• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
hoj holky dneska žehlendo a na nově je super program až do půlnoci, takže sem tam nakouknu
Mareti, tož se brzo uzdravte a pak ukaž fotenky
Jířa na brutál barák nádherný, dole to má velké jak náš byt...to by se mi líbilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Tak se taky hlásím :slight_smile: Přes poledne malej spinkal, pak jsme šli na oběd. Musela jsem taky, neb jsem si vzpomněla, že Romča pojede s tátou k tetě dělat podlahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsme se najedli, oni odjeli a my byli s Adým doma :slight_smile: Počasí bylo všelijaký...přes okno krásně, na sluníčku to taky šlo, ale ve stínu zima jak prase, tak jsem to neriskovala a nikam jsme nešli. Adýsek stále chrchlá a rýmuje, tak nás den navíc doma nezabije :slight_smile: DOma jsme si hráli a dokonce se naučil slejzat z postele :dizzy_face: S mojí pomocí vylejzal a hned se sunul zase dolů :dizzy_face: jak když se plazil dozadu na zemi, tak vysunul nožičky, ručičkama se odsunul a hopsnul na zem :dizzy_face: vždycky jsem mu zatleskala a on si taky tleskal a hned zase nahoru a dolů :dizzy_face: normoš jsem byla neskutečně pyšná :dizzy_face: :sweat_smile: Jak se vrátil Romča, tak už to samo neukázal :grinning: ale on ukáže :grinning: Teď už spinká a já půjdu dneska taky brzy, jsem nějaká utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad bude noc lepší, i když v tom doufám každý večer před spaním a ono furt nic :grinning: koukala jsem dneska zase do pusinky a dole má na čtyřkách neskutečný boule a nahoře na trojkách taky, tak ještě tyhle a snad se vyspíme :sweat_smile: Tož brou berušky a ráno ahojky :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
holky banka 5500? nevíte co to je????která?
26. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
raifka.. zlatíčko :wink:
27. zář 2009 v 07:40  •  3 děti  • Odpověz
a inak krásnou neděli, jájdu poklidit v kuchyni je tam výbuch včera jsem seděli a grilovali, takže super a pak večer se mi už nechtělo.. dneska to vidím na sekanou z pekárny,zelí a br.knedlík..to bude žrádýlko :grinning:
27. zář 2009 v 07:42  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Noc šílená. Sice nejdřív spal Adýsek krásně, ale v 1:45 se probral a měl vyspáno :stuck_out_tongue_closed_eyes:byl zlatej, vysmátej, ale stejně jsem měla chuť mu zakroutit krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No usnul až ve 3:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budíček po 7.hodině :angry: Hajtra malá :angry: :grinning:

K obědu nevím co bude, ale já to dneska asi už fakt zabalím a budu doma uklízet, ale ještě to stále není na 100% :grinning:
27. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
hojá jiřo díkec
já dělám vepřové výpečky s rýží, sme vstávali v 9.15 :grinning:
marky to není provokace
klasika jako v 6 na sunar, pak poskáákala v postýlce a padla :grinning:
27. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Luci ale vy běžně vstáváte v době, kdy my nevíme ještě o světě, tak vám to jedno dlouhý spaní odpustím :grinning: :grinning: Počítám, že brzy padne...šudlá se jak blázen, ale poblíž postele řádí :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě se ani nijak spát nechce, jen jsem nějaká otrávená :stuck_out_tongue_closed_eyes: A byli jsme nakoupit a dali si procházku...no stačilo, mlaďas zase chrčí jak blázen :confounded:
27. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
marky a nemáte asi atb že,,
no je důležitý jestli má chrchlivý kašel to vykašlat a bude klid, na tou sou expektorans a mukolytika a když je suchý drážidvý tak antitusika
27. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
jiřo a kod 2700??????banky myslim
27. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Jsem si právě hodinku s Adým dáchla, on ještě spinká :sweat_smile: :dizzy_face: čekáme až se probudí a půjdeme na ten oběd :slight_smile:

Luci atb nemá...nejdřív měl takový jakoby dráždivý chrchlák uvnitř...prostě to rvalo uši :frowning2: dávám kapky a už má jakoby chrchlák na vykašlávání, ale on na to kašlání moc není :sweat_smile: Chrčí a je mu fo fuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta rýma k tomu taky moc nepřidá...prostě budeme ještě pár dní doma, ať se toho úplně zbaví a nevrací se to :slight_smile:
27. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
tož oevné nervíky od úterka má být už hnusavo čili klasický podzim, ale je fajn, že celkově to babí léto vydrželo až do konce září, když vemu že v dubnu bylo 25-29C, sice lvěten na pikaču 17C, ale i tak bylo luxusně dlouhé léto
27. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky, je luxusně. Super den na práci :grinning:
27. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
LUCI MRKM¨NI NA TO.. JINAK 2700 JE UNIKREDIT BANK
http://www.bankovni-kody.cz/
27. zář 2009 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz
Hoja ženy!
Tak jsem zvládla dnes 2 okna a nákup. U nás to chrupe, tak mám kávičku a buchtičku :slight_smile:
Odpolko půjdu natrhat švestky do mrázáku....
27. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jinak náš táta včera nakupoval :sweat_smile: ! Dnes mi přišel mail, že je mám zapaltit :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26779761
27. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
díky jiřo potřebuju v ot vložit přiímo tam at nečekám 3 ndy, tak si to najdu kaj to je
27. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Mám volno :sweat_smile: Adýsek stále spinká :sweat_smile: už 2,5hodiny a Romča šel nakonec pro oběd sám :grinning: mlaďas asi dohání tu noc :grinning:

Dani super :sweat_smile: :grinning: Táta je šikula :grinning: :wink:
27. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Danuško jedničku dostanete :grinning:
27. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Díky, taky se mi líběj :grinning:
Marky a jak manžel? Nezlobí? :wink: :grinning:
27. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
super je to na hl.třídě :wink:
gojgy normále od 12 skáče v postýlce takže po hoidině a půl jsem usoudila, že spát se nebude, dopiju cafito a razíme ven
27. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Marky můj manžel nezlobí, právě naopak :sweat_smile: vždycky byl hodnej, ale teď je takovej jinej :dizzy_face: pozornej a pořád slyším ženo, paní Badová atd :dizzy_face: :grinning: je to krásný :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Pavla padla hned po vložení do peřin a já pracuji
27. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Luci co bys po ní chtěla, když v 9:15 vstávala :sweat_smile:
autor
jinak to nemělo být Marky, ale Dani..snad je to jasný :grinning: :grinning: jsem trochu mimo z toho mladýho :sweat_smile: :grinning:
marky užívej toho, pak to přejde
hany se mi tu pokouší nabít mobil uf už at mám nobej to je dycky terno totok
27. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Luci já ani nepočítala, že někdy takovej bude :sweat_smile: :grinning: takže se nabažím do zásoby :grinning: ono až se vrátí do práce, tak to všechno bude zase úplně jiný :unamused: :sweat_smile:
27. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Marky pochopila jsem :grinning:
Luci už to známe že :grinning:
Marti co pracuješ?
27. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdu ohřát mangelovi jídlo, vstanul po noční....
Tak zatím pa, večer :wink:
27. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
jo marky nabažuj se
fanuš jo jo
sakra ten mobil je na dvě věci na hovno a na nic
27. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.