• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Hoj, jdu vás jenom zkontrolovat a půjdu do pelechu neb jedeme zítra na oslavu, tak ať nemám pytle pod očima. Taky jsem se dnes nechutně rozšoupla na mimibazaru :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Do Vánoc už tam nepáchnu :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se mějte, berušky. Zavřete oči, odcházím.
2. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
bré ráno
gojgynka mě nenechala spát v půl 6 už tradá...tak peru mám převlečené duchny
po 9 dpjde segra hlídat malou a já jdu pro vozidlélko :dizzy_face:
3. říj 2009 v 07:22  • Odpověz
a chce se mi serouchat a obsadil to hanys..to bdue na hodinu nejmí'n, mu tam zabavim ty rybářské časáky, sakra práce :grinning:
3. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
A Lucinka si chce povídat a tu nikdo....
3. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
a jako blíží se mi 30 tis..a na to budu jako samá :grinning:
3. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
ahojky kočky..dneska čekám návstěvu, přijde tchynka tak to tu trochu poklidím a uvařím a uvidím jak to bude všechno probíhat.. :wink: jo ináč Kessy už tak moc nefňuká a je hodnější dneska jsem se aji vypsala takže suepr, jo a včera byla samam 8 hodina a ani jedna louižička bokema to se nějak záhadně dostala z ohrádky a chodila čůrat na plínečku, no jenom aby jí to vydrželo :zipper_mouth: :grinning:

Luci určo bude kočár bombovní!a jak v práci
3. říj 2009 v 08:24  •  3 děti  • Odpověz
jiřo musim si kessinku zase očmuchat dokud je mlíčková
a to je super s tím čůráním, u nás to trvalo....cca 4m ake už v poho
jiřo no v práci..upřímně se dnes na N netešim, je to fakt nápor na entou psychika hadra víš...sousta info, dotoho probíhající audit, nesmí se škrtat , úpřepisovat, no maras....
3. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: U nás noc zase jednou dobrá :dizzy_face: u jsem se potřebovala vyspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale Adýsek šel spát až kolem 22.hod...takže buď bude chodit spát takhle pozdě a spát v poledne, nebo budeme muset odbourat polední spaní, neb pak v noci řádí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: no uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska udělám asi sekanou, mám na ní chuť :slight_smile: jen musím zkontrolovat počet masa v mrazáku :sweat_smile: a zítra budou špagetky :dizzy_face:
3. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Aho, jsem uklidila kuchyn po výbuchu a můži na další pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Jinak my vstávali až v 8:30 :sweat_smile: :dizzy_face: to by se mi na tom taky líbilo :grinning:
3. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Jo a to masi v mrazáku není, jen na ty zítřejší špagetky :grinning: tak mě čeká cesta na nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
marky týjo takovej luxus
gojgadlo už nespi dopo,ale poo ten jeden spánek mít musí
3. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Luci když spí poo a uspím ho kolem té osmé, tak je v 1-2 vzhůru a řádí přes dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže to musíme robrat, co bude nejlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi bude chodit zatím poo spát, ale večer co nejdýl, co vydrží :unamused:
3. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
ajaj mě naštěstí gojgy spí pak celou noc..nějak ví že je noc....ae stalo se výjímečně že řádila taky
3. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
To on až teď, poslední týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak taky spával...sice ne celou noc, ale normálně spal. Asi spí moc :sweat_smile: nikdy nebyl bůh ví jaký spáč a 1,5-2hod po obědě a pak jít spát v osm je na něj asi moc :sweat_smile:
3. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
no gojgy tohle vyhovuje, každé dítko je inačí
zas do 20h by mi nevydržela usla by max o půl
3. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
No vidíš a já ho musím skoro nutit :grinning:

Razíme do toho krámu. Sekanou mám posvědcenou od Romea, tak jdeme na to. Zatím paaaaaa
3. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
pa pa čekám na segru až dojde a razim taky
3. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
marti cítím s tebou mě čeká taky úklid ale jen vysaju jakž takž to to jde a jdu na N tak to přehánět nebudu
3. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
tak mám ho doma je to fešák...nafotím a dpdám ale asi zítra poo jdem ven a pak jdu na N :confounded:
3. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
žáby kde ste...jdu se očvachat a razíme ven s novou károu na cafito latte
3. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Tak jsem tu :slight_smile: Mlaďas konečně padnul, ale byl to dneska boj...mohl by jít spát v klidu a později, ale bůh ví, v kolik by pak šel spát v noci, tak šel trošku násilím :sweat_smile: :grinning: Už se mi peče sekaná, brambory jen uvařit a můžeme baštit :slight_smile:
3. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
marky tak ať se povede, tu nějaká kurva trubí jak cyp.....bože moje nervy chvilku klidu tu není :angry: :angry: :angry:
3. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Luci není na tom co zkazit, ale už mám hlad a Adýs jak naschvál stávkoval!! :angry: A taky mám chuť :grinning:
3. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
no neí, ale pamatuju, jak ses bála i toho :grinning: :zipper_mouth:
3. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Luci to jo :grinning: Jen teď už jsem ve fázi, že předem vždycky zavolám mamče, páč furt zapomínám, jak se to peče (přikrytý, odkrytý apod. :sweat_smile:) a pak už je to dobrý, jen mě štve, jak to trvá :rolling_eyes: :grinning:
3. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
já myslím že odkrytý ne? :grinning: teda tak to peču já
gojgy je ready
3. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj!
Luci tak klidnou směnu :wink: a na fotos se těším!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
3. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
teda tady je dnes morálka :confounded:
3. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak jdu spát, brou :confused: :wink:
3. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.