• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
5 fakt ne.. to bych dneska asi nemohla chodit... hezké 2 :grinning:
23. zář 2009 v 07:50  •  3 děti  • Odpověz
tak to je taky dobrý...lepší jak nic :grinning:
23. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
jo pro mě akorát.. :wink:
23. zář 2009 v 07:52  •  3 děti  • Odpověz
no jdu do vany a na hořínka :grinning:
23. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Tak já nic, páč mladej padnul až ve 23!!hod :rolling_eyes: Byl hodňoučkej, o tom žádná, ale já málem padla dřív jak on :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže na nějaký hrátky mi ani nezbyly myšlenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Já netuším, kdy my se k tomu dostaneme :sweat_smile: Po obědě dneska jedeme pro ten oddací list a k našim pro věci, a jelikož mladej vstával až v 8, tak počítám, že usne až v autě, tudíž když se na nás usměje štěstí, tak se vrzneme večer :sweat_smile:

Luci to vy jako takhle i když je gojgy vzhůru, nebo jen když spí?? :sweat_smile:
23. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno!
A je to tůůůůů :grinning:má první desítka :dizzy_face:
Jen co skončej ranní pohádky pojedeme s Adámkem zařídit kytičky na pohřeb.
Des má být opravdu hezky, asi poslední den, že

Jiři tak tojste si užili :wink: , hlavně, že postýlka vám vyhovuje :grinning:

Luci ty jsi se navnadila :grinning:
23. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
tývado babýýýýý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: co to je?????
jsme doma jdem papat koupat a uspávat púak mám to košisko ze včera
luci balíček dnes poslán, radši jsem to pojistila
23. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
no fanuš ani nepíše bo má pěkne číslo :grinning:
23. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
žehlim a nakukuju a tu nikdo....
23. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Hola hej :slight_smile: Tak dopo nějak nebyl čas sem nakukovat, páč Adýsek měl zase akční náladičku :sweat_smile: a poo jsme jeli k těm našim pro oddací list. Tož holky, mám to černé na bílém, že jsem Badová!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: Aďulka naštěstí cestu tam prospal, páč cestování v poslední době nemusí, nesnáší být připoutaný, takže umí cestu pěkně "zpříjemnit" :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u našich super :dizzy_face: Hrál si na písku, seděli jsme venku, popíjeli kávičku, pak přijel brácha, ale ten zase mizel a pak dorazili naši :dizzy_face: Jsem ráda, že jsem je viděla. Dovezla jsem si domů zapomenuté věci a taky kytku, kterou si chci usušit, Romčova korzáž už se suší :slight_smile:

JInak jsme se dostali k bonbonkům :dizzy_face: :grinning: A dobrý :grinning: :grinning:

Chtěla jsem jít v pondělí vyřizovat občanky, ale dozvěděla jsem se (co jsem doma, tak vím houby :sweat_smile:) že je státní svátek :grinning: Tpž až ve středu :sweat_smile: :grinning: Ale zítra frčíme do práce ohlásit změnu jména a stavu :sweat_smile: a zbytek nechám až na ten příští týden. Občanka, řidičák i socka s rodičákem jsou v jedný budově, tak to bude v klidu :slight_smile: ještě musím na pojišťovnu, což je samo na druhém konci města :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nedá se svítít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
hoja marky jo a padly všechny bonbonky? :grinning:
Ty doklady je pěkný opruz u nás to v jedný budově není to je teprv mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Luci nepadly, to se sežrat nedá :grinning: :grinning: A na doklady se docela těším, jen se musím nechat vyfotit a na to se teda netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes: nesnáším to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsem si dovezla DVD s těma fotkama a jsou skvělý :dizzy_face: Můj ksicht teda tak skvělý není :grinning: ale fotky se moc povedly. Podívám se na to ale až zítra, dneska už pofrčím spinkat, jsem hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
jo marky budu se těšit na foto
jinak já se byla fotit dnes na vizitku a rovnou i na OP jelikož si chci nechat zapsat sáru do OP, kdybychom jeli do polska atd...ať ji tam mám...a fotografka...paní mámedvojitou bradičku taže teď se nakloňte doúředu, povysunte čelist...no tragedie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Noc tragedie :stuck_out_tongue_closed_eyes: poslední dvě jak kdyby trápili Adýska noční můry :frowning2: strašně sebou hází, béká ze spaní :frowning2: děsný :frowning2: Dneska poo fakt padnu s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zs chviličku frčíme do té práce a vůbec netuším, co k obědu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jako fakt netuším :zipper_mouth:
24. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Hola dámy. Tak se jdu nahlásit. Včera u homeopata dobré, až na to, že jsem byla objednaná na deset (museli jsme vyjet už v půl deváté :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a přišla jsem na řadu až ve 12. Manžel jezdil s malou kolem a já jsem jenom trnula, kdy začne békat hlady neb papala v šest, chtěla jsem jí dát ještě v 8 než vyjedeme a nechtěla. Ale vydržela dlouho kočička moje, do těch dvanácti, tak jsem jí dala trochu cucnout a pak se dojedla, až jsem se vrátila z ordinace. No mám dvě skleničky s homeopatikama, stálo mě to tisícku a za měsíc mám přijet na kontrolu, tož uvidíme.

Jinak Lucinko, moc děkuju za balíček, už se s Aničkou těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Budu přes den nakukovat, ale dnes budu mít žehlící a uklízecí den :rolling_eyes: .

Tož zatím páááááááá.
24. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
ahojky holky.. no dneska bych mohla žehlit taky.. jenom se mi fakticky chce.. :unamused: možná to jenom přeskládám.. a bude to, tadyk se často pere, páč jsoukluci hned jak hovádka :grinning: a já taky... :sweat_smile: takže nemá moc smysl to prádlo ejště žehlit..
Luci zítra te čekám dej pak vědět.. jo a to musel být bomba zážitek ve fotolabu :astonished: :grinning:
24. zář 2009 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz
hojáá
jiřo zítra uvidím prej se má podepsat kupní smlouva ale během dneška mi budou volat, tak ti hned písnu
gojgule vstávala v půl6 klasika ale blbla a pak sem vstávala před 9 :grinning:
24. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
jdu si dát cafe sem nějaký vykolejená
24. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
dneska budu dělat špatety a hrstkovou polívku už mám zevčera takže oběd rychlovka, odpo jdem s holkama posedět do cukrošky tak bude fajn den
24. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Baf!Zase nikde ni noha :angry:
24. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
já nakukuju trochu to tu fackuju
24. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Ahojky, jsme doma :slight_smile: Ale cestu jsem si udělala zbytečnou, páč vedení není v práci, tak tam za 2 týdny musím znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale neva, nějak to přežiju :sweat_smile: Ještě pořád netuším, co bude k obědu, ale jelikož Romeo ještě chrápe, tak to zase tak rychle řešit nemusím :sweat_smile:
24. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
marky a tos tam nemohla nechat třeba na mzdovce...Kopii????chudáku se zas budeš štráchat
24. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Luci je to malá firma, mzdovka je šéfka :sweat_smile:
24. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
ahá takže nif
dneska je celkem chladno se začínám těšit na zimu
24. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Luci fakt nic no :grinning: Šéfka dělá všechno :slight_smile:

U nás je dneska chladněji, ale příjemně :slight_smile: Byla to fajne procházka :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Zkoumám, jak mám splašit to next oblečení :frowning2: Potřebuju to totiž na tu svatbu :angry:
24. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
luci nové asi těžko leda že by někdo prodával
24. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.