• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
No cholký :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
co to je ta účast???
já sem hotovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
došla sem vom před osmou zalehla,ale malá na sebe shodila cd stojan, pouští si všech 17 hraček na baterky...no nevim, udeme to muset do budoucna nějak vyřešit, neb jsem brutálně protivná......a to nechci vidět mezi nočníma
4. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
a dneska musim na chajdec pro pitomou deku...asi pošlu hanyho :stuck_out_tongue_closed_eyes: a půjdu drandit kočíkem
4. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
ženský jdu si teda lehnouti
4. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Ahojky, hlásím se že žiju. Romčovi nejde počítač, tak jsem byla odříznutá od netu, ale už lepší :slight_smile: Pak jsem vařila, spalä s malým a teď si hrajeme :slight_smile: divný den, ale snad bude líp :wink: zatím pa
4. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojy já se taky hlásím úplně grogy!!!!!!!! Jo úplněk na nás funguje jak nic jiného :angry: :angry: :angry: ! Adas usnul v osum, ve čtvt na 11se probral a byli jsme do 1vzhůru, aby toh nebylo málo, dostal rýmu, zatím tu tekutou, takže mu to stékalo do krku a polykal to, tzn. ho to natahovalo na blinkání :frowning2: . Do rána jsme byli snad 20x vzhůru :angry: . Po obědě spal hodinu, takže jsem to nějak obzvlášť nedohnala.... Jsem KO. mám obavy, co nás čeká dnes v noci.
Jo a 6 smysl funguje, včera dopol jsem byla ve městě a nakoupila jsem vitamíny, jak kdybych to čula :zipper_mouth:
4. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Achoj, tak Adámek už hajá, s rýmou a zvýšenou telotou. zatím jsem mu na to nic nedávala, není to n srážení....ale bude to zase dlouhá noc :frowning2:
4. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Teda jko ženy to je ostuda!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
Takhle mizernou dochásku jsme snad ještě nikdy neměly :angry: :angry: :angry:
4. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
achojky babulky, hlásím se zase po delší odmlce - opět jak jinak - už to snad ani jinak neumím. Ale furt lítám a když nelítám tak doháním co jsem nestihla :sweat_smile: :sweat_smile:

Dančo - chjo - ať je Adískovi líp - malá se s tím prala skoro 14 dní a teprve min týden jí to povolilo a já ještě sem tam pofrkávám, takže se mnou se to táhlo skoro měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale máš recht ty noci jsou na pikaču

Jinak u dědy je hotové ústřední topení, v chaloupce se poprvé v její historii topí a to nádherně po celým baráčku včetně zimní zahrady :dizzy_face: :dizzy_face: příští týden jedeme teda do Jeseníků nanovo, jedeme vybírat kuchyň - bude taky nová a v zimě se dodělá druhá koupelna a Terinky pokoj a bude to baráček jak cumel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
hojááá
no fanuš máš recht
renatka by mophla dojít že?
jo dneska jsme viděla jiřu jako jede si do OV a nedá vědět babuch ajedna :grinning:
Hoja simí takže pajada co? to bude super...to se cení taková možnost gor, když jsi v bytě že....
4. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoja Simíre! Teda ta tvá docházka je taky mizerná :angry: :wink: :grinning: . Hlavně, že už je vám líp....

Luci a co povoz!!! Nevidím žáné fotos :slight_smile:
4. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Luci - to jo, hlavně budeme moc být u dědy i přes zimu, to bývá na horách nádhera. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dančo - jojo , kaju se za docházku ale snad už jen tahle akce od čtvrtka do soboty a budu doma. Juchůů. :dizzy_face: :dizzy_face: Je to už moc hektické a cítím, že jsem KO, unavená, uježděná, kilometry už ani nepočítám. Ale výsledek bude stát za to. A když chci aby to na chaloupce vypadalo aspoň trošku dle mých představ, musím přidat ruku k dílu.
4. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Simi to je vcelku pochopitelné :wink: :slight_smile: , jen doufám, že mě tam někdy vezmeš s sebou :wink: :sweat_smile:
4. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
tak Adámek už se budí teď, nooo to bude noc :astonished: :rolling_eyes:
4. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
až to tam bude v kupě Dani tak ráda, :wink: ale prozatím to nešlo byli tam bojové podmínky ještě teď první noc před premiérou topení tam bylo v noci 13 stupnů, ale Terďa spala jak zabitá, jí to narozdíl ode mě svědčí :grinning: :grinning:

a s Adámkem vydrž. :wink: měli jsme to samé, ucpaný nosík, pomohla zvýšená poloha. Jinak nic a zvraceli jsme jak jí natahovaly hleny :frowning2:
4. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
No však až to bude hotové :wink:
No taky mu to natahuje, proto se budí, teče mu to do bříška :cry: ach jo
4. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
holky fotos nemájem bo furt chodim kolem káry jak pávice a naparuju se :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Luci no jak to!!!!!!!!! Já ho chču fidět :grinning:
4. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
tož si zadej do vyhledávač peg perego gt3 a barva mokahnědá
jinak mušiš počkat :grinning:
4. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ale dovedu si tě představit :grinning:
4. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
No já fím jak vypadá, já chtěla fidět jak sluší Gojgynce :wink: :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
jo tááák no nebuj fotnu
kukám na superstáry....hany je nemocnej ani nekuří a nechce sex, holky to je vážný :grinning:
4. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
No Luci tak to bude fakt vážný :confused: :grinning:
4. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Halvně aby to nechytla Sáruš :confused:
no a jak to Hanymu doma jde?
4. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
no...nacpala jsem do něj coldrex a vit C uvidíme, preventivně beru vit C a gojgy má multivit sirup od roku
4. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Adámek má Multi caps a já beru celaskon Long effect
4. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
no snad to nechytnu
a Adik at se brzo vyléčí, nedávno byl nemocnej že???
4. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
No Luci už je to malinko dýl, bylo to v květnu,červnu.... letí to :wink: ale děkujem
4. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
no vidíš....moje hlava děravá
4. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Ahojky, jsem tu též :slight_smile: Mladej už nějakou menší dobu hnípe, splnila jsem manželské povinnosti a dala jsem péct buchtu :sweat_smile: Romča rozmrazil jahody a pak je najednou s cukrem nechtěl, tak prý mám něco upéct. Udělala jsem jen obyč jednoduchou hrnkovou, naházela navrch ty jahody a za chvíli snad bude hotovo :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
A já neberu nic, ani Adýs...já už jsem v pořádku, jen si občas na noc musím stříknout do nosu, ale Adýskovi se to po dvou dnech vrátilo...naštěstí hezky vykašlává, i když mám občas pocit, že si musí vykašlat i plíce :frowning2: a o rýmě nemluvě, ale válčíme a vyhrajeme :slight_smile: o tom, že noc stojí za pikaču mluvit nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.