• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Nabažím...a až mi konečně dojde, že už nejsem Kamínková, tak to bude super :grinning: Tím, že to nikde nepoužívám, mi to fakt ještě asi nedocvaklo :sweat_smile: Ale teď budu vyřizovat občanku, řidičák a pojišťovnu, tak mi to snad dojde :sweat_smile:
27. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Luci a kdy budeš mít novej??
27. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Hledám luxusní věci na mmb a myji u toho nádobí :grinning:
27. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
27. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
marky až budou prachy počítám do konce týdne uvidíme
nic dopito valíme ven čuste buste
večer sem tu jak na koni gojgy půjde dřív nynat
27. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak sme doma mám v nochách míle snad :grinning:
gojgy je extra mrsklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude rychlé usnutí, no jo dyt hodinu a půl místo spaní skákala v pelechu dupa moja
27. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Tak my nakonec spali 3hodiny!! :sweat_smile: :dizzy_face: brouček...celý odpoledne je zlatíčko, počítám, že padne mezi 20-21hodinou. A pak bude klídek :slight_smile:
27. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Tak my už spíme...nejak není čas na net :slight_smile: ale od úterka tu budu častěji :wink: Jinak jsem krásně "odpočatá" ze školy a zjistila jsem,že prostě umím i něco jiného než být jen matka
27. zář 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
kačí to je fajn odreagování se co? :wink:
mám v plánu večer poklízet u superstar
no uvidíám jak mi to půjde
27. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Tak u nás už se spinká. Adýsek si dal dneska pěkně na držku, tekla krev jak se hryznul a má z toho šlic přes půl tváře :frowning2: A přitom naboural "jen" do sedačky, ale hryznul se pěkně :frowning2: Brouček můj :frowning2: No ale nijak ho to netrápilo, během chvilky už zase tahal židličku (kvůli ní se to stalo :grinning:) Splnila jsem manželské povinnosti a jdu se zhroutit k telce, jsem nějaká utahaná :slight_smile: Tak přeju krásnou noc a sladké sny :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
marky dobrou s kobrou taky valím spinkat
27. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Brý večer!

Tak hlásím, že su marod :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: V pátek přijel brácha se skoroženou, oba dva nemocní. Na pohotovosti vyfasoval atb, no a já už jsem o patrně chytla taky, páč mě už bolí v krku, chraptím, mám rýmu a zvýšenou teplotu. Tak jsem si dala homeopatika proti chřipce, preventan proti bolení v krku a budu vyčkávat. No a chotě už taky začíná bolet hlava. Asi mě z toho jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli to chytne Anička, tak budu nasratá ještě vic :angry: :angry: :angry:

No nic, jsem se vykecala a jdu se zhroutit do postele. Tak dobrou s kobrou.
27. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
bré ráno
luci to je k vzteku, ti neuvědomělí lidé...já nešla ani za kámoškou do porodky, když jsem měla rýmu, prostě bych si musela nafackovat, luciku klid malá by to neměla chytnout kojíš, dostává i tvé protilátky,které si ted děláš, já co byla nachcípaná a kojila jsem malá nebyla nikdy nemocná :wink:
hany mi odjel zasek cosi natáčet to dvd o rybách či co.....úrej pak bude vývar, no přeju jim to..... :sweat_smile:
28. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Luci takovým lidem bych namlátila :angry: kvůli podobným blbečkům tu už 10dní bojujeme s rýmou a kašlem :confounded: a je blbost, že když kojíš, tak by to malá neměla dostat, jen je menší riziko, ale třeba na tu blbou rýmu se to nevztahuje vůbec...tu od nich mohla chytit sama :confounded:

Luci jen ať se Hany vyřádí :wink:
28. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
makouši není to blbost čím víc protilátek se dostane do těla, potažmo do mlíka, je líp a líp
Jinak nevím co dnes budem dělat, samam doma, venku klemra jak prase, ani chleba nemajem budu muset dop toho hnusu...brr aj s gojgy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Luci kojím už 14měsíců, rýmu jsem za tu dobu měla 3x a kolikrát jí měl Adýs??... 3x!!! To bys musela nakojit a omezit kontakt, což dost dobře nejde a pokud i Anička přišla do kontaktu s tím, kdo tu rýmu donesl, tak má stejně velkou šanci, aby jí taky měla, jako kdo kolik jiný :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže pak můžeš kojit do alelůja :confounded: samotný kojením ji ochránit nemůže, jen může doufat...
28. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
autor
Jen tím zvýší šanci, aby ji nedostala, ale nezabrání tomu :zipper_mouth:
28. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
marky nemyslím rýmu ale angínu :slight_smile:
rýma je rýma
28. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Luci tak to pak jo...to ode mě taky nechytil, ale rýmu vždycky :frowning2: :confounded: a že já nchytím každou svini v okruhu kilometru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
teda chřipka, angína a takový podobný nemoci
28. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
čauky bambuzlky..

no add nemoce vkojení ..kubík je jasným příkladem že kojení je skrz uchránění nemoci docela selhávající věc.. páč malý byl marod od svých 14dní života, sice prudušky,ale začalo to vždycky rýmou ,pak kašel a bez teplot..no a hlavně že mě vždycky na pohotovosti říkali je dobré že kojhíte, ale já zatím jaksi nevěděla proč je to dobré..u nás to nějak nepůsobilo :confounded:
28. zář 2009 v 08:05  •  3 děti  • Odpověz
hoja jiři a to dpostával oid tebe????nemyslím jako že něco chytl z venku....
tak sme došliy z obchodu je tam klemra neskutečná
28. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
luci nedostávla.. já jsem nemocná nebývalal.. nidko nedokázal říct od čeho to je :wink:
28. zář 2009 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz
a co budete dnes dělat???? já nemájem tucha odpo asi do cukrošky klasika
28. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Achoj kočky
Lucidku to je teda bezohlednost! :angry: Chodit na návštěvu za miminečkem a nachípaní :angry: . Co tak pamatuju, takto není poprvé?! :confused: Nebyli u tebe ještě když jsi byla těhulka? :confused:

Luci už to venku lepší nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ¨, já taky nemám program! Tak si dáme zcuka né? :grinning: :wink:

Holky zítra na mě myslete, jdem na pohřeb :cry: bojím se.... bude to strašný
28. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
fanuš přijed :wink:
k pohbřbu co dodat já je nesnášim, ale vždy se jdu rozloučit......prostě taková tečka..... :pensive: ukončení
28. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Tak ve které cukrošce dáme spicha :grinning:
je to rozloučení, jen to bude hodně těžký... Romčova babička (Adíkova prababička) se bude loučit s vnukem, děsivé....
28. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
jo je to hnus když rodiče potažmo prarodiče přežijí své děti a jejich potomky

fanuš u segry v porubě na Bulharské
28. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
tak to abych vyjela né :grinning:
28. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
za 2h jsi tu hele fakt dojedeš?udělám oběd :grinning:
28. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.