• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jo a tento týden snad rozešlu ty medaile :grinning:
5. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Jiři jak se vlastně jmenuje, nějak jsem to nezaregistrovala :sweat_smile:
tak to je další miminko, že :dizzy_face:
5. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
kubíci jsou skoro stejní i váhově,ale tak haksička no to ti řeknu.. mladej vás asi přeroste..

:grinning:
a princezna bude moc velká kočka :wink: a tak cena za ty botenky je taky suprová
5. říj 2009 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz
Luci no tak nějak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: , ale snad už tonebude mít dlouhého trvání.....
no už se těším! Nemám co ke cafíku :grinning: :wink:
5. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Jiři je nádherný, kukala jsem, úplně vám zavídím, my asi pořídíme na jaro, ale ještě nevím jakého :wink: ten váš je úžasný :dizzy_face:

a já jsem taky zatopila, už ráno, to na celý den vystačí na takové akorát teploučko a večer zatopíme znova :wink:
5. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
malý ˇAĎulka je taky pěkná pořízek.taky pěkná nožička :grinning:
5. říj 2009 v 11:07  •  3 děti  • Odpověz
Jiři a kolikátku má Kubík? :confused: Já myslím, že máme tak nějak normoš, nebo né? :confused: :sweat_smile:
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Luci jmenuje se CASIDY ale říkáme ji Kesy
:grinning:

jsem to ale blázen..to jméno jsem vymyslela sama.. :grinning:

ty jo DAni ale jaká nudeš kočena jak sundáš drátky.. to je k nezaplacení :wink:
5. říj 2009 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz
no tak Dani to ted nevím co je normoš páč ten nás malý má cca 21-22 :wink:
5. říj 2009 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz
NOOOOOO Končně to tu zase malinko žije.... :slight_smile: Už jsem si říkala, že s takovuhle to za chvilku zabalíme :pensive: . Léňa, Verča, Janča, na nás prděj.....
5. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Lucidko hoja já tě málem zazdil, promiň mi to :wink: jak se vám daří, co Anička? Už je to velká slečna :dizzy_face:
5. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
jsem taky přestastná že vás tu dneska tak hezky vidím.. je nás tu jako malých much :grinning:
5. říj 2009 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz
Co? jéjda :sweat_smile: , to máme toršku větší capku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jiři, no jako až mi to sundaj, tak tu hubu nezvřu a budu se na celej svět usmívat, jak reklalma na Timolin :grinning: :grinning: :grinning: , budu mít vybělený zuby a za ty prachy.... nevím jestli si u toho nenechám i cenovku :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
jo a musím se pochlubit, uzrál mi fík a byl výborný

Jiři super jméno
5. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Hojky Renatko, no Anička je kus roby - před 2 týdny měla 6 kg a 61,5 cm :sweat_smile:
5. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
dani myslím že cenovka by nebyl vůbec špatný nápad.-- :wink:

no je videt že Anička je dobře živená Luci :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz
Dani ty budeš oslňovat, teda to ti závidím, ale zase si to poctivě zacvakáš :wink: já ty svoje klofáky tak vymlátit a dát klapačky :grinning:

Luci tak to je teda kus ženský, to je dobře, že ti tak hezky roste :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdu krmit dravou zvěř :wink: , pak ještě načučnu :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
holky asi fakt už musím jít vařit, nebo budou děti o hladu :astonished:
5. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
no nic kočky.. jsem moc ráda že jsem se tu tak krásně slezly.ale já si jdu zatopit páč mi umrzá jedna ruka a to tak na myši :sweat_smile: je ouplně ledová.. tka zatím páá později nakouknu :wink:
5. říj 2009 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz
Já jdu taky něco dělat, zatím lovu zdar!!! :grinning:
5. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Jiří - botenky vypadají dobře, :wink: my jsme koupili teplé na suchou zimu, nejsou vysoké, ale pak ještě potřebuju sněhulky, taky budu muset ještě pořešitt.

Renatko - hojááááááááááá vítám tě zpět. :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani holčička - přesně jak jsem tipovala :dizzy_face: :dizzy_face: i když tentokrát s váháním se jmenuje Adélka a měla 3070 g a je fakt nádherná. Čistounká, bez flíčků, není nateklá no fakt miminko do časáku a vlásky má už na kohout :dizzy_face: :dizzy_face:

ahojky LUcidku :wink:
5. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Adámek chrupe..... teda jako už dlouho, no já jsem taky po obědě a asi nepůjdu spát,ale dám si v klídku kafíto...
kuva mě ty zuby bolej, brousila mi sposní řezáky a nějak se z toho nemůžou vzpamatovat :confounded:
5. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Ahojky, jsme doma :slight_smile: Cesta byla fajne, nový doklady budou 2.11. Pak mě čeká další lítání, ale na to už potřebuju tu občanku :slight_smile:

Renatko lásko ahojky :dizzy_face:

Jinak my dneska dojídáme špagetky, tak je to opět bez práce :sunglasses: :grinning:
5. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Dani :frowning2: to mě mrzí,že tě tak trápila :frowning2: U nás se taky spí...cca 15minut :slight_smile: tak budu mít klid. Uvařím jen špagety, až Romčovi skončí Monk a bude to :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
ty jo baby to je účast..

jo sem si vzpoměla Luci kdypak fotneš svůj nový kočík :wink:
5. říj 2009 v 19:32  •  3 děti  • Odpověz
hoja sem totál poff zítra děvušky slibuju
5. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Ahojky lásky :dizzy_face:
6. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
achoooj to je absťák co?konisko zasraté.....
jako nefunguje mi brzda u kočáru jako ta aretace, prostě to jede....bože můj :angry: :angry: :angry:
jdu si barvit kebulník a chystat papů na zítra neb ráno jdu do rachoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
gojgy leze trojka vlevo hore a je sekec mazec protivá už vyfasovala,na npc panadolek
6. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.