• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Zatím pa pa
21. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Až na to, že mi opravdu bylo mizerně, to dopadlo skvěle :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky
Dnes je pro naši rodinu velice smutný den.... zemřel Romčův bratránek, svěděk a zároveň kamarád :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Podlehl rakovině, nedožitých 30 let :cry:
21. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj Danuško, no fuj, to je ale smutné :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak to nějak zvládněte, myslíme na vás
21. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Danuško to je mi moc líto :cry: :cry: Držte se a myslíme na Vás :pensive:
21. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Hlásím nesnesitelný dítě :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: měl by jít spát, ale místo toho mě štve :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad brzy padne, možná až vyhodím Romea z ložnice od televize. To já bych si servítky nebrala a vyrazila ho hned, ale musím dát ještě Adýsovi nějakou dobu na utahání :sweat_smile:
21. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
ahoj
fanuš ježiši to je hroznééééé fakt hroznééééé držte se...... :pensive:
21. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
AHojky holky,jdu vás jen pozdravit.škola zatím super.O víkošu povím víc.Jsme fakt moc unavená :frowning2: Tak pápá
21. zář 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, je tu někdo?
21. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak dobrou noc
21. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
já dnes padám dámy
zítra lítám zasek celej den :frowning2: vyřizovat druhou část vstupů
21. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak jsme včera v osm už spali oba :sweat_smile: já se probudila před jednou a pak jsem nemohla usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: strašila jsem ještě ve 3:30 :astonished: a v 7budíček :confounded: :grinning: Jdu si odložit a snad někdo dorazí :slight_smile:
22. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
hoja
já vylezla včil z vany za chvilec dorazí švagrovka a bude mě šmikat a pak valím honem vyřizovat
marky takže nif mof spánek co? poo to zalomíš s adikem :wink:
22. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
Čusík, tak to si užij to šmikání, já půjdu taky, hned jak to půjde. A spát s ním půjdu určitě :sweat_smile:
22. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
jo miluju jak se mi někdo hrabe ve vasech a to drbkání a česání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až budu jednou miliardářka, tak budu mít osobní kadeřnici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
Luci tak pak dej vědět :grinning: :grinning: :grinning: My musíme dneska do té banky...včera jsem tam vlezla, vzala si číslo a na něm bylo napsáno, že přede mnou čeká 30klientů!! No to už mě málem omejvali a když po 10minutách čekání se počet lidí zmenšil jen o 6, tak jsme se sbalili a šli pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže tam musím dneska hned po ránu, to nebude těch lidí tolik, jako v poledne :sweat_smile:
22. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
juj ty pořadové čísla jsou maras to nesnášim, i když tě nikdo nepředběhne i s blbým dotazem třeba že.....
22. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
No ono to tam navíc funguje jako info, takže to sé stává často :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
22. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
no dyt...na pikaču.....
hurááá vlasky jjdou dolůůůůů
22. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
Tak si to užij :wink: My se jdeme oblíknout a frčíme, ať to máme za sebou. Jinak jsme s malým zatím doma...zítra jedeme pro oddací list, tak zase uvidím naše a pak až za cca 3 týdny :frowning2: :cry: Ale to budu mít narozky :grinning: Tak zatím páček :slight_smile:
22. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
pá marky :wink: :wink: :wink:
22. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem jak na trní, ondra šel dneska na první lekci plavání ve školičce, já jsem ztrašný stresman a tak se bojím jako blb.. no pro zlepšení nálady si dneska pojedem pro postele do obchodu už jim je dodoali.. no to se bude hezky psinkat horší je, co uděláme s těma starýma postelema.. :confounded: kdo se stím bude tahat..no tobude výkon ale co ybch pro své blaho neudělala..
Dani moc mě to mrzí, držte se.. :pensive:

jo a to je k vzteku, se díváme na nějaké hezké prdítka por mě, jako auta :grinning: no a jak na svinu je v inzerci zveřenjěné ais 10hodina je v čudu.. to je k nas.ání :angry: :zipper_mouth:
22. zář 2009 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky!

Jiři, to jsou příjemné starosti, to zařizování, tak si to užívej :wink:

Jo a už mám nakoupené medaile, takže pokud je Danuško, Simčo a Kačko chcete, tak mi písněte adresy, ju? :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Jo, Lucinko, jsem se chtěla zeptat, jak ty nakupuješ ty nexťácké šatičky :astonished:
22. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Tak jsme zase doma :slight_smile: Malej mi usnul, tak jsem se vrhla na obídek. Sice bych taky spala, ale budu zapékat těstoviny, tak mi apsoň nepoleze do trouby :slight_smile: Doženu to snad večer :sweat_smile:
22. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Já mám taky naplánovaný úklid a snad i žehlení, tak se na to vrhnu :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
čaute
sem fakt grogy a dneska musím požehlit cosik už to padá z koše
Luci beru od jedné paní z MMb co objednává přímo v UK pak si to přiveze rozdělí a pošle, nechce zálohu dopředu, posílá na dobíru, sem tam vemu nové věci :slight_smile:
22. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Tak sleduju, že tu zas čumákuju sama :angry:
22. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
luci sem tu nakukuju dělám hrstkovou polívku a chytámse žehlit víš....
musím stihnout větší celkový uklid do příštího čtvtku, kdy nastupuju, pak času moc nebude
22. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
fanuško jak vám je?
A co renatka????Kačií bylas za ní? nebo domluvila ses????
Paní Badová Vy opět máte áčko
22. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.