• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jj musí :wink:
29. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Určo :wink: Ty jo,už byhc se měla začít pomalu učit.Za měsíc musím odevzdat první úkol
29. zář 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
ajaj a jakej?
29. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
no máme příklady do matiky.Tak na to musím mrknout a naučit se to nebo si to zopáknout :grinning:
29. zář 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
no matiku bych nedalal ani boha :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
no mě matika šla,ale musel ji mi někdo vysvětlit,tka jsme zvědavá jak to pochytím sama :unamused: Ale zjistila jsem,že jsem úplně nezblbla :grinning:
29. zář 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
do toho vpluješ nebuj
29. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
no snad jo :confounded:
29. zář 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
Achoj, tak to máme za sebou!
Měl to moc krásný :cry: , všichni jsme dostali od jeho rodičů semínko lípy, aby jsme ho nechali vzklíčit a zasadit na Radkovu počest. :cry: tak to uděláme.....
29. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Dani :cry:
29. zář 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Noc ušla, ale spát jsme šli až ve 23hod. Mlej usnul asi na 20minut během Ulice a pak jsme jako rodinka koukali na Zprávy, ordinaci a na Ano šéfe :grinning: a pak se šlo spinkat :sweat_smile: :grinning: A budíček v 8 což není zase tak strašný. Dneska máme lítání, tak nebudu, ale ozvu se jak bude klid :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky!

Danuško :pensive: , hlavně, že už to máte za sebou. Teď se z toho ještě trochu vylízat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucinko, gratulka k prodeji, konečně už to klaplo, jsem slyšela tu ranu, jak z tebe opadávaly ty šutry.

Já jsem byla včera na kontrole u mudry po porodu, tak mi ještě udělají nějaké testy a jestli to bude dobré, tak tam rok nemusím páchnout :grinning:

Jo, chystám se poslat ty medaile, ale ještě mi chybí Kaččina adresa, tak sím poslat, ať nemusím na poštu dvakrát.

Jo a včera jsme se byli s Aničkou fotit u profi fotografky, tak jsem zvědavá, jak to dopadlo. Ale to, co jsem viděla na foťáku, vypadalo moc pěkně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ještě jsem se chtěla zeptat, co dáváte díťátkům na nějaké ty bolístky. Můžete mi poradit, ať si můžu udělat zásobu? Díkec.

Jdu si umýt vlasy a dnes budu buď odpočívat (podle toho, jestli na mě poleze ten chřipkový bacil) nebo žehliti, uklízeti, taky musím vybrat dveře do domečku (už je máme vybrané, akorát jsme někde zašantročili katalog :angry: ), umyvadla do koupelny a nakreslit si skříňky do koupelny.

Tož zatím se mějte. Páááááááááá
30. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
A Luci grastulka k podpisu smlouvy :wink:

Dani :pensive: Myslím na Vás :frowning2:
30. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojky holky, malý sice taky vztával o 8,ale já se vzbudila v 6 a už nezabrala :unamused:

Luci,já dávám malému nurofen sirup a buď panadol nbeo paralen čípky :wink:

Jo jinak test neativní :wink:
30. zář 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
bré ráno
Danuš já vím je to bolavé, ale semínko určo vzklíčí
Luci já má v zásobě panadol a nurofen obojí sirup....pak mám paralen čípky 100mg ty se můžou od narození, pak jsou panadol či paralen čípky 125mg, ale ty jsou od 9kg, zasek kdybyb ti malá nechtěla sirupek tak ty čípky jsou lepší a rychleji účinkují takže bych šla do čípku a sirupu :wink:
hpja marky jaká byla noc
jo cholky děkuju, mě se tááák ulevilo.....
30. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Kačí ahojky...to je škoda :frowning2: :wink:

Luci my fungujeme na panadol sirupu a čípky máme taky, ale ty nepoužívám, malej je nesnese...tak chci koupit ještě nuforen sirup, raději budeme na sirupech :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
MArky no co už!Nový rok bude za chvilku,tka to vydržím :wink:
30. zář 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
Hojky, Kačí, díky za adresu, pošlu holubem, jo?

No já mám panadol a nurofen čípky v zásobě a jsem si říkala, že si pořídím ten sirup, díky za rady. Se musím připravit skrz ty žubiska :angry:
30. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
A co Renatka? Nevíte někdo? By mohla písnout, jestli jsou oká. :frowning2:
30. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Bré ráno!
Luci i já ti gratuluju k podpisu smlouvy!!! :dizzy_face:
Lucidko já měla jen panadol a potřebovala jsem ho snad jen 2x, a kapičky do nosu a osávajdu, to bylo v pohotovosti, kdyby začala rýmečka :wink:
30. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
JO a díky vám všem, že se mnou tak soucítíte :pensive:
30. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Včera na na smuteční hostině byla, mimo jiných, i paní, která Radkovi pomáhala přez vesmírnou energii a numerologii (člověk v jeho situaci už pak sáhl po ledas čem :pensive: ). No tak jsem si k ní přisedla a zeptala se jí na svého syna.... Dala jsme jí jeho datum narození a paní se rozpovídala. Je velmi citlivý, ale bystrý a vnímavý. Jelikož se mu tam nidkde nevyskytuje 5, což je středové číslo, kt. tvoří řadu, bude nerozhodný a my ho budem muset směrovat. Nebude z něj nikdy malíř, hudebník ani lékař, ale je technický typ, takže počítače, strojnictví, auta a podobně. Máme ho v tom podporovat. A neměl by si vzít ženu, která má v datumu nar. 1, bude to pro něho skáza a naopak čím více 2 bude mít, tím lépe pro něho.
Pak se zeptala, jak se jmenuje a já řekla Adam a ona se pousmála, tak jsems e zeptala, proč ten smích? A ona, že jeho jméno už bylo dané a předurčené (což je pravdou, jméno Adam jsme vybrali bez problému a od začítku to tak prostě bylo.... :confused: :dizzy_face: )Řekla mi, že jeho dušička si vybrala mě a né já jeho.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bylo to tak zvláštní!!!
Musela jsem se o to s váma podělit :wink:
30. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
DAni,tak to muselo být hodně zvláštní!TAky byhc to asi chtěla zažít :wink: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Kači bylo... řekla mi tolik informací, ale člověk sito všechno nezapamatuje.....
30. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Jsem přemýšlela,že bych někam zašla. Mamka měla malého v kartách :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
taky mě to láká Kači.... :wink:
30. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
No až bude čas a nálada tak si to asi vyzjišťuju.Špatné věci se neříkají tak co :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
týjo to je stejně divné že.....mě kartářka kdysi předpověděla Honzu...prej jižan nad 30 s horkou krví :grinning: o mamce věděla vše...mazec
30. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
No něco an tom asi bude :wink:
30. zář 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
mě pře 7 lety kartářka řekla, že si tohoto muže vezmu (s Romčou jsem chodila asi 3 týdny :grinning: ) budeme žít v domě, budeme se mít dobře, ale nebudeme žít v blahobytu a budeme mít 2 děti. A když jsem se jí zeptala n pohlaví, tak mi řekla, že neví, že tomoc hádat neumí, ale že si myslí, že to nebude pár.... tak uvidíme :wink:
30. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.