• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Co máme dobrého? no to jo něco málo přez 2h :wink: :grinning:
28. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
vepřové výpečky s rýží a okurek, vařím gojgy zeleninovou polívku na husto
28. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
no mňam!
28. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
tak sedej
28. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Já dnes nevařím! Já vlastně nevařím už 3 den! Vaří tchýňka :dizzy_face: máme kuřecí plátkyna žampionech s medem a šťouchaný btambor :dizzy_face:
28. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
jako to maso jo, ale ty žibečky ee brrr
28. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
to já miluju houby na včechny způsoby a mohla bych je mít téměř ve všem :slight_smile: jen není nikoho kdo by je nasbíral, tome silně nebaví :unamused:
28. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Jsme zpět :slight_smile: Byli jsme nakoupit a pak se prošli :slight_smile: My dneska máme ptáčky :slight_smile:
Hoja MArky :dizzy_face:
mě zas baví to aj sbírat a čuchat čerstvé, ale pak ee
28. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Ahoj Dani :dizzy_face:

Já houby nesbírám a ani nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
nooo tak to dáme dokupy!!!!!!!!!! Ty mi je nasbíráš a já je šežeru :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
klidně....a marky má volno :grinning: :grinning: :grinning: ta nemusí nif
28. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
jdem juknout na tcháňata :wink:
28. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Já mám volno vždycky :grinning:
28. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky, kluci šli ven pracovat a já si udělal kapučínko. Dneska ještě plánuju trcohu žehlení a uvařím kuřecí vývar. Byli jsme dneska taky nakupovat. M2li ve výprodeji mlíko od nestlé s bifidus,tak mám radost. :slight_smile:
28. zář 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahooooj! Tak se jdu nahlásiti. Už je mi dobře, tak snad už jsme to zažehnali a snad to tak zůstane. Jako on to neudělal schválně a hrozně ho mrzelo, že jsem to chytla. On je úžasný bratr a jako strýc nemá chybu. Aničku strašně rozmazluje - pokaždé jí něco koupí, i když sám ještě studuje a chodí do práce. V hadrech pro Aničku se dost vyžívají :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a teď jsme od jednoho strejdana dostaly tohle http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B001DOO4VS/ref=dp_image?ie=UTF8&s=apparel&img=MAIN&color_name=1 a k tomu růžovou fleecovou teplákovku - je to bombovní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jooo a ještě něco, jak jdeme na tu svatbu, tak to se vdává moje sestřenka a ta bydlí v Londýně a nakoupí a přiveze mi všechno, co z nextu budu chtít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak jdu, zatím páááááááá
28. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
tak gojgy na facana dnes, holt nenínkaždý den posvícení no
ale padla á já su off
zítra lítám od rána a poo jdem na tu smlouvu snad to klapne jinak mě jebne
28. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahojky holky, tak my jsme dneska vzhuru od půl 7. No doufala jsem ,že se konečně vyspím,protože jsme poslední dobou děsně unavená a to chodím spávat třeba o půl 10
29. zář 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz
bré ráno
kači to je podzimní únava, nebo aspon já tomu tak říkám
dávám si cafinko a apk letím dovyřídit poslední mouchy vstupu a ve čtvrtek hurá do víru pracovního procesu, no uvidíme...hany jde dnes s malou na očkování páč já bych to nestíhalal a poo jdem na tu realitku bože já mám stažené půlky, že si to baba rozmyslí a tak....je mě zle už od včera :confounded:
29. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Ahojky, u nás noc opět katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tipuju to na bolavý bříško, tak snad bude brzy dobře :slight_smile: Teď půjdeme do krámu a na prochajdu, páč zase dělá kravál. K obědu mám naloženou čínu, tak pohoda džes :sunglasses:

Luci neboj, ten prodej klapne :wink: Tak zatím pá...jinak je u nás zima jak prase, vichr jak na sibiři, fakt se mi ven chce, ale mlaďas je unavenej, jak v noci békal a dělá cipoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale že by spal, to ne :rolling_eyes:
29. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Luci snad jo,není mi i dobře od žaludku. V pátek jsme měli oba s Tomem nějakou virozu.Já horečky a bolel mě žaludek,OTm zvracel a byl slabý...no docela záhul. Dítě je poslední dobou taky na babybox,se furt vzteká,teda lépe řečeno začne plakat bezdůvodně a odst trucuje,kdžy s emu něco řekne

Luci uvidíš,že vše dobře dopadne :wink:

Marky,tak ať dlouho nbeolí :wink:
29. zář 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko,

hlásím se po týdenním absťáku :dizzy_face: :dizzy_face:

je tu něco nového? :dizzy_face:
29. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky Simi :slight_smile: Já nevím,já tu taky nebyla :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
No koukám že je tu zase nějaké pusto.

My byli celý víkend pryč. Ubytovali jsme se kousek od Jablonce nad Nisou a byli na Ještědu, v LIberecké ZOO - nádherná moc doporučuju, byli na hradu Kost a na zámku Sychrově, kde měli ten den dobovou prohlídku v kostýmech no jprostě nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: mocinky jsme si to užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
no teď tu dočítám že ti není moc dobře. Ä nejsi třeba těhu, únava, žaludek na vodě :confused: :sweat_smile: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Simi taky mě to napadlo,když k tomu přidáš,že jsme minulou MS měla od 27.8.,ale on ani sexík skoro enbyl,tak nvím kdy bych do toho vlítla,spíš mám divné cykly a nějakou virozu jo a nachlazený močák,bo furt lítám na záchod
29. zář 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Kačí cože a ještě chodíš dost čůrat, to je ale taky přece příznakem začátku těhu. Já ze začátku taky lítala furt. A taky jsem měla lehkou virozu a pak jsem přijela z dovči, udělala po 3 dnech zpoždění test a byly tam //. Maž do lékárny a prubni test ať se neláduješ nějakýma sajrajtama. Přece jen už máš zpoždění :wink: a sexíku moc být nemusí. Stačí jeden v dobrou dobu :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Simi,asi doam ještě jeden mám,tak to zítra prubnu,ale moc tomu nevěřím,přeci jen s echráníme abylo to tka málo,takže by to byla fakt hafec náhoda.Ale zítra uvidíme :wink:
29. zář 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
ok, ta nám přijd zítra říct :wink:
29. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.