• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dobré ráno!
Já mám navařeno ze včerejška -slepici na paprice (ona to není slepice ale králík,ale to nikdo nepoznal :grinning: ) Ona tchýňka a Romča ho nejedí :grinning:

Luci pozdravuj Jiřinku a hlavně hodně foťte a užijte si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
čauky.. už se těším na Luci, ale přijede až odpoledne má něco nečekaného tak odpolko je snad brzy tady.. :sweat_smile: já gruntuju, vytírám a na oběd to vidím asi na guláša :grinning:
25. zář 2009 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz
Včera jsem ostříhala Adámka.... nejdřív jsem chtěla jít ke kadeřnici, ale nakonec jsem to zmákla sama.... jen jsem mu to zkrátila, ale v zádu to má nechný ty lokýnky :wink: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky Jiři! Tak to zdokundamentujte :wink: :grinning:
25. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
jasně Dani, taky jsem tak z prvu stříhala ale pak už vypadal skoro jako s účesem zvaným indiánská deka..tak jsem mu to vzala všecko a světe div se někdy se mu to zvlní :wink:
25. zář 2009 v 08:54  •  3 děti  • Odpověz
Kubik má taky dvojnásobně víc vlásků než Adík :wink: .Myslím, že Kubík bude mít pořád vlnité vlásky, má mít po kom :wink: .
25. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
jdem se ukázat dolů tcháňatům :grinning: :wink:
25. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
hoja včilek sem došla z obchodu
dpjde otec opět nemá co jíst takže neplánovaně čekám až dpojde pro jídlo
noc na pikaču
gojgyspala ale já ve 4 už nezabrala, pak v 6 hanymu zvoní budík (už asi 3m a není schopný to vypnout) a v 8 kdy sme zabíraly obě nějaký kokot začal vrtat :confounded:
sem kupila k jiři fajné vinečko si dáme odpo do nosa :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
luci tak fajn,ale právě plánuji co s dětma vidím to tak že malou převleču do eráru a půjdou na písek , bo co doma a dkyž nebou na písku tak tadyk moc trávičky není tak at se neumaže.. :wink: a nebo ji kdyžtka cosik vezmi aspon jedny tepláčky at není jako čunátko :grinning:
25. zář 2009 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz
jiřo nabaleno :wink: můžem špinit :slight_smile:
jp gojgy ráno si vzala panenku s flaškou položila si ji na klín a dávala jí pít a u toho mlaskala jako na konika jazyk o patro.....no krásauplně se mi chtělo bečet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šikulka moje
25. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
že by přivolávala sestřičku :dizzy_face:
25. zář 2009 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz
no jiořo to asi ne :grinning: :grinning: :grinning:
jo pojedu 49 bo hany jede na ryby zpátky to taky jezdítakže pohoda
25. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
ok a v kolik??
já bych te sla i čakt ale obávám se že bude kubík spát.. :wink: jde spát cca v 11,30 a vstává kolem 15h :sweat_smile:
25. zář 2009 v 10:26  •  3 děti  • Odpověz
no divej gojgy de spáít hned poo takže v půl 12 usnme hned spí cca 1-1,5h takže tě prozvoním až vyjedu jo a tak mě naved od zastávky já dojdu
25. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
ok možná že se pak můžem projít do školky,ale to možná ! páč je to trochu daleko, a je tam veelký kopec :grinning: a to já nerada..

jo jak budeš v busíku tak tě navedu,ael v postatě jak vystpoupíš na zastávce tak uvidíš velkou louku a je tam udělaný chodníček(teď nevím zda je z panelů nebo jak) no a ty se dáš po tom chodníčku, ten tě navede tak že obejdeš barumku-zezadu no a pak se dáš přímo rovně do kopečka a na kopečku bydlím já... :grinning:
25. zář 2009 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz
jo sjedu to tou svou herkou?kočík bude až v sobotu 3.10
25. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
jakou herkou?? myslíš spídákem.. jasnačka to zase není tak hrozná cesta ale zámkovka to taky není :grinning:
25. zář 2009 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz
speeda nemám tím graco :wink: no nějak to zmknem
25. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
aha to zvládneš aji tim grakoušem..
25. zář 2009 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz
Holky užijte si to!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
díky DAni doufám že nám to děti dovolí :wink: no jinak sem hodila na modrou střechu fotky naší zahrádky.. chcete je vidět.. jak je uvidí Luca tak se beztak rozmyslí že zůstanou doma :sweat_smile: :grinning:
25. zář 2009 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz
No jasně! Ukááááž!
25. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak jsem tam jukla! Nooo až to bude hotové, bude to dům snů!!!!
Jinak složení kuchyně máme Jiři naprosto stejné :wink: :grinning: Lenice, linka, sporák, linka, roh, dřez :grinning:
25. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Hola, jen se jdu pochlubit, že nám dneska vylezly další 2zuby :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě čekáme na 4, tak snad to bude rychlý :dizzy_face: Víc napíšu večer, až usne, neb mi sem strká ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoijky tak kuci už jsou v posteli ale nespinkají koukají na večernajze.. Lucinka už je asi taky doma.. dala jsem fotečky stihli jsme vyfotit jenom 2 a to tu druhou fotil Ondra :grinning: ale jsou docela hezkéé
25. zář 2009 v 18:53  •  3 děti  • Odpověz
25. zář 2009 v 18:53  •  3 děti  • Odpověz
No děvčátka je vidět, e jste si to užily!!! :dizzy_face:
Luci kde je ofinka? :confused:
25. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooooooj,tak mám školu za sbeou,ale teď mi teprve začne učení.......ale dneska nám s Tomem není dobře,tka půjdu brzo do pelechu!!Ale už s emoc těším až tu budu s váma
25. zář 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
čágos lidi
vzkaz od LUci:
nejde mi net, totál havárie, že zdravím a nejde mi net a chce se mi kecáát nemůžu kuva fix sakra práce,v telce hokej a tu nula nula prd, a š.kat se mi nesce.. ach jo to je vopruz, stavím se zítra kdyby to šlo.. :sweat_smile: .............
od Luci :grinning: :grinning:

a ode mě jdu si asi líhnout, sice jsem dneska skoro nic nedělal ale nic není lepšího než slastný spánek a nejlíp po milování to by šlo :grinning: :dizzy_face: :zipper_mouth: :grinning:
25. zář 2009 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz
tož babky net ide a nejde to je mazec ale fachá icq mazec co?????
tahle stránka se mi načítala 12min :angry: nechápuuuuuuuuuuu
fanuš ofinu mám přehazovací jde dát za ucho a sem tam padá do čela,klasiku jako dle hrnce nemájem :wink:
25. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.