• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Kačí večer netuším :sweat_smile: Záleží, jak padne Adýs, páč s ním se k počítači dostanu čím dál míň :unamused: Jak si sednu a dotknu se klávesnice, tak stojí pode mnou a ječí, že chce na klín. Tak ho vezmu a už mě drtí a hrne se ke klávesnici :angry: tak vstanu a opět jekot...vzteklej, kterej mě dokáže vytočit. Tak ho položím a jekot!!! :rolling_eyes: Ten malej hajzlík to zkouší a zkouší :sweat_smile: :grinning: Ale je to miláček, den ode dne šikovnější a ani jsem se nepochlubila, že jsem dneska našla další zubisko :dizzy_face: První špičák venku, ještě ten druhej, spodní čtyřky a snad bude chvíli klid :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Luci nevystřízlivěla, to je pořád to stejný. :grinning: Já vzorný člověk, co mám vždy a všechno včas a Romeo flegmatik, který má naopak na všechno času dost :rolling_eyes: Na přeshubu!!! :angry:
30. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
taak tu dnešní jsem nevyhrála,jsem to nesithla..no uvidím co ta zítra,ale třeba nandu ještě hezčí :wink:
30. zář 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
TAk jdu spát,aspon tu kombinézu sjem vyhrála a do zimy času dost!Jen teda si ještě vysražím, zimní bundu.TU unosí pomalu i ted když ho pod to nebudu navlíkar
30. zář 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
Tak holky valim do rahcoty
malá skaáče v postýlce a výská a Hany se snaží usnout :grinning: :grinning: :grinning: no.....uvidíme
tak čuste večer :wink:
1. říj 2009 v 06:17  • Odpověz
Ať se ti daří Luci,myslím na tebe :dizzy_face: :wink:

Jinak krásné ráno.TAdy i svítí sluníčko :wink:
1. říj 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky, u nás noc opět katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem off :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nu což :slight_smile: Teď musíme do města a na poštu, ale malýmu jsem včera vyprala jediný punčocháče a jsou ještě mokrý :confounded: tady je humus zima a to jsem jen vykoukla z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: no musím to nějak pořešit... a k obědu si manža "objednal" smažák :dizzy_face: což mu mileráda splním :dizzy_face: :grinning:
1. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Taky byhc si dala smažáček s hranolkama a tatarkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj!
To není špatnej nápad! Taky udělám smažák :dizzy_face: Romča ho má rád :slight_smile: Díkes :wink:

Luci ať se líbí :slight_smile: mysím na tebe
1. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Já dneska nevařím,bůhví v kolik v noci Tom donde
1. říj 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsem ráda, že jsem vás navnadila :grinning: U nás bysme ho mohli jíst klidně 3x týdně :sweat_smile: :grinning: Jinak dorazil malýho nový rodný list, kde už jsem psaná jako Badová :dizzy_face: Mám z toho radost :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
TO se přepisuje i tam?TO sajem nevěděla
1. říj 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí já taky ne, dokud nám ho při podání žádosti nesebrali :sweat_smile: A teď přišel nový :dizzy_face:
1. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Takže při žádosti o manželství musím dát i prckům rodný list?
1. říj 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
Zdar cholkyyy!

Luci, myslíme na tebe celý den, ať ti to v rachotě uběhne co nejrychleji a ať se ti tam líbí :wink: A taky ať to Hany zmákne doma sám samučičký se Sárinkou Gojgynkou :dizzy_face:

Jiři, gratuluju k pejsánečkovi, je sladký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Toho by chtěl choť, ale má smůlu, páč já chci labradoří miminko. :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, už mám skoro namontovanou kuchyni. Kromě toho, že mi dali obráceně dřez (odkapávač mám místo po pravé ruce, po levé :angry:), na což si budu muset zvyknout, tak to vypadá suprově. Jo, ještě nesedí dveře na vestavěnou ledničku, což doufám, že chlapci nějak vyřeší. U prosklených dveří bylo něco prohlé, tak to opraví a myčka nemá jakési nožičky či co, tak nad tím taky dumají. No snad už to bude.

Ještě dneska a zítra máme klídek a pak začne kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: V sobotu má choťův taťka 60tiny, takže oslava. V neděli musíme bezpodmínečně na pouť, páč se choť celý rok těší, že půjde na kolotoče, tak musíme. Příští pátek choťova babička 80tiny, tudíž další oslava a další sobotu svatba. No bude to náročné a taky útok na štíhlou linii :grinning: :grinning: :grinning:

No mám tu kopec žehlení, tak se jdu na to podívat či co. Taky jsem si vyhlédla pár hadříků na mimibazaru pro Aničku, tak to budu muset naštudovat, abych mohla nakupovat. :unamused:

Se mějte pěkně a zatím páááááá.
1. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Kačí jj, rodný list společného dítěte :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Tak to sjem nevěděla,dík za info! :wink:
1. říj 2009 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky.. taky dnesk amyslím na Luci té se musí škytat.. jo add naše štěnátko, tak sem se dneska v noci vůbec nevyspala je to jako s malým miiminkem. Kňučela a kňučela a utišit se nedala pak padla na 30minut a pak zase kňučela 1hodinu.. no síla já spala v obýváku poáš se mi furt nechtěli scházet schody... no musíme si zvyknout..tak nějak všichni ale dneska už si více hraje a je více přátelská.. byla nevymazlená a nebyla moc zvyklá na lidi spíše na psi :wink:
1. říj 2009 v 17:04  •  3 děti  • Odpověz
Ona si zvykle...ikdyž náms e tohle nedělo,max si chtěli v noci hrát
1. říj 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
Taky u nsá už se šlo spát. Přes den spla jen hodinku,tka šel brzo. TOm dojde až v noci tka mám pohodičku a klídeček. Dělá s emi večeře.Mám uvařené kapučínko..no prostě pohodička
1. říj 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
tak sem tu
jste hodné, že jste na mě myslely....
hrůza v 11h sem chtěla jít dom, spíš utíct, akutní přijem třičtvrtě hodiny trápili 5m děťátko..já bulela...no hnus.... :pensive:
zítra zas
1. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Tak se taky hlásím, den dlouhej a blbej. To je nadýl, rozebírat nebudu, ale lidi jsou svině :pensive: a občas ty od kterých byste to nečekali :zipper_mouth:

Lucinko to je mi moc líto, že první den byl tak hroznej :frowning2: Zítra bude určo líp, držím palečky :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Marky jsou :angry: Ser na ně,ikdyž teda nevím vo co o :confounded:

Lucinko,zlatíčko anše. Muselo to být šílené. Musíš s ena to koukat,že těm dětem zachraňujete životy. Že jste andílci strážní nad všema našima malýma láskama. Nebýt vás, tak je mnohem víc nešťastných maminek.Máš můj úpřímný obdiv a dík za to co děláš :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci souhlas s Kačkou, taky máš můj obdiv :dizzy_face:

Kačí budu srát a už navždycky... :rolling_eyes:
1. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
NEjhorší je srážka s blbcem,ale bohužel tomu se nevyhnem..tkaže Marky nasaď úsměv..to bys nevěřila,kolik to dokáže nasrat lidí :wink:
1. říj 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí bohužel teď by nikoho nenasral, ale to neřeš :wink: :slight_smile: děkuju za podporu. Jdu se pokusit usnout, i když asi se nezadaří :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou a ráno ahojky :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky , Katko svatá pravda. Ůsměv vytočí.
Luci drž se. Máš můj obdiv též.
1. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Marky,tak se drž a mysli na něco pěkného,třeba na to jak jsi byla pěkná nevěsta :wink: :dizzy_face: čučela jsem na facebooku,fakt ti to seklo. :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí díky moc :dizzy_face: Už fakt mizím. Dobrou a zítra ahojky :wink:
1. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Marky to je mi ilíto......
holky je to fakt na bednu...prej si zvyknu.....nevim
1. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.