• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
příjdu příjdu,ale moc tomu nevěřím...já si vždy udělám test a ještě ten den příjde ms :grinning:
29. zář 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
hoja jsem zpět vše vyřízeno ted trnu než pro mě kolem půl 2 opřijede švíca a pojedem na RK
Jinak kači uvidíš, ale Síma tě pěkně nakopla co? :grinning:
obídek se vaří čekám na hanyho s malou šli na očko...bobneček můj milovaný....pak obídek a hajají
máme tu celkem žimu a zataženo
29. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Luci,mě to napadlo taky.Ale přeci jen,kdžy to slyšíš i od někoho jiného,tka to má větší váhu. Ale stejně tomu nevěřím,idkyž byhc byla fkat moc ráda :dizzy_face:

Tady je též zima :unamused: Už malému vybírám oteplovačky na zimu
29. zář 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
no je celkem vybraný mmb naztimní věc
však otestuj a uvidíš
gojgynka přežila, všeci čučeli u mudry že tam byl chlap s děckem, ale co....i
29. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Jsem tu taky :slight_smile: Adýsek spinká, oběd ještě nedělám, ani nemáme nějak chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Předevčírem jsem potvrdila na MMA zimní bundu od Nextu a prděla na to, páč jsem nepočtala s tím, že to vyjde a ono to vyšlo :sweat_smile: Dneska jsem si teda všimla náhodou, že mi paní psala :sweat_smile: Tak máme zimní bundu za 108,- :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4009215

Luci myslím, že teď tam bude Hany častěji, tak ať si zvykaj :wink:
29. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Jinak jsem na MMB nic nenašla...jen tu bundu a ta už teď není aktuální :sweat_smile: No musím sehnat zateplené kalhoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Jak jsem vyhrála, tak jsem najednou zjistila, že mám na MMB stále starý jméno, takže jsem psala žádost o změnu a už tam mám Markéta Badová!! :dizzy_face: Není to tak hezký, jako Kamínková, ale jsem zase o mooooc pyšnější :dizzy_face: :grinning:
29. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
A jinak těch zateplených kalhot tak je :astonished: teď teda koukám na MMA :sweat_smile: pár jich potvrdím a pak se tu budeme topit v zateplených kalhotech, jestli to bude jako s tou bundou :grinning:
29. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
A jako nic ve zlém, ale už mě ten monolog nějak neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
29. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Markétko - bundička vypadá suprově :dizzy_face: :dizzy_face: a na kluka jak dělaná :wink:

a fotečky už jsou nebo ještě ne? nechce se mi dohledávat :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Simi :dizzy_face: Tebe jsem neviděla ani nepamatuju :wink: :dizzy_face: Bundička je super, jsem nadšená a těším se až přijde :dizzy_face:

Fotky jsou, ale stále doma na DVD :sweat_smile: nejsou lidi, kteří by je stáhli do PC :sweat_smile: :zipper_mouth:
29. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Tak jsem teď měla snahu, že bych ještě nějaký fotečky stáhla, ale blbne mi CR-romka, tak jedině pak přes Romčův počítač :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale pokusím se ještě dneska :wink:
29. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
NO jo Marky, teď jsem pauzovala, léto už je v čudu ale já jsem pořád někde v trapu, ale v momentě kdy jsem zrovna doma, tak nakukuju :wink:

ale je fakt že ne moc dlouho, zítra jsem zase odvolána do Jeseníků děda nestačí likvidovat letošní sklizeň tak jedu do pátku na výpomoc

No a doufám, že na fotečky už se brzo někdo najde, jsme tu nedočkavky, tak šup šup :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Tý jo, ty jsi fakt věčně někde v trapu :sweat_smile: Já jsem ráda, že jsem doma a v klidu :sweat_smile: teda relativním, ono Adýs toho klidu moc nedopřeje :grinning:
29. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Marky, já už bych taky byla ráda v klidu, ale zatím to nejde, taťka je na všechno sám a tak musím jet i kdyby se mi nechtělo. Má tam teď topenáře, takže je musí hlídat a já se postarám o všechno ostatní. Ale za odměnu až bude v zimě snížek můžeme jezdit k dědečkovi na sáňkování, bo v baráčku už bude teplíčko. Doteď to nešlo, hold to byla stará chalupa.A jestli tam budem na vánoce není nic nádhernějšího, než ten snížek tam nahorách, klid a pohoda v chaloupce. To se mi všechno úsilí vrátí i s úrokama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Simi to je pravda. Já si zimu u našich nemůžu vynachválit...ve městě tolik sněhu nikdy nebude :sweat_smile: A navíc si začneme u našich na půdě dělat takový pokojík, tak v létě už tam budeme na dovče (snad :sweat_smile:) a pak tam i natáhneme topení a v zimě to samé...mají tam i vlek, tak bychom mohli i lyžovat :dizzy_face: jsou to krásný sny :sweat_smile: a snad se to brzy splní :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
tak to vám moc přeju aby se to splnilo. :dizzy_face: :dizzy_face: Já krásnej podkrovní pokojíček u dědy mám, chybělo tam jen to topení, v létě paráda, ale v zimě to pro malého prcka nebylo. I když jsme tam měli přímotop :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
No tak nějak tak to bude zatím u našich. Jen si to musíme zateplit a pak tam natáhnout elektriku a to topení. Uvidíme, jak rychle nám to půjde :slight_smile: Moc se těším...barák je sice velikej, ale hafo lidí tam a s Adýsem potřebujeme trochu klidu :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
tak za chvilec jedem ježiš hpolky já su tak zesratá, já vím, že se furt opakuju...no pakpíésnu tadyk se schyluje k dešti, takže dnes budem asi doma
29. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
TAk já včera našla na MMa krásné oteplovačky a bundu,ale lezlo to mco vysoko tka jsem to vzdala. Pak tam mám vyhlídlé ještě jedny,ale chtěla jsem 92,protože nohavice jsou stejné,rukávy o centimetr delší a celkově bunda o 3 cm delší než u 86,ale mají právě jen ty 86 :unamused: No snad něco nandu

Luci ymslím na tebe :dizzy_face:

Marky a ty honem dodej fotečky,se moc těším :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
tak uf uf uf je to
ježiš mě spadlo šutřisko z ramen fakt
si dájm víno :grinning:
29. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
Luci :dizzy_face: Tak gratulka ještě jednou a ba dej si skleničku :wink:
29. zář 2009 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
dneska se fakt ožeru
gojgy od 16 do půl 6 řve a řve a řve jen na rukách je ticho mě mrdne mám je jako gorila a jak došla segra abych si mohla nakoupit tak jsem s ní zatřepala a mrskla na gauč podívat se eli ji něco netlačí v plíně...no a pak mě to samo sralo že.....bože kdo to má vydržet tototk :frowning2: :frowning2: :frowning2:
kaše snědla 4lžičky furt brečí ale hysteráky a už je v pelechu a má sunar.....bože přičítám to hexe dnešní......jinak fakt nevim
29. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Luci,tka to asi bude po očkování bobíšek malý :frowning2: LA věřím,že je to na bednu :confounded:
29. zář 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz
no nyná už ale dvě hodiny řevu je na mě fakt moc.....bobinka moje malá.... :cry:
29. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Taky je mi líto,těch anšich bobečků,když je ěnco bolí
29. zář 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
dostala panadol a pak jen řyčela vzteky, že si ji nevšímám, a jak byla rudá a lapala po dechu....chjo....na tyhle výstupy je se třeba připravit, ale v tu chvíli bych nejradši byla hluchá
29. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Jo náš malý taky už zkouší,se rozbrečí a jde brečet do duchen a trucuje :angry: :grinning:
29. zář 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
to jo uf hlavně že už je klidek a nyná a nic ji nebolí gojgynku mojí milovanou
29. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
TAk to je dobře.A zítra bude určitě líp :wink:
29. zář 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.