečně přestalo bolet v krku, litry čaje pomáhají, ale nechci nic podcenit, aby se mi to pak nevrátilo a neohrozilo ho to znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
jsem to odeslala nějak dřív :sweat_smile:

Tak jdu popřát dobrou noc a ráno páček :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
brou marky já dnes padám taky dopeču štrůdl, zahustím gulage a jdu do vany, hany s gojgy chrápu
a ráno do rachoty
20. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Luci to už nastupuješ normoš do práce?? :frowning2: Ty jo to to uteklo :astonished: Mě teď mamča posílá už nějaký fotečky, tak se pokusím je pozmenšovat a aspoň nějakou ochutnávku vám dodat :slight_smile: takže spinkat ještě nejdu :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Tak to asi neprojde, páč mi blbne grafickej program :frowning2: Tak se na to zítra podívám a pokusím se s tím něco udělat :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
marky ne ne jedště rychlou ofikoaž příští týden čtvrtek, říjen
20. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
sakra, tak já se podivám večer až noooo
20. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=465839§

Daří se jinak :sweat_smile: dodávám pomalu další, jak mi to chodí :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
tak mi mamča pošle i tu fotku pro vás s tím dárkem :grinning:
20. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Je to tam :grinning: Mizím brou :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
jé marky to je krásnééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt od srdce jde vidět , že jste si to užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
marky dobrou....úplně bych svatbovala takyýýýý
20. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Achooooj

Marky no super!!! Moc vám to všem třem slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
achoj fanuš mámpauzu u superstar ty asi taky co?
20. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Já mám vzhůru dítě a kvůli ucpanýmu nosu nemůže spát :confounded: No snad se brzy zadaří :sweat_smile: Jsem ráda, že se vám líbí, bylo to fakt fajn :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
bobik malý tož usněte brzy marky
20. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Snad jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu se mu v nosíku pohrabat, tak zatím pa :wink:
20. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Doboru Marky ať je Aďulkovi brzy líp :wink:
Luci já mám noťas v obyváku :wink: :grinning:
20. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Včera padnul pak už naštěstí během chvilky a noc ušla :slight_smile: za chvilku frčíme k těm doktorům a pak musím jít do banky, tak se ukážeme později :slight_smile:
21. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
Tak malej má zánět nosohltanu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ke svý jsem se nedostala, páč jsme čekali hodinu, malej se mi tam posrajdil a já zjistila, že nemám plínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme šlirovnou domů, stejně už byl uječenej, totál narvaná čekárna. Do té banky půjdeme po obědě, až se vyspí :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Přeju dobré ránko!

Hlavně zdravíme mladou paní Badovou a přejeme celé rodince hlavně kopec lásky, ať jsou šťastní, zdraví, užívají si společného života a ať se jim splní všechno tak, jak si vysnili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsme na ně myslely s Ančí, ale nefungoval nám net :angry: Jo a hlavně se brzo uzdravte

Jinak jsme ve čtvrtek byly v poradně. Anička už váží 6 kg a měří 61,5 cm :grinning: :grinning: :grinning: Sestřička to popletla, páč jsme měly jít až ve 3 měsících na hexu, ale jelikož Anička splnila všechna kritéria potřebná pro hexu, tak nám ji zrovna píchla. No bobek malý, řvala jak tur, se mi chtělo řvát s ní :cry: :cry: :cry: Čekala jsem, jak to bude zvládat, ale je to moje statečná princezna a naštěstí to u ní nevyvolalo žádné reakce. Jo a ještě jedna novinka - asi budeme mít brzo žuby - spodní dáseňku už má pěkně rozšířenou, slintá jak bernardýnek a ručičkou se pořád mydlí v pusince. No asi to má po mně, páč já jsem měla zuba ve 4 měsících :sweat_smile:

Tak jsem se vykecala a půjdu.
21. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Jo a Markétko, moooooooooooc vám to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Ahoj Lucidku :dizzy_face: Děkujeme mockrát za gratulace, vynasnažíme se, abysme byli šťastní :wink:

Anička je kus ženský :wink: Ale je dobře,že tak krásně roste :dizzy_face: A očkování bude bohužel víc,tak se obrň :frowning2: A se zubama teda spěcháte :sweat_smile:
21. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Luci díky díky :dizzy_face: i když já si v šatech připadala jak slon v porcelánu :sweat_smile:
21. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Proč, náhodou bylas kočanda

No a ty zuby mě taky moc nepotěšily, si Ančí mohla ušetřit pár měsíců. :grinning:
21. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Nám vylezli až někdy v osmém měsíci :sweat_smile: :grinning: No kočanda nevím, ale Romča mi řekl, že jsem krásná a táta mi to opakoval pořád dokolečka :dizzy_face: Bylo to úžasný!! :dizzy_face:
21. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Hlavně že sis to užila - byl to přece tvůj den
21. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
No nic, jdu pracovati, ještě během dne nakouknu. Zatím pá
21. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.