• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jéžíš, díky Lucinko, jsi poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Asi se na to mmb zaregistruju, ale nějak jsem ještě přesně nepřišla na to vyhledávání. Budu to muset naštudovat.
24. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
hele levý sloupec je kolonka nové zboží, pak použité zboží a pak použité i nové, na to klikneš objeví se tabulka a zadáš velikosti značku a třeba text jako bílé, nebo kabátek, nebo slavnostní a ono to najde vše :wink:
24. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Tak jsem si umyla hromadu nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a až mlaďas půjde spinkat, tak tu musím poklidit. Všude samý prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale z poloviny je to vina i mladýho, páč ten má úchylku a s tím oblečením tu pochoduje po bytě a tahá ho za sebou :grinning: A k obědu po dohodě s manželem (to zní krásně :dizzy_face: :grinning:) budou brambory a opečeme k tomu buřtíky :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
marky takže bez práce....a prádlo nezávidím já tu měla včera doslova výbuch , ale už je to okej
24. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Holky nemáte někdo recept na rajskou polívku, ale z rajčat?? dostali jsme je a já mám chuť a polívku, sle všude je jen z konzervy a podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
No prádlo jen uklidit, ale ani na to nejsou lidi :sweat_smile: :grinning:
24. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Lucinko, díííky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
S takovou se k tomu žehlení dnes asi nedostanu :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
markydělá se tak že rajčata spaříš horkou vodou, vroucí, necháš je chvíli v tom, a pak oloupeš ze šlupky, a pomixuješ a máš ten základ, pak přidáš vodu cukr skořici a magi a sůl, do toho bud rýže nebo těstovinky
24. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Lucinko děkuju :dizzy_face: Zítra se na to vrhnu :wink: už se moc těším, fakt mám chuť :slight_smile: A tu rýži nebo těstoviny nechám uvařit v tom, nebo už je tam dávám uvařené??
24. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
marky zvlášt vařit..a pak do hotového oslazeného a dochuceného přidat :wink:
Jo mám moooc pozdravovat od renatky, Kubík má treploty po priorixu, anička byla moooc krásná na hodech :dizzy_face:
24. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Luci tak Renatku pozdravuj :slight_smile: Já se s ní taky musím spojit a poslat aspoň pár foteček :slight_smile: Snad bude Kubík brzy v pohodě a věřím, že Anička byla nádherná :dizzy_face:
24. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Na chvíli se loučím, jdu na ten bordel...mladej si hraje se starým, tak mám volnou chvilku :grinning:
24. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
A kdy se Renatka ukáže? Už tu nebyla od Kuvajtu napadéní :unamused:
24. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
jj pozdravim
luci nevíám sama, ale jsem ráda za nějaký kontakt....
24. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Luci, prosím Tě, ty next botky byly 6-12 měsíců oboje? Už si to nepamatuju. Abych věděla, jakou velikost přikoupit :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
luci jo oboje
ale maj stélku 12cm ciž je dost sára by je měla i ted ale už capká :wink:
24. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Hoooooj kočeny!
Taky zdravím Renatku :dizzy_face: a dětem posílám hubana :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Hooooj kočko!

Luci, díky za info :wink:

Tak jsem Aničce přetřídila věci, které jsem měla půjčené, ať je můžu vrátit, poobědvám, pak popapá Anička a půjdu pokračovat
24. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
AHojky holky,tak už jen zítra a mám zase relativní klid.Ale budus e muset učit i doma. Ale jinak v poho,v našem modulu jsem jediná holka,ale holek je tma dost,jen né vše máme společně. JInak je to tam samá zelená.Ale tka uniformy klukům sluší což o to :slight_smile: Po víkendu už tu s váma budu. Tak pápá
24. zář 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
kačí a cože to studuješ????? :astonished:
24. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Luci loistiku na vojenské,ale civilně a jsme spojení
24. zář 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
týjovojanda :grinning:
24. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak u nás už se spinká :slight_smile: Dneska mě poprvé nasral manžel :rolling_eyes: Malej na něj pořád dotíral, mrcasil se mu kolem počítače a já hlídala, aby nic neudělal, ale jen aby upoutal jeho pozornost a vzal si ho, a on po chvilce zareagoval a zvýšeným hlasem mu řekl, že ho nechce, že zlobí. Holky do mě vjel vztek, páč malej začal brečet :frowning2: tak jsem ho sbalila a šli jsme vedle. Během chvilky usnul, ale mě vztek teda nepřešel :angry: Taky jsem to Romeovi hned vmetla, ať si laskavě dává bacha na tlamu, když neví :angry: že malej chtěl jen k němu a snažil se upoutat pozornost...ne přímo, že by zlobil, ale šťouchal do kabelu od sluchátek, občas píchnul do počítače a tak...prostě jen blbůstky, aby si jako všimnul. :frowning2: Fakt magor, co jinýho říct. :confounded:

No nic, dojím chlebík a jdu na telku. Dneska nemám chuť tu vedle něj ani sedět a čučet do noťase...jsem vytočená :rolling_eyes: Brou berušky :slight_smile:
24. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
marky no.....tak brou noc....
24. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Jsem tu ještě :grinning: nakonec jsem se zakecala s mamčou a na MMB hledám věci pro Adýse na zimu :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
hoja taky načuhuju :grinning:
24. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
No nic, dneska už fakt mizím :slight_smile: Dobrou a zítra ahojky :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
já eče nakukuju za chvilu to zabalim zítra jedu k jiře na celý den se nasáčkuju
24. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Já popiju cafíčko a pojedeme na nákup dolů do Penny, hlavně pronějaký masíčko :slight_smile: Sice nevím, co udělám, ale asi nějaký přírodní plátky :sweat_smile: Noc půl napůl :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to brzy skončí :zipper_mouth:
25. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.