• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ahojky lásky, dnesk ase bude krásnš spát hodím pak odkaz na modroustrechu s postýlkou..je parádní... :sweat_smile: bobe spočni , zkus některé prádlo protřídit co se už žehlit nemusí nebo jo a máš klídke, já se jdu omýt a kjukat na dum snů.. :wink:
22. zář 2009 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz
Lucííí, zrovna tebe hledám :grinning:
22. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
jiřo hoooj jo dvoje semišové tepláky se žehlit nemusí :grinning: :sweat_smile:
copak Luci?
jiřooo babooooo jako je mi sutnooo hele příští týden makaám od čt, tak jako se musíme vidět......jasnýýýýý???
22. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Hodlám vylepšit tvůj rodinný rozpočet :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
jo? :astonished: tývado já ti visím mateřinu :grinning: :zipper_mouth:
22. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
no tu mateřinu ti velkoryse přenechám :grinning: :grinning: :grinning: Ale přikúpila bych ještě aj od tebe z mmb, možu? :grinning:
22. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
jéé děkuji :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
takže klidně máš to bez pošty :wink:
jen to poklikej tu věc co cheš
22. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
:grinning: http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3312418&vReferer=

uff luci :dizzy_face: klído píďo, budu doma, prosímtě přijedeš ke mě do house. :grinning: . :grinning: .. já totiž bez auta bych u tebe nebo s tebou dlouho nepobyla atak se můžem trochu zdřístnout, a dáem mladou spát třeba do kočárku an terasu a tak.. snad bude hezky a kdyby ne tak se je kde vyspat... :wink:
22. zář 2009 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz
jo přijedu kdy?????si to nějak zařídím jen čt odpo mám slezinu s babama z rachoty bývalé
jdun ti pošmejdit albiko
22. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
jiřooo ta postel je šupáááá a linka nemá chybu já ti ten barák závidím jako fakt že jo
22. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
no narhni kd ymůžeš.. já se podřídím, tedka sem poeeldní dobou furt doma, a výhledově nikam nejedu.. :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj berušky...
No Luci je nám smutno, dnes tu byli teta se strejdou nám dovezli parte, je to prostě šílený..... takhle mladý lidi by neměli umírat :cry:
ale jank fungujeme při starém
dnes jsem byla u okaře, napsal mi čípky na mykózu :angry: , ptala jsem se ho na Gyno pevaryl a řekl mi že to jsou velice odrbyný léky a že je to vyhození peněz.... Takže na 6 dní utum :stuck_out_tongue_closed_eyes: sviňa svědivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nechala jsem si napsat ještě jeny prášky. No a zeptala sjem se ho, zda bychom jako mohli po vysazení se začít snaži a dostala jsem požehnání :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
jé Dani tak to je super že máte požehnání od Okaře... :grinning:

máš pravdu mladých lidí a dobrých lidí je velká škoda, ale bohužel všechno vyléčí jedině čas.. :pensive:
22. zář 2009 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj Danuško, bobku, vydrž, mám pro tebe medailu :wink:
22. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Lucinko, poslala jsem ti to do pošty, co chcu koupiti, ju?
22. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Teda Jiřinko!!! To je jedním slovem NÁDHERA!!! Máte to moooooc krásný, dofám, že se mi taky jednou poštěstí to vydět na vlastní oči :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Danuško, jistě mi pak oplatíš, jak jsem tajila Anýzku, budu zase pro změnu okousávat monitor já :grinning:
22. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
díky díky díky.. ani nevíte jak se u monitoru červenám.. ale chtělo by to ještě udehnat to hejno much co tu kolem chybí udělat a bude to suepr.. :wink:
22. zář 2009 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz
jiří pátek????
fanuško to je děs chápu, a ke snažení gratulaceee....sem tu píslala, že hany jako druhé aji jooo, ale až bdue lepší doba , já osobně počítám 3-5let max :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
luci téééda :grinning: jasně máš to odloženojdu sepsat IP
22. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jiři, kuchyň kráááásná, ta moje je zatím nedomontovaná, páč se tam ještě čeká na cosi. Jinak v říjnu máme pokládat podlahy, tak budeme zase o krůček blíž :dizzy_face:
Lucidku jé to je milé děkuji už se na ni těším :wink:
lucinko já se moc těším na to vše zařizování doufám že se budeš dostatečně chlubit... jinak máš krásnou princezničku dneska jsem koukala do alba..

Luciášku a který pátek máš na mysli :grinning:
22. zář 2009 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz
Lucí, tak to gratuluju, se ti konečně podařilo Hanyho zpracovat, co :wink:

Bych ty prachy zítra odeslala, tak je snad budeš mít v pátek na účtíčku :grinning:
22. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
hodila jsem do alba sedláka - aliaz jak se žije dětem z města na vesnici :grinning:
22. zář 2009 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz
jiřooooo si mě zasklila pátek vyhovuje?????kupim vínečko :grinning:
lucí pošli adresu
fanuš bude machrovat s medailí jo?
22. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Lucidku taky se těším na fotečky :wink: a s mimísem tajnosti dělat nebudu, já to neumím :sweat_smile: , typovačka bude pouze do plodové vody :sweat_smile: :grinning: :wink:
22. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
haha nezasklikla..čítej víš.. sem ti psala v 20.22 :grinning:
22. zář 2009 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz
luci chceš tu být na noc??
22. zář 2009 ve 20:26  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.