• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
vy mě serete..neříkejte mi to bo sežeru aji to dřívko z nanuka :grinning:

me se zase líbí hodně Simči obličejík..super.. :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz
no nic, jsme se pochválili :grinning: kdo jiný by to taky udělal, že jo? Já jdu krmit draka a půjde chrnět a já si konečně zahraju Simíky :grinning:
19. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
tak báj Reni.. jo nikdo to za nás neudělá :grinning:
19. čer 2009 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz
jo jo já bych se obměnila kozy od jířy, hubu vymlátit, vlasy si teda nechám, a zbytek no...renatčin pas chci tož to by bylo penez..ale co hlavně že jhsme neporodila mozek no ne???? :grinning:
19. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
ne to bych ti fakt luci nepřála lepší už pevnější silikonky.. :grinning:
19. čer 2009 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz
holky tak tak pochvalme se, nažerme se to nám nikdo nevezme :grinning: :grinning: :grinning: a o Renčiným pasu ani nesním, když vidím tu galuzku když si sednu :grinning: :grinning: :grinning: no co a taky žiju
19. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
cože jiří - můj ksicht - to bych tě přála vidět mě po ránu, bys vysklila zrcadlo :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
no silikony..sice drží..ale víš jak..... tě náhodou kamion přejede a zbydou dva váčky :grinning:
19. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
simi ty máš super plet jak prdelka...mě se udělaly tři mega jeble..ty co nejdou vymáčnout a mám jedeu u ucha druhý na lícu a třetí jak je krk, ucho a dolní čelist takže nic oproti kosti a nejde to vymáčknout..to je pak lahoda :angry: :angry: :angry:
19. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
uff to je humor realistko :grinning: Luci

Simi já mám galuzky 2.. a taky ziju.. jsem to ale zvíře :grinning: jo jako je hezky simetrický, hezké zuby a takový ten typ co mluví z tváře.. (já ti nevím ale nekdy se mi to u nekoho stane a pak to tak citím).. :grinning: mě se líbila postavička od Lenči :wink: aji vlasy :wink:
19. čer 2009 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz
Luci - tak na tohle já fakt netrpím, což štve manžela občas by si do mě dloubnul a nemá do čeho :grinning: :grinning: :grinning:

jebáky nezávidím, nic příjemnýho

holky nemáte nějakej bezva typ na výlet kam s prckem ? i s taťkou zároveň? něco kde se vám líbilo?

přemýšlím co s načatým víkendem a kam bych tu svojí milovanou rodinku vytáhla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jako překvápko

typy sem prosím
19. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jiří - díky se červenám. Občas umím z tváře mluvit dost dokonale a to za sebou manžel rychle zabouchává dveře :grinning: :grinning: :grinning: výraz semetriky občas neskryju :grinning: :grinning: né si dělám srandu tož to musí být
19. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
ha řve mi postýlka.. :grinning: tak já jdu luci napis co a jak kdyztak fuknu na rychlovku do obchod a možná na kavino k tchýnce jako zmoknout bych taky nechtela..
19. čer 2009 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz
jako každá Simi :grinning:
19. čer 2009 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz
simi tady je arbpretum Nový dvůr, nádherná botanická zahrada i se zvířatama a cizokrajnýma rostlinama, se zámečkem a restaurací...ale to máte daleko
19. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Luci myslís v Opavě
19. čer 2009 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz
http://www.detskeboty.cz/essi-3040-c-lila.htm

ty jsou lkrááásnéééé

jj Jiři myslím, chystáme se tam v létě na celý den....
19. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky, nikdo není ošklivý, co jsem vás poznala tak každá máte něco - Danča má krásný vlasy a štíhlé nohy, LJd - nemluvím kočka celá, Lůca krásný vlasy správnej smích, Renča - bezva obličej dobrej sestřih, Jířa - milá a sympatická od pohledu. O pasu nepíšu - se.e mě :grinning: :grinning: no prostě každá máme své plusy a mínusy.
19. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
jo asi sem úchyl...ale pokdu bude super cena objednám si lil asporták..ne teda konstrukci jen sedačku s košíkem na speeda......budu mít fialovej a červenej.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
to mám fakt z ruky něco dalšího nemáte?
19. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
jo mínusy :grinning: ale co hlavně že žijem né..nemůžem být modelíny :grinning:
19. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Simi tak k tobě.. ty máš hezký obličej to už sem napsala , sikovnou psotavicku, taky tak akorát..

Renulk moje oblíbená :dizzy_face: je od pohledu simpatická, jmorava z ní přímo sálá a tojá móžu :sweat_smile: postavička tak akorát vzhledme k 2detem..že to už jaksi není jako dávno.. :grinning: viď :sweat_smile: to stené platí pro mě..

a žížala Marta :grinning:
19. čer 2009 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz
Simi...ee nevím tak daleko já nekůkám....
19. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
zkus kuknout na stránky vašěho města třeba se pořádá nejaká akce skrz město,nebo u nás je časopis(i na netu)Ostrava a tak se dá zadat tipi a víkend.. :wink:
19. čer 2009 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz
postýlka utichla..asi to mladej jste zalomil :wink:
19. čer 2009 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz
tipi :grinning: meli být tipy :grinning:
19. čer 2009 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz
gojgy spí od 12h
19. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
kubik od 10,30 :wink:
19. čer 2009 ve 12:46  •  3 děti  • Odpověz
jo ináš si úchyl Luci :grinning:
19. čer 2009 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz
neser jiřule jo.....
kuva zas mi to pomalu načítá to je zas tím počasím nebo co.....
19. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.