• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Bré ránko :slight_smile: Noc opět půl napůl, snad se to časem zlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: si přeju nějak často :sweat_smile: Dneska nevařím, jsme pozvaní na obalovaný květáček, tak pohoda. Navíc uvažuju, že kluky vyšlu samotné a poklidím, tak uvidíme :slight_smile: ještě jsem se nerozhodla :grinning:
26. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
čus bus
mám pomalý net, prej kajsi překopli kábl :angry:
gojgyna od 2 do půl4 sebou házela jak pytel brambor....jako fakt sem fresh
poslední pěkný víkoš tak si ho děvčata užijte
já teprve něco musím vymyslet
26. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Tak jsme se vrátili z krámu, je tam zima jak v Rusku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci to s tím házením mám taky, ale u nás too trvá celou noc a už několik nocí :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc k tomu kňourá a pobékává :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt super :confounded:
26. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
jo přesně béká v polospánku.....
kosa je aj tu brrr ale jasno...bude pěkně odpoo :wink:
26. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
No tady je taky jasno, ale teď mií šla pára od pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak takovýhle noci už máme asi týden, ale fakt celý :confounded: max vydrží v klidu tak 1,5hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň že už vylezly ty dva zuby...ještě ty 4 na cestě a snad bude chvilku klid :sweat_smile:
26. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
no celý týden maras a spí s tebou???Možná je to tím, Sára když je semnou spaní je na pikaču jinak oká
26. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Teď už spí většinou ve své ale je to úplně to samý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
jo? u nás blbě spí jen senou takže spí ve svý a sem tam totok udělá hnus fakt sem jak převálcovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky holky,my noc super a hlavně jsem ráno nikam nemusela :dizzy_face:

my plány taky moc nemáme,jen dneska jedem ke známým
26. zář 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Kačí :slight_smile: Já uvidím jen s tím úklidem :slight_smile: jinak nic neřeším :slight_smile:

Luci jemu je šumák kde leží, prostě spí mizerně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Jo taky pak zbytek víkendu vidím na procházky a tak
26. zář 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky! No u nás noc pohoda jako vždy, ťuk, ťuk :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Lucinko děkuju za balíček - je to moooc pěkné. To už je Sárinka tak velká? Hrozně to letí, co? Akorát jsem čučela, jak mi ten balíček přivezli. Člověk pošle pojištěný balík, aby měl jistotu, že dorazí v pořádku a pošta ho přivezla, nechala před vchodovými dveřmi, ani se neobtěžovali zvonit, natož aby chtěli podepsat převzetí a odjeli do háje. Hlavně že poštovné stojí majlant :angry: :angry: :angry:

Tak si užijte víkend. Zatím pá.
26. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Lucií tý vado.......tak to...se podívam co píšou na čp na sledování zásilky....to sou smradi sem to radši pojistila a oni tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
há tak mě to píše že je zásilka přepravována k dodací poště.
Tož to bychom mohli nahlíásit jako ztracený balík :grinning: :grinning: :grinning: svině jedny
26. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
TAk to je drsný holky,to fakt nahlaště jako ztracenej balík a ještě vám djaí penízky
26. zář 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak u nás se spinká a nějaký kokot tu furt vrtá...naštěstí je to někde kousíček dál,ale slyšet to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: Adýs díky bohu nereaguje, ale jestli mi ho vzbudí, tak se naseru :angry:

Ať žije česká pošta :grinning: Ale naštěstí se nic nestalo a dorazil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
my taky chrníme
pojím a jdu padnout pak půjdem na pochajdu
26. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Já budu jíst až se mlaďas probudí :sweat_smile: ale hlad ani nemám, měla jsem svačinku :wink: Ležet se mi nějak nechce, tak se juknu po MMB po nějakých těch zimních věcech :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
tož kukej pak se pochlub
26. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
No zatím mám vybranou jen bundu a nic víc tam nejni :stuck_out_tongue_closed_eyes: čepice stejně musím koupit osobně a oteplovačky tam žádné hezké nemají a kombinézu nechci, i když asi u ní nakonec skončíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26644827&tab=2

Tuhle bundu jsem si vyhlídla, mám ji i s požehnáním :grinning:
26. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Neba mě to :grinning: Nic tam nejni, takže naklušu někam do krámu, popadnu to první co mi přijde pod ruku a je to :grinning:
26. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
marky to jo já taky ted kukala vše vyporodané :astonished: :astonished: :astonished: no atim mám čas tak uvidíme
26. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
No moc času už není, ono se fakt třeba dneska udělalo zima a mlaďas na to moc oblečený není :sweat_smile: Má jen jedny punčocháče :sweat_smile: bodýčka s dlouhým sice má, ale musíme koupit i bundu na podzim, nějaký teplejší kalhoty a hlavně boty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Má sice dva flaušový kabátky, ale ty už má jen jako nouzi, rukávy ťip ťop na dýlku :sweat_smile:
26. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
A taky koupit čepice, z těch co má už mu lezou uši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
jo marky to je darda...já už mám naštěstí zásoby
punčochy, bodyna svetry mikiny naštěstí,je to mazec
26. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Punčošky stačí tak 3, bodyna mu zatím stačí, ale koupím taky tak 2-3 do zásoby, mikči a svetříky tu nějajký jsou, ale je potřeba něco na ten vršek...kalhoty (má jen rifle, a já chci něco zateplenýho) a bundu na podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes: no prachy jen poletí :confounded:
26. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jo taky musím malého oblect..hlavně pak na zimu bundu boty atd..a ještě nějaké zateplené kalhoty
26. zář 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj lidičky, Tom byl zelé 4 dny ve školce a potom jsem měla patálie s mojí a jeho angínou. Do toho marodí Pavla.
Tak tu ani na netu nejsem či v 10 večer a to vy spíte. Ted uspávám Pavlu a tak číhám co tu tvoříte. Nakupování to mě baví a proto již mám vše. Včera jsem dokoupila Tomovi boty na zimu a mám vše. A už koukám na zimu na příští rok do zásoby, Tož už jsem ulovila pro Pavlu kombinézu .
Jinak stavíme jako čerti.
26. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.