• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marky taky bojujete :unamused:
pošly vzorek buchtičky :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Dani ještě nechtěj vzorek, sama nevím, jaký to bude :sweat_smile:

A bojujeme...bojovali jsme 10dní, pak byl Adýsek 2!! dny naprosto bez všeho a přes den se mu pak spustila rýma a přes noc chrchlák a jedeme na novo :frowning2:
4. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
No určo bude dobrá :dizzy_face:

Marky, tak to taky zažíváš super noce :frowning2: . Proto nesnáším podzim :angry:
4. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Děkuji za důvěru :dizzy_face: :grinning:

Noce jsou šílený...jsem ráda, když dáme 2hodiny v kuse a se stejně povede jen občas a během noci je to spíš malý zázrak :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky tohle nesnáším :rolling_eyes:
4. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
u nás to bude zrovna tak..... :frowning2:
Já chci léééééééétoooooooooo :cry: :cry: :cry:

Ještě si tu číhnu na jednu aukcičku a jdu hajat :wink:
4. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Já už pomalu dodělávám buchtu, tak ji vytáhnu a jdu taky :slight_smile: Dobrou a zítra paaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
marky boroku...ty nemoce jsou mazec......
dokoukám na tv a jdu taky naspalajsem po N minimum
4. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Luci kdy máš další šichtu?
4. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
středa a čtvrtek den, pátek noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
ted si ty dny volna užiju.....s gojgynkou a hany se trochu vykurýruje
4. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Berušky doboru s koboru :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
fanuš vyhrála???
4. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky holky.. prosímte Luci kdypak si mě viděla ráno jsem vezla do poruby tchýnku po naší akcičšce byl jirka docela kantáre, takže jsem je jela odvezt já.. a já jsem si te vůbec nevšimla :pensive: :grinning: to víš já jsme jak fitipaldi a tka mě všechno uniká.. :grinning:
4. říj 2009 ve 22:40  •  3 děti  • Odpověz
hoja
Jiři koem půl páte odpo jela jsi kolem záchranky.... :wink:
sem se naparovala s novou károu na chodníku :grinning: :grinning: :grinning:
ale těsně před tím jsme ořešla cestu na druhou stranu a tebe viděla až pak :wink:
dneska budu lítati, pošta, plíny a chci si večer nabarvit kebulník :grinning:
5. říj 2009 v 07:02  • Odpověz
Jo Marky símtě sem zapoměla...vyřiď mamce, že děkujem za fotky vašich reakcí z dárku na svatbě.....sem ji o to prosila :grinning:
5. říj 2009 v 07:03  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: my máme dneska dopo taky lítání...občanky a řidičáky...ať už je to za námi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci vyřídím :grinning:
5. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
tak dobře pořiďte
vypijucafito a valím taky
5. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
No snad už bude klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty taky dobře pořiď :wink: já jdu za chvíli budit Romču a pak pomalu vyrazíme :slight_smile:
5. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
dobré ráno babulky,

tak asi budu muset malé taky koupit nějaké vitamínky z lékárny, toho čerstvého ovoce zase tolik nepojí. I když švestkama u dědy se teď ládovala slušně :grinning: :grinning: až měla škráně narvaný :grinning: :grinning:

my už jsme z toho naštěstí vylízaný, ale v tomhle počasí je to fakt naprd, ven chodíme stejně takže to můžeme zase někde lehce chytit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten podzim je fakt hnusnej, vlezlo, chladno, no prostě hnus. Asi teď budeme časteji využívat Mateřské centrum, :dizzy_face: :dizzy_face:

Já včera byla kamarádce okouknout včera miminko, narodilo se v pátek. No je to nááádherná holčička - jsem se celá rozplývala :dizzy_face: :dizzy_face:

A my se s manžou min. týden domluvili, že až mi skončí MS - měla by přijít teď každým dnem, tak se začnem ofiko snažit o druhýho prďolku :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad do půl roku budu těhule :dizzy_face:
5. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Jééé Simi :dizzy_face: to bude žůžo, že tu bude zase těhulka :dizzy_face: začínáte druhý kolo :wink:
5. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
NO Marky antiko neberu už 2 měsíce, ale zatím jsme to nějak neřešili ale teď už nějak chceme. Byla bych ráda kdyby se to povedlo do Terky 2 narozenin :dizzy_face: :dizzy_face: ale uvidíme, Pavel není věčně doma, tak to bude možná na dlouhé lokte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Neboj, to umáknete :wink:

Já probudila Romea, ale udělala jsem chybu, že jsem odvedla Adýska :grinning: :grinning: Snad se probere a zase neusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
5. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Marky :grinning: :grinning: Adýsek je zaručenej budíček? :grinning:
5. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
No to si piš :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
LUci - dívala jsem se na kočárek - pajada :dizzy_face: :dizzy_face: peg perega jsou pěkná a GT3 obzvlášť a prý jsou i kvalitní :dizzy_face: :dizzy_face: dobrá volba :dizzy_face:

http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/10/754/n-750-701-31-11/ a tyhle botinky dostala Terka teď na nošení na podzim :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
kuk :wink:
5. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
HOooooooooooooooooooooooooooooooj Beruško!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vítám tě zpět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak mám opět utaženou drštičku :unamused: jauvajsa..... a taky další temín na prosinec, tak ze sundávání nic nebude :cry:
Adámek v noci spal po 2 hodinách tak to bylo o nalinko lepší než včera, no dalo se to očekávat :unamused:
5. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Renátko ahojky,holka zlatá :grinning: :slight_smile:
Já se hlásím po otřesném týdnu :angry:
Ve středu my trhali zuba :confounded: au au,no a bude ještě jeden :zipper_mouth: ,já se z toho po*eru :confounded:
V noci se spustila Veru rýma a Ninka začala ve čtvrtek :confounded:
Samo,že jsem na ně opět sama :confounded: ,Tonymu začínají v restauraci rauty a je tam od rána do večera. :confounded:
Lítám jak splašená mezi velkou a malou postýlkou,ale přesto je podzim období,který miluju :wink:
Reni,tak povídej,co se za tu dobu událo?Neměla Ančí narozky?Nevím proč si myslím,že jo? :wink: Co duracelek? :wink:
5. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
achoooj KB v ckelé čr nefunguje výběry účty nic :angry: :angry: :angry: moje nervy
hoja renatkoooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ženská tě tak, ale tak ráda vidím????Co Anička a Kubík??????
fanuš vydrž dneska zasek kašiška co?
5. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Luci něco jsem slyšela, že mají mít ostávku :confused: , ale nevím jak dlouho
No mám omajdu a rýži.... a ještě zítra bude krutě :frowning2:
5. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.