• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
brou fanuš
počkám až se mi nabije tel a jdu taky
a kočík je ok prej se musí seřídit jako první seřízení brzd u kola, takže je to okej
7. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky holky,

koukám,že tady nikde nikdo. Já se dneska nemohla vyhrabat z postele. Ale už jsem se relativně probrala. Fkat vás obdivuju,když vztáváte měkteré o 6 a podobně
8. říj 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
Hoj, taky jdu pozdravit a tu ani živé duše :unamused: No nic, jdu něco dělati. Se mějte. Pááááááááá
8. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj co se tu děje, to všechny perete po těch špínách co máte doma. :grinning:

Pavla spadla na topné těleso
8. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Ahojky...tka se konečně taky hlásím. Včera mi Adýs usnul kolem 22hodiny a o půl hoďky později ho probudila ta hnusná rýma...no spát jsme šli až po půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: A ráno jsme vstávala až před půl desátou :sweat_smile: pak hned pro peníze, nakoupit, uvařit, hrát si, pak malej spinkal a teď s Romčou šli ven :slight_smile: Tak si užívám klidu :slight_smile: Jdu se zhroutit k telce a relaxovat :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
ahojky babulenky....
my jsme byli dnes obšťastnit babičku svou návštěvou.... :slight_smile:
a teď koukm na VKV, budu nakukovat.... :wink:
8. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
KOukám,že to tady upadá.Snad sem nepřestanem chodit úplně.Nerada bych přišla o tka supr kámošky
8. říj 2009 ve 22:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky!!! Tak čtu, že tu ani není velice nic nového. My dnes jedeme na 80tiny manželovy babičky. Mám tu ještě nějakou práci, tak jdu makat, ať to stihnu. Buďte tu hodné, zatím pááááááááááá
9. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
achoj
tak já asi na aru končim nejsem schopna páchat do plačících dětí astarat se děti z autonedohy , a o ty, kde nechodí matky....brr, včera se se holt no zhroutila, hodinu sem budlela jak je život kurva nespravedlivý......mám srajdu, třepu se...no maras, před každou šichtoou, to je fakt o moje zdraví, dodělám měséíc a jdu jinam
9. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: U nás bojujeme se spánkem, ale snad se to brzy upraví...aspoň dýl vstáváme :sweat_smile: to je na tom jediný plus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dneska u nás bude kuře, tak se těším :slight_smile:

Lucinko to mě mrzí, že je to tak těžký :frowning2: Asi bude fakt lepší přejít jinam :pensive:
9. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Luci,je fakt,že takhle by si jim tam nebyla moc platná. A rozhodně jim nepomůžeš,když si zničíš zdraví. Jinade bude líp :wink:

Lucid,tak si to pěkně užíjte
9. říj 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí a neboj, určo sem nepřestaneme chodit, jen je to teď prostě divný :confounded:
9. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Luci vše nej Sárušce k svátu :wink:

Marky to doufám
9. říj 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
JO a jinak já budu vařit guláš. Holky jak snadno zbavit rajčata slupky?
9. říj 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Málem bych zapomněla...gojgynce všechno nej :dizzy_face:

Kačí rajčata zpařit a oloupat, pak už to jde samo :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky, :slight_smile:

Nejprve jedna dnešní gratulace!
Sárinko vše nej, nej, nej k dnešnímu svátku a pořádnýho hubana posílá tetka a Adámek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

adámkovi, stále teče z nosu a nepatrně se k tomu zažíná přidávat kašel :unamused: existuje nějaký lék, jako prevence proti kašli? :unamused:
9. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Lucinko, to mě moc mrzí, ale budu držet úplně všechny palečky, aby jsi našla práci, kde budeš spokojená a bude z teba zase ta vysmátá Lucinka :wink: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Dani,tak snad to vyléčíte než se to pořádně rozjede.ALe lék neporadím :unamused:
9. říj 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj DAni...prevence proti kašli neexistuje...ale je to škoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Jinak jsme na tom Dani stále jako vy, i když my chrchláme od začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale myslím, že už je to chvilkama i lepší :slight_smile: Co dáváš proti kašli??
9. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Takže zkontroluju zásoby léků na kašel :unamused:
9. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
AHojky holky... Luci tohle snad nezvládne žádná ženská která má pro děti velké srdce.. držím place at to zvládneš aspon do konce měsíce, dej si panáka a zkus to brát jako práci, ne jako otázku citu.. asi to půjde těžko ale jinak to zřejmě nepůjde..Přejememe princezničce Sárince všechno nejlepší ke jmeninkám.. od tety a klukanů,..

jo jinak hlásím 1. a (doufám posledního) nevítaného člena v domě.. máme tu myš. :fearful: :pensive: :confused: :confused: je v kotelně, zkoušela jsem vypuzovací metodu, pak jsme nasadila našeho psa-prý má lovecké předpoklady :sweat_smile: no to určitě.. se bála více jak jááááá :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: uplně se ji klepali nohy.. no to je síla.. asi proběhla otevřenýma dveřma.. jak naní netuším, obě dvě se samy sebeb bojíme :grinning: tak nevím kdo vyhraje asi si půjčím sousedovic kočku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak v noci neusnu..

nebo máte nějaký tip.-.

jo a dneska čekám že mi přivezou troubičku.. jak já se těším..

jenom ta myška mi to kazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to jakýsi malý tvor, asi nějaká polní.. :grinning:
9. říj 2009 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz
Dani my berem jako prevenci proti kašli ZOdac)nebo Zyrtec- je to stejné) ale to je prevence alergického kašle :wink:
9. říj 2009 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz
tak mám Mucosolvan, Hedelix, a Tussin :sweat_smile:
9. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Ahoj Jířo. Tak alegický jo, ale tohle asi nepomůže při nachlazení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My frčíme na poštu, Adýskovi dorazila zimní bunda vyhraná na MMA :dizzy_face: Tak se těším :slight_smile: Zatím pa
9. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Holky tak at máe prcky brzo fit
9. říj 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já dávala Sinecod, říkala i mudra, ale už došel, tak dávám hlavně hodně čaj s citronem :slight_smile: zlepšil se, už aspoň vykašlává, ale stejně...tohle bych u dětí zakázala...nejhorší je ta rýma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mizím, páček :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojky JIří, zyrtec máme doma taky, ale jak říkáš, je to na alerii a u nás to bude běžné nachlazení....
Na myšku zkus pastičku a opečený chleba, prej jim to voní a chytnou se :wink:
9. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
možná že jako prevence by mohla být i jitrocelový sirup.. :wink: každý den jednu lžičku..

kašle pokud jsou virocého typu se djaí jedině následně léčit, a ne předcházet..tkaže pokud virový, tak jedině určit jaký typ(suchý,mokrý,dráždivy atd,..) no a nasadit léčbu :wink:
9. říj 2009 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz
Marky páááá
KAči díky :slight_smile:
Já teď dělám Adíkovi hodně bylinkový čaje s medem :wink:
9. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.