• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ahojda kočandy :wink: já včera prodělala hnusnou virozu, fuj fuj, bylo mi blivno, ale neblila jsem a měla jsem horečky, celý den jsem prospala, Jirka se ale krásně postaral o dětičky, tak je to super

Ančí bude mít narozky 4. listopadu, už 5 let :grinning: a duracell je sem tam na ťofku, rostou mu špičáky a furt na mě visí, je to mamušák, i když na druhou stranu, když je venku, tak mu vůbec nechybím, spíš tam přebývám

Dani posílám pofoukáníčko na držtičku :wink:

Jani taky pofoukáníčko :wink:
5. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Dani, má Adýsek taky taková hnáty jako náš prcek? Kuba má 25vel botiček, 16cm nožku :grinning:
5. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
týjo renat tak malý a takovou nohu??? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: týjo...prej se říká, že podle nohy poznáš..... :grinning: :zipper_mouth:
5. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
no to nevím, asi se to nevztahuje na děti a nebo ho má půlku zabořený v tukovém polštáři :grinning:
5. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Luci si vem, že Anička má 28 a je skoro o 4 roky starší :grinning:
5. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
a jak se pracuje? Jde to?
5. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
no a co mám jako dneska vařit? A kam jste zase utekli?
5. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
tož já jdu vařit a uklízet, zase někdy přijdu kočičky moje :wink: pa pa

jo Luci, tu svíčkajdu už asi nepotřebuješ, co? :astonished:
5. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
renat ee nepotřebuju ale korpajdu mi písni do IP at nehledám
5. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Reni Adík má 24 :wink:
a děkuju za pofoukání :pensive:
5. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Simi, ja se jmenuje holčička? Ještě nedávno jsem ji potkala celou :astonished: to byl fičák, tak že gratuluju
5. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Luci tak dneska asi už konečně 30tku dáš,né :wink:
5. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
ahojky holky..

Reni tě vítám zpět mezi dřístalkama..bylo nám tu po tobě smutno... jo a mladej kubík má teda hnátičku :sweat_smile: Ondra má 27 nohu, kam doroste váš Kubík to netuším

Luci jo jela jsem kolem záchranky páč jsme dávali děti na hlídačku k tchýni , bo jsme jeli nakupovat no a tedka na me volá hrnoamda masa v lendici a mě se doní táááák moc nechce.. jsme to ale lenora..

Simí gratulace ke sskoro snažení.. super že bude další miminko do partičky :wink:
5. říj 2009 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz
5. říj 2009 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz
Jiri nazdárek :dizzy_face:

no a vidím, že nedočítám, Simi, tak vy se snažíte??? :astonished: :dizzy_face: to je super :slight_smile:

Jiri Anička má na zimu botičky 29 :wink:
5. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Hoja Jiři!
Jak za tři kilča a nový, pro děti, super! Schvaluji :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Jiři ty jsou super :dizzy_face: vypadají dost dobře, já objednala pro Aničku u bati http://www.bata.cz/artikl/72702
5. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
tyjo to jsou hnátičky :grinning: u nás máme období růstu někdy na jaro takže čekám že mu nožka chvilinku neporoste ale malá musí vypadat srandovne..takový drobínek s botama jak Mikeš :grinning:
5. říj 2009 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz
no tak ty jsou nádherné Reni.. já chci taky holčičku :grinning:
5. říj 2009 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz
cholky, co vaříte??? Já fakt nevím, co dneska ukuchtím a už je 11h :frowning2:
5. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Reni ty by se líbily i mě!!!!!!! Sakra taky si musím nějaký šmatly koupit :angry: :grinning:
5. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
no si říkám že sice nejsou zdravotní ale snad to na zimu poslouží nebo aspon těďkom něž bude čachtačka a dosněhu jiné..klasiky sněhulácké.. když budou kluci bobovat tak na zahradu ado sněhu koupím jiné..
5. říj 2009 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz
Já mám ze fčera vepř plátky omajda a rýže, čočková polévka :wink:
a zítra si uvařím blbouny s povidlama :dizzy_face:
5. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahooooooj Renatko! Konečně jsi zpátky. Doufám, že už se vše vyřešilo k vaší spokojenosti :wink:

Janinko, už jsem myslela, že stávkuješ :confused: Taky si v jednom kole, co? A díky za orchidejky - slušně jsem si poslintala monitor. :grinning:
5. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
my máme zatím jen jedny sněhule... taky ještě budem muset cosik přikupiť :confused:
5. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Jiři u ní je ještě ten problém, že má nožky hrozně úzké a tak ve velikosti co má mít je jí všechno velké :angry: hodně těžko jí sháním boty, ty zimní se dají, dostane teplou ponožku a drží to tak to se dá :grinning: Anička roste na podzim, má 107cm a 16kg

Kuba dle mudry má 85cm, ale určitě má míň :wink: a 12kg
5. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
no jo JAničku jsme dnes nějak zazdila :confused: , promiň :sweat_smile:
Achoj Lucidku
čauky luci.. no já dneska oběd odflákla.. byla kaše ze včera a sekaná.. tkaže dneks atěžká flákačka.. :grinning: no co včera byli řízečky..
ty jo baby já si jdu asi zatopit v krbu páč jem i tu kosno

reni máme nového člena kukni se do alba :wink:
5. říj 2009 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz
Hoj Danuško, dnes si na tekuté stravě skrz utahování, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.